Rossz Válasz Játék

Robert117

Legendary player (Retired)
Mert nem nosztalgia-járatként tüntetik fel az idejétmúlt buszaikat.

Ha Budapesten mindenki panaszkodik a dugók hosszú várakozóidejére, akkor miért indulnak mind útnak egyedül, de autóval a jóval gyorsabb tömegközlekedés helyett?
 

senki600

Egy vasútbarát
Sose hallottam, hogy Pesten panasz lenne dugóra, pedig lakik ott barátom, sőt mi több, élvezik is
Holnap holnap lesz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Pénteken nálam, rögtön 3 legjobb nappal kezdődik, szerda és csütörtöki hétvégi napokat túl kell élni.

Mennyi gyémánt revolvert adsz nekem?
 

krcsirke

el pollo diablo
Többet vagy friss levegőn, jobb lesz az életkedved.

Teát tejjel, sok cukorral és citrommal fogyasztva miért jobb mint ha kávéval tennéd ugyanezt?
 

senki600

Egy vasútbarát
ööö, talán mert a tejelt tea jobb? (egyébként a teát tejjel gyűlölöm, akkor inkább egy sima mezei kávé, amit párszor kolléga úr lenyomott a torkomon)
Miért akart velem kávét itatni a kolléga úr, mikor tudja hogy nem vagyok oda érte, és cserébe 2:40-kor keltem és 22-kor aludtam el ilyen napokon?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hogy reggel fit legyél és behúzd egymagad a vonatot az állomásra!

Merre megy a csiga ha dombról legurul, 270 fokban balra fordítod majd végül felállítod?
 

senki600

Egy vasútbarát
a pokolba
Miért voltam ma teljesen egyedül a tanműhelyben? (oktatom papíron volt, valóságban kaszált, de bent volt az épületben)
 

krcsirke

el pollo diablo
Titokban pénzmosásellenes akcióban vett részt, megtalálták a fűben a kockás füzetet nap végére.

Miért nincsen elég lőszerem a baltámhoz?
 
Fent