segitség

Kucak

Vendég
Helló

Tudna valaki segiteni Egyik barátom abba szeretné hagyni a játékot és az összes aranyrögöt és kötvényt és pénzt át szeretném venni tőle lehetséges a dolog?
ha igen akkor hogyan?

Rafko10

Vendég
Feladat hiba

Na az van,hogy amikor megkaptam a kezdők táskáját azonnal kibontottam,majd
kérte Maria,hogy bontsam ki (miután már kibontottam!).És ha elfogadom nem pipálja ki a feladatot. :szénaboglya:

*Marina*

New Member
Segítségkérés

Ezúton szeretnék megkérni MINDENKIT!! aki a sok év alatt,mióta itt játszunk megismert minket,hogy segítsetek!!álljatok ki értünk.
A tegnapi nap során a support véglegesen kizárt minket a fiaimmal és a nagyfiam barátnőjével.Azt mondják multizunk..Sok éve játszuk a játékot a gyerekeimmel hárman *Marina*, *Krisz* *Adri*,még Arizónán kezdtunk.. és most már egy ideje Nilax, a fiam barátnője,tehát 4 ember!!!
Nagyon sokan vannak,akik ezidő alatt megismertek minket,sokakkal jó kapcsolat alakult ki....Szeretném kérni,hogy aki ismer minket,tegye meg,hogy kiáll értünk és igazolja,hogy ez nem egy ember játéka,hanem valóban egy családé!!
De,ha a supportban lenne egy csepp jóindulat,megnézné,hogy van egy párbajos figura (egy nagyfiú játéka) van egy kalandozó figura (az én játékom,minimum három éve végeztem a kalandokat sorban,ez volt az egyetlen pihentető örömöm ez a játék és egy közös móka a gyerekeimmel) és egy kisfiú néha benézős játéka (ez a kisebbik gyerekemé) és van egy kezdő,pár hetes, a lányé...
A support válaszra sem méltat csak gondolt egyet és véglegesen kizárt minket.Választ sem adnak,miért.Három-négy évig nem tűnt fel senkinek,hogy egy IP-ről játszunk hárman?Vagy legalább arra vennék a fáradtságot,hogy annyit megnéztek volna,hogy nem is egy időben szoktunk belépni.Én pl délelőtt és éjjel,a gyerekek délután vagy reggel...
Arról nem beszélve,hogy úgy kezdtük a játékot,hogy kerestük hol lehet megjelölni,hogy kik játszanak egy címről,de nincsen ilyen funkció,mint más játékokban!!
illetve a szabály is lehetővé teszi,hogy többen játszhatnak egy helyen,jelen esetben három van egy helyen,a negyedik egész máshol,tehát eleve jogtalan a véglege kizárás,mert teljesen logikátlan az egész,de tovább ciffrázva,ha a maradék három egy ember,akkor egy időben,ha fent van,miért két gépről játszik??.na mert ezt is kell,hogy jelezze a rendszerük,bár túl sokat nem játszik pontosan egyszerre ezzel a játékkal szerintem a két gyerek..) Szóval,teljesen megalapozatlan az egész.
Ebbe a pár sorban szerintem benne van minden keserűségem.Egyrészt,hogy falnak néznek,ha reklamálok,másrészt,hogy csak így meg lehet fosztani embereket az örömet adó játékuktól,ezt nem tartom korrektnek.Nekem pl nincs másik játékom,hogy megvonom a vállam és továbbmegyek röhögve.Nekem ez volt a játék.
Ez egy nagy arculcsapás volt sok év után.
Remélem,más család nem jár így a jövőben!
*Marina* és családja

a MÓDOSÍTÁSOM INDOKA:Köszönöm,már nem kérem,hogy bárki is megerősítse a szavam,csak szeretném,ha végre meg lennék/lennlnk hallgatva,milyen igazságtalanság ért minket.
A játékból innentől nem kérek.

Utoljára szerkesztve:

NeverendingRoad

Active Member
Most ne sértődj meg, de igazából ennyi ideig azért nem történt semmi, mert valószínűleg nem jelentettek be mások...

Hirdetitek a profilon, hogy mennyire szeretitek egymást (nem tilos persze ez se), ezen kívül mindőtök nickje ugyanúgy néz ki ( *név* )... Többek között én is láttam már, hogy piacra kerülnek fel dolgok tőletek pár perc eltéréssel, különböző fiókról, ugyanabból a városból, azt hiszem ez már bőven elég ahhoz, hogy kizárjanak benneteket... Azt én elhiszem, hogy itt különböző emberekről van szó, azt viszont már kevésbé, hogy nem volt olykor-olykor egy kis 'felnézek már a gyerekem/anyukám' karijára, meg 'viszem már a hétvégén, amíg nincs itthon' - na és ez a szabályellenes és büntetendő.

Ha legalább nem egy kaptafára épülő nevet választottatok volna, akkor a kutyát nem érdekelte volna, hogy most hányan játszanak a családból, de így viszont elég volt egy rosszakaró is, ami könnyen jöhetett a párbajos tag munkássága miatt...

bogar00

Vendég
Most ne sértődj meg, de igazából ennyi ideig azért nem történt semmi, mert valószínűleg nem jelentettek be mások...

Hirdetitek a profilon, hogy mennyire szeretitek egymást (nem tilos persze ez se), ezen kívül mindőtök nickje ugyanúgy néz ki ( *név* )... Többek között én is láttam már, hogy piacra kerülnek fel dolgok tőletek pár perc eltéréssel, különböző fiókról, ugyanabból a városból, azt hiszem ez már bőven elég ahhoz, hogy kizárjanak benneteket... Azt én elhiszem, hogy itt különböző emberekről van szó, azt viszont már kevésbé, hogy nem volt olykor-olykor egy kis 'felnézek már a gyerekem/anyukám' karijára, meg 'viszem már a hétvégén, amíg nincs itthon' - na és ez a szabályellenes és büntetendő.

Ha legalább nem egy kaptafára épülő nevet választottatok volna, akkor a kutyát nem érdekelte volna, hogy most hányan játszanak a családból, de így viszont elég volt egy rosszakaró is, ami könnyen jöhetett a párbajos tag munkássága miatt...

ÖÖööö!! Azért lenne egy kis hozzáfűzni valóm!! Lehet , h ugyanolyan nick-et használtak de mint várostag sokszor beszéltem velük egyszerre. Olyan gyorsan más gépről csak 3 különböző személy tud írni, ráadásul teljesen más szövegszerkesztésük volt!! Én személy szerint nagyon sajnálom, h kizártátok őket, szerintem túlzás!! Egy ejnye bejnye, vagy legközelebb nincs mese kizárunk de rögtön elég drasztikusnak és durvának tartom!!

Üdv B