Speed - No Rules! Kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Üdv

Akinek kell egy (1) darab aktív játékos, aki segíti Őt abban, amit mond, keressen meg.

Itt üzenetben, vagy Floridán Biersack néven. Aktív vagyok, rögözök, fizetést Floridán kérek. :)
 

DeletedUser17478

Vendég
a segéd karik alatt speeden a multikat érted Macaron?
Igen, itt több karakterrel is regisztrálhattok ami segít - termékgyűjtésben pl. Ezeket a segéd karaktereket tilos normál világokra átvinni, ezzel vigyázni kell, mert ott már multinak számít, amit büntetni fogunk :)
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Igen, itt több karakterrel is regisztrálhattok ami segít - termékgyűjtésben pl. Ezeket a segéd karaktereket tilos normál világokra átvinni, ezzel vigyázni kell, mert ott már multinak számít, amit büntetni fogunk :)
Akkor jól értelmeztem a dolgokat... bár akkor jó lenne, ha engedélyezett lenne a nagyobb város, mert tuti lesz olyan állat aki beregiz 100 multit
 

DeletedUser16538

Vendég
Érdekes ötlet. Elég hosszan tartó folyamat lesz, a mostani rekord 192 nap. Viszont ha beleesik a karácsonyi event akkor elég sok tapasztalatot adó szett beszerezhető lesz (nicolas, penn, seminole, frank james lószett, nahautl lószett stb). Ezek olyan dolgok amiket muszáj megszerezni másképp nagyon nehéz dolgod lesz Ami még nagyon fontos szett és aranyat fog érni ha beszerzed az a smithy szett lesz illetve egy pénzszerző ruhaszett mondjuk a ponce ruha és lószett skaru fegyverekel. Kiváncsian várom ki lesz annyira türelmes és kitartó aki végig fogja tolni.
 

DeletedUser16526

Vendég
Na ez vicces lesz.... vagy 2 hétig:D biztos nem akarjátok korlátozni, hogy pl: maximum 10 fake karaktert csinál egy játékos?
 

DeletedUser7602

Vendég
Szuper ötlet volt Macaron csinálni egy ilyen "versenyt"! Érthető okokból én is végig fogom izgulni... :D beregisztrálok majd, érdekes lesz figyelni az történéseket :) sok sikert kívánok az indulóknak ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
Szuper ötlet volt Macaron csinálni egy ilyen "versenyt"! Érthető okokból én is végig fogom izgulni... :D beregisztrálok majd, érdekes lesz figyelni az történéseket :) sok sikert kívánok az indulóknak ;)
Nem feltétlen kell izgulnod szerintem :) A Te teljesítményed az itt elérttel nem lehet egyenlő, hisz Neked normál világon nem volt meg az a lehetőséged ami itt meg lesz. Aki a Te rekordodat megdöntheti azt normál világon teheti. :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Nem feltétlen kell izgulnod szerintem :) A Te teljesítményed az itt elérttel nem lehet egyenlő, hisz Neked normál világon nem volt meg az a lehetőséged ami itt meg lesz. Aki a Te rekordodat megdöntheti azt normál világon teheti. :)
Igazad van, jogos :) bár, viszonyítási alapnak jó így is, matematikailag előbb kell hogy végezzenek itt...
Normál világon kicsi az esély, hogy valaki megpróbálja, de így, ilyen feltételekkel szerintem lesz jelentkező, legalábbis remélem ;) Így senkinek nem kell feláldozni semmit egyik világon se hogy uj karaktert indítson, hogy belevágjon egy ilyen dologba, itt a ragyogó alakalom erre, a nyeremények is önmagukért beszélnek :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Igazad van, jogos :) bár, viszonyítási alapnak jó így is, matematikailag előbb kell hogy végezzenek itt...
Normál világon kicsi az esély, hogy valaki megpróbálja, de így, ilyen feltételekkel szerintem lesz jelentkező, legalábbis remélem ;) Így senkinek nem kell feláldozni semmit egyik világon se hogy uj karaktert indítson, hogy belevágjon egy ilyen dologba, itt a ragyogó alakalom erre, a nyeremények is önmagukért beszélnek :)
A Te rekordod szerintem többünkben elindította, hogy vajon nekünk ez mennyi időre sikerülne. Bevallom én is elgondolkodtam, hogy a játékos karakteremmel megpróbálom :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Ezt jó hallani ;) én örülök ennek... habár a célom akkor nekem is az volt, hogy magamnak "bizonyítsak", és csak a legvége fele tudtam meg, hogy van olyan topic a fórumban, ahol jegyzik a nagyobb játékon belüli teljesítményeket.

Jól sejtem, akkor indulsz most, ugye? ;)
 
Fent