Speed - No Rules! Kibeszélő

DeletedUser7534

Vendég
Sziasztok.

Csak egy dolog / kérés:
Ha lehet, a legközelebbi versenyt ne ünnepekre....Nem túl "családbarát".... (szervezők érdeke is, talán más időpontban többet kaszálhatnátok, úgyis az a cél) ;)
 

krcsirke

el pollo diablo

DeletedUser17479

Vendég
2 világon is megjelent a cirkusz...
ilyen rövid idő alatt, főleg ünnepi időszakban, nem sikerült túl sok mindent intézni.
...
 

Kanyim

Veteran Member
Akkor kezdődik a káosz élesben... csodás :/

Nem lesz itt káosz. Néhányan elköltenek 1-2 tombola győzelemnyi rögöt és az adott világ, vagy akár az egész magyar szerverek top1 helyére kerülnek. Amin kiakad sok régi TP hajszoló öreg és töröl.

Mi is megbeszéltük Melamival hogy ha így lesz törlünk (magyar szerverek 6.-7. helye).. nem fogunk ahhoz asszisztálni hogy az inno odáig megy hogy hosszú évek munkáját kilehet váltani x ezer rög elköltésével. (hogy most direkt vagy csak bénázásból engedi az inno meg már lényegtelen)
 

Kanyim

Veteran Member
2 világon is megjelent a cirkusz...
ilyen rövid idő alatt, főleg ünnepi időszakban, nem sikerült túl sok mindent intézni.
...

Gondolom ti nem tudjátok blokkolni, késleltetni a cirkuszt hogy ne épülhessen fel amíg az inno malmai mozgásba lendülnek.

Észbe fognak kapni és kifogják venni belőle.. csak én valahogy kétlem hogy utólagosan elveszik az emberektől akik most kipörgetik és felhasználják.. vagy éppen csak betáraztak a hátizsákjukba. Mert az régen rossz hogy ha pl kiveszik a januári frissítésben.. itt úgy eltudnak szaródni a dolgok hogy kb szerver visszaállítás kéne hogy helyrehozzák. (vagy az egész ezalatt felépülő cirkuszos dolgokat sztornózni, elköltött rögöket-kötiket visszaadni, betárazott TP-s cuccokat elvenni, a felhasznált TP-t visszabontani... hát még ha pl iowára is bejön idővel akkor meg a 150es szint elérésébe való versenyt is tönkreteszi, dicsőségcsarnok, jelentések..stb)
 

kopoltyu

Active Member
Nem lesz itt káosz. Néhányan elköltenek 1-2 tombola győzelemnyi rögöt és az adott világ, vagy akár az egész magyar szerverek top1 helyére kerülnek. Amin kiakad sok régi TP hajszoló öreg és töröl.

Mi is megbeszéltük Melamival hogy ha így lesz törlünk (magyar szerverek 6.-7. helye).. nem fogunk ahhoz asszisztálni hogy az inno odáig megy hogy hosszú évek munkáját kilehet váltani x ezer rög elköltésével. (hogy most direkt vagy csak bénázásból engedi az inno meg már lényegtelen)

Azért a törlést erős túlzásnak érzem..
Én soha nem azért játszottam, hogy top játékos legyek, hanem azért mert élveztem...
Mióta 150es lettem (2014.08.19) gyűjtöm a lötyiket, bármikor fel tudnék ugrani 4helyet a toplistán, persze ez már nem számít, mert ugyanez 15 szerencsés pörgetéssel teljesíthető :)

bobojsza
 

Kanyim

Veteran Member
Azért a törlést erős túlzásnak érzem..
Én soha nem azért játszottam, hogy top játékos legyek, hanem azért mert élveztem...
Mióta 150es lettem (2014.08.19) gyűjtöm a lötyiket, bármikor fel tudnék ugrani 4helyet a toplistán, persze ez már nem számít, mert ugyanez 15 szerencsés pörgetéssel teljesíthető :)
bobojsza

Mások vagyunk. Valaki könnyebben, valaki nehezebben emésztené meg hogy 18.500 óra templomépítés, 150.000db 15másodperces meló behozható 30.000 rög (most mondtam egy számot) és 10 perc kattintgatással... ez bizony szétbarmolja nem kevés ember sok éves munkáját és lényegében azt jelentené hogy rögért lehet TP-t venni.

Reméljük odafent is érzik hogy a játék végét jelentené ha engednék hogy valaki beregel és ha kellő mennyiségű pénze van akkor 1 nap (igazából max órák) alatt feltolja magát 150-re, majd folytatja addig amíg nem csak a szerver, hanem a magyar világok legmagasabb TP birtokosa nem lesz. (egy speed világon 50+ szintet ugrottak.. most ebből kiindulva egy rendes világon lesz aki 200-300 szintnek megfelelőt is megszerez unalmában)

Amennyiben az inno ezt helyben hagyná, akár csak 1-2 napig is működtetve anélkül hogy visszamenőlegesen tenne ellene valamit.. ezzel lényegében áldását adná rá ami már ténylegesen a játék hattyúdala és végső kifacsarása lenne.. ehhez meg nem érezzük hogy asszisztálnunk kéne. (és innentől ugyebár bármi későbbi esetleges szintemelés is értelmetlen lenne, hisz poénból már most feltolná magát valaki 200 millió TP-re, egy majdani új világon az első cirkusznál valaki egyből 150es lenne tutira..stb)
 

Deleted User - 645708

Vendég
Azt az egyet nem teljesen értem, hogy minek kellene 150es szintűeknek sok ezer rögöt eltolni hogy dupla 150es szintű legyen? :D értem hogy TP top1, de az mire is jó? Megmutatja, hogy ki épít folyamatosan és kb tök fölöslegesen templomot? Azt végképp nem értem Kanyim, hogy emiatt miért törölsz. Ha a játékélmény egy nagyrészét tenné ki (bár olvasva pár embert náluk tényleg ez), hogy folyamatosan templomot és egyéb dolgokat épít a karakter, akkor ott baj van, azzal a játékkal nem is játszanék.

Az már más kérdés, hogy a szintemelés, egy új világ ezzel tényleg értelmetlenné vált. Nem teljesen vagyok képben a frissítéssel, de gondolom ha speedre bejött akkor a többi világon is bent van, tehát a most épülő vagy bent levő cirkuszokban is, így bárki megteheti már most hogy bevásárol, esetleg majd akkor puffogtatja el ha bejön (ne adj isten) egy szintemelés.

De akkor is egy 8-10 éve játszott játékról beszélünk ahol elég sok fejlesztői butaságot láttunk, mégis itt vagyunk. És nem azért mert van tp ranglista, nem azért mert van erődharcos ranglista (valljuk be, mind kb kabaré számba megy), hanem azért mert ad valamit nap mint nap. És ezt nem feltétlen konkrétan a játéktól kapjuk meg, hanem a benne játszó emberektől a karakterek mögött.
 

DeletedUser15763

Vendég
Arra jó, hogy mindennap, minden alkalommal fellépve vki zaklasson érte. Költözés után Floridán megtapasztaltam, azóta zárva a chatek többsége. :D
 

DeletedUser7602

Vendég
24 óránkét változik a lehetséges nyeremények az adott mezőkben... Most vagy azért nincs, mert kivették, vagy azért nincs benne egyáltalán semmilyen fajta ital, mert éppen mára ezeket dobta be... Megnézzük mit hoz a holnap :)
 

Kanyim

Veteran Member
Sziasztok!
Az hogy ez mennyire volt egyszerű most? Hmm... 1 óra cirkuszos kattintgatás? Maradjunk annyiban, hogy az 22 (full folyamatos!!!) volt, több mint 4100 "kattintgatással"... lehet számolgatni... egyetlen percre sem álltam meg, ha éppen kávét főztem, vagy ettem, a párom csinálta, míg nem végeztem, és folytattam tovább. .

Ez most komoly ? Kiszámoltad hogy kb mennyi pénzbe fog ez kerülni, magyar viszonylatban nézve ekkora pénznél nem gondolhattad hogy valaki beleölne ennyit egy speed világ megnyerésébe.. pláne hogy a nagyobb rögösök közül kb senki sem mozdult rá a versenyre... de ezt betudom annak hogy még relatíve új visszatérő vagy a játékba.

Itt a felháborodás igazából annak szól hogy ahogyan megnyerted. Persze hogy nem csaltál, csak leltél egy kiskaput, ami élt persze másoknak is, csak éppenséggel ezt nem kevés valódi pénz nélkül nem lehetett volna meglépni. (a 22 óra intenziv pötyögéstől tekintsünk el, ezt simán eloszthattad volna 5 napra, akkor se lépi meg senki)
A west eddig jól ki volt balanszozva, a nagy pénzes játékosok igazi előnyt nem tudtak kovácsolni maguknak, most mégis bejött (inno hibájából) egy lehetőség amivel te éltél és ez egy pay to win opcio volt ! Ezért a nagy zúgolódás, mert kb te vagy az első fecske aki élt ilyennel ! (eddig a "pénzesek" max tudtak venni néhány pontot, valamint nyerhettek tombolákat, de a fejlesztések óta ezek ereje jócskán lecsökkent)
Itt a "szerencse" hogy ez egy speed világon történt. Normál világon ilyet lépne meg valaki azzal sok ember több éves munkáját, szórakozását tönkretenné, meg hát reá is jóval nagyobb harag hullám vetülne. (bár így is voltak a mi szövinkben olyan beszélgetések amikor ez megtörtént hogy jó hogy admin nem látta, mert kis erődre kéne váltani :D )

Reméljük inno észbe kap és kiveszi belőle.. jobb az mindenkinek.
 
Fent