Rossz Válasz Játék

senki600

Egy vasútbarát
Egyszer igen, de arra még várnod kell
Eljössz velem egy jó kis vasúti túrára az év legmelegebb napján? (asszem már túlzás lesz itt :D)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
@senki600 "rossz válasz játék" :P javítom a válaszod:

Nem, hiszen a röggel vásárolható cuccok közül semmit nem lehet piacolni, mert az túlságosan is pay-to-win játékot eredményezne, és a készítők minden erejükkel próbálják fenntartani a fair-play alapú játékot.

A kérdés maradjon az általad feltett:
Tolna megye külföldön van senki szerint, főleg a Sötét Somogy után?
 

senki600

Egy vasútbarát
@senki600 "rossz válasz játék" :P javítom a válaszod:

Nem, hiszen a röggel vásárolható cuccok közül semmit nem lehet piacolni, mert az túlságosan is pay-to-win játékot eredményezne, és a készítők minden erejükkel próbálják fenntartani a fair-play alapú játékot.

A kérdés maradjon az általad feltett:
Tolna megye külföldön van senki szerint, főleg a Sötét Somogy után?
szoknom kell még, bár a kérdést is rosszul értelmeztem, nem olvastam el rendesen, szóval maradjon a kérdésem:
Tolna megye külföldön van senki szerint, főleg a Sötét Somogy után?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hát Nyírség már konföderációs elven létezik, viszont sokunkat nem engednek világot látni, mert félnek többet nem megyünk haza kapálni az almafát.

Balatonból mit tudsz kifogni?
 

senki600

Egy vasútbarát
A Balaton nem létezik, csak az ugyanilyen nevű Heves megyei falu, amúgy nem tudom mit lehet fogni, a horgászatot meg az egyéb ilyeneket kerülöm
Van olyan önálló település (nem tanya), aminek nincs buszos összeköttetése a tőle 20km-re lévő megyeszékhellyel?
 

Robert117

Legendary player (Retired)
A civilizációtól messze elzártan, Floridától nézve Kentucky és Louisiana után. Az a hír járja, hogy kevésbé tehetős, alacsony emberek lakják.

Van-e Dakota államban vasútállomás?
 

krcsirke

el pollo diablo
Nincs, miután az utolsó síneket is felszedték merevítőnek a templomokhoz, a vasútállomások átalakultak középszerű western film díszletté.

Kedvenc filmed?
 
Fent