Speed - No Rules! Kibeszélő

Kanyim

Veteran Member
Azt hittem élni fognak ismét a bónuszok és ez egy 1,5 hónapos sprint lesz.

Akkor ez egy nagyon hosszúúúúú folyamat lesz és én arra tippelek a rekord döntés sem lesz meg. (multi karik ide vagy oda.. azokkal csak az elköltendő rög mennyiségét lehet csökkenteni, meg egyáltalán lelni termékeket, mert alapból halott lesz a világ) hiszen ha nem lesz verseny, akkor idővel csak vánszorgás lesz (kivéve ha motiválja az elsőt a gyors eredmény, de ahhoz unatkozni kell, hisz nem fog rekordnak minősülni a multik miatt..)
x hónap múlva ki fogja ott nyomni ha az első erőt fitogtatva elhúzott több szinttel és a többiek feladják az üldözését ? ( max a 11. helyezett fog próbálkozni a 10. helyért)

(szerintem már 100 max 120 fele eldőlnek a dolgok és belassul a folyamat... így már nem érdekelne a dolog, csak úgy játszottam el a gondolattal hogy ha aktívak a TP bónuszok)
 

DeletedUser10206

Vendég
Hello!

Egy javaslatot szeretnék a díjazottakkal kapcsolatban tenni.

Nem lehetne-e olyan különdíj a játék végén, hogy a Legjobb nem munkás-építős karakter? 95%, hogy ebből a kasztból lesz az első 10, de valaki egyéb (ilyen esetben gyengébb) kasztból is odaérhet.

Most nem azért hozom fel, mert jelenleg én vagyok az (most hazudtam), de elsőre jó ötletnek tűnt.

Itt nem rögös díjazásról van szó, Isten őrizz. Nem érdekel, ha kell veszek. :D

Különdíj egy jelképes nyereménnyel. Pl. Fanta vagy kötis boríték vagy energia, ÉP doboz

Köszönöm a figyelmet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11373

Vendég
Ez egy jó példa volt arra h soha többet ne kezdjek bele semmi hasonlóba. Ennek így semmi értelme nem volt :) De még inkább annál is egy picivel kevesebb. :)
V1en ---Wolf---
Oda szeretném a jutalmat.
 

krcsirke

el pollo diablo
Részemről remek móka volt, nem tudom mikor volt ilyen jó mókámban részem. Sajnos, mint sokat említették, rövid volt a verseny, de adott volt egy lehetőség, kihasználta meg lehet érteni. Legközelebb majd jobban ügyelnek, hogy ne lehessen hasonló lehetőség remélhetőleg. Célomat elértem majdnem teljesen (multi rekordot nem sikerült döntenem sajnos, de top 50 összejött), igaz kicsit kevesen pályáztunk a helyezésekre. Verseny az első 10ért jobban volt, de remélem többen kapnak majd kedvet, ha cirkuszos kiskapu le lesz zárva. Maga a multi rész maradhat, hisz ígyis-úgyis lenne akinek több haverja, vagy pénze lenne, a multi meg kompenzálja akiknek több ideje van, ahogy egy online játéknál megszokott dolog.
Tömören: Grat mindenkinek, mozgalmas napok voltak, a végén meg egy kis west történelmet is láthattunk. Záró gondolatom pedig profilról:
Csak a Puffin és a 60+ multi ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!
 

DeletedUser17463

Vendég
Részemről remek móka volt, nem tudom mikor volt ilyen jó mókámban részem. Sajnos, mint sokat említették, rövid volt a verseny, de adott volt egy lehetőség, kihasználta meg lehet érteni. Legközelebb majd jobban ügyelnek, hogy ne lehessen hasonló lehetőség remélhetőleg. Célomat elértem majdnem teljesen (multi rekordot nem sikerült döntenem sajnos, de top 50 összejött), igaz kicsit kevesen pályáztunk a helyezésekre. Verseny az első 10ért jobban volt, de remélem többen kapnak majd kedvet, ha cirkuszos kiskapu le lesz zárva. Maga a multi rész maradhat, hisz ígyis-úgyis lenne akinek több haverja, vagy pénze lenne, a multi meg kompenzálja akiknek több ideje van, ahogy egy online játéknál megszokott dolog.
Tömören: Grat mindenkinek, mozgalmas napok voltak, a végén meg egy kis west történelmet is láthattunk. Záró gondolatom pedig profilról:
Csak a Puffin és a 60+ multi ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Hát, én nagyon lemrardtam az elejéről és a végéről is :(
Mi volt az a "lehetőség", amit így kihasználtak?
 

DeletedUser17483

Vendég
Hát, én nagyon lemrardtam az elejéről és a végéről is :(
Mi volt az a "lehetőség", amit így kihasználtak?

az utazó vásár hogy frissült, ingyenesbe bekerült a 25% tp-s lötyi ... jó sok röggel felszedett belőle annyit hogy 94ről 150re menjen, így esélytse hagyott senkinek

nem kellett volna hagyni hogy vásár legyen, mert így pocsék lett a vége ... szerveznek szépen valamit az adminok, amit úgyremélt mindenki eltart egy jóideig, de 9 nap alatt lerendezi valaki ... nagyszerű, büszke lehet magára :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Úgy mondod ezt, mintha ő nem játékos lenne... azért álljon meg a menet :D még ő kérjen elnézést, hogy mert nyerni?? Vagy nem jól érzékelem a soraidat ?

Természetesen, nekem teljesen mindegy ki nyerte volna, mondom ezt, úgy, hogy én, még csak meg se adtam az esélyt magamnak, hogy felregisztráljak, de az, hogy az első helyezettért ilyen gyűlöletkampányt indítsatok felháborító..

Nektek is ugyanolyan lehetőségetek meg volt szerintem, hogy rögözzetek nagyban vagy tévednék ? :D

Gratulálok Szykla88!!! :)
 

DeletedUser17483

Vendég
dehogynem ő is egy játékos :)
nekem is mindegy ki nyeri, csak az nem , hogy hogyan .... persze, okos húzás volt tőle ezt a "kiskaput" kihasználni , de kissé "pofátlanság" is, más éjjel nappal elkezdett 15mp-zni hogy eljusson valameddig erre ő pár kattintással megspóról heteket, hónapokat, és véget vetett az egésznek, másnak még csak elindulni se volt esélye, egyrészt mert karácsony volt, ami valahol elég aktívan tellik az életben :)
én nem indultam, mert nem nagyon érdekelt, de az kicsit bosszant, hogy másnak alig volt esélye, de megértem szyklat, nem akarta hogy más beelőzze ... de szerintem simán várhatott volna, hogy valaki 120-130 felé elérjen, onnantól is simán véget vethetett volna neki
 

DeletedUser

Vendég
dehogynem ő is egy játékos :)
nekem is mindegy ki nyeri, csak az nem , hogy hogyan .... persze, okos húzás volt tőle ezt a "kiskaput" kihasználni , de kissé "pofátlanság" is, más éjjel nappal elkezdett 15mp-zni hogy eljusson valameddig erre ő pár kattintással megspóról heteket, hónapokat, és véget vetett az egésznek, másnak még csak elindulni se volt esélye, egyrészt mert karácsony volt, ami valahol elég aktívan tellik az életben :)
én nem indultam, mert nem nagyon érdekelt, de az kicsit bosszant, hogy másnak alig volt esélye, de megértem szyklat, nem akarta hogy más beelőzze ... de szerintem simán várhatott volna, hogy valaki 120-130 felé elérjen, onnantól is simán véget vethetett volna neki

Szerintem 130-as szintől jobban fájt volna a vereség... :D
 
Fent