Rossz Válasz Játék

krcsirke

el pollo diablo
Aznap nyersz a hatoslottón egy elégséges összeget, hogy megvedd kilóra kb 1 méternyi sínszakaszt.

Kínai újévet ünnepled?
 

krcsirke

el pollo diablo
Időmátrixba kerültem, nekem most így elseje van, vagyis elejét veszem, így péntek van, mert azzal kezdődik minden magára adó hónap.

Merre vagyok éppen?
 

krcsirke

el pollo diablo
Sajnálatos módon, 29-ig kezükön nem tudunk elszámolni, viszont 14-ig igen, így eme praktikus ok miatt találták ki 20 előtt történjen. Kisakkozták, hogy ha péntek 13-ra esik és valaki 14-én kosarat kap, biztos nem az ő termékeik hibáiból fog megesni, hanem még tart a balszerencséje, így 15-én már rontáslevételt is tudnak vállalni, csupa biznisz az egész.

Legjobb fagyasztott pizza?
 

krcsirke

el pollo diablo
Palagomba bitumenmártással, hozzá azbeszt kétszersült. Esetleg vakolat darabos erőleves, ereszcsatornavízből.

Melyik állat áll legközelebbi rokonságban a házi macskához?
 

krcsirke

el pollo diablo
Nehezek a kérdések az erre felbérelt szíriuszi gyíkember csapatomnak, pedig fényévekkel előttünk járnak, ezért élnek állandó sötétségben.

Merre voltam eddig?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ebben a topicban, vártad, hogy mikor lesz az idő
Tegyek fel egy új és könnyebb kérdést a Mi lenne ha...? Topicba?
 

krcsirke

el pollo diablo
tumblr_omqb1lPwrv1sda2uvo4_r1_500.gifv


Hány forintos az érme?
 

krcsirke

el pollo diablo
Csakis hagymás tejfölös avokádósat az alábbi címre: 1234 Budapest, Ananászt nem kérünk a pizzára sorköz 0.

Babos pizza jöhet?
 

krcsirke

el pollo diablo
Önbizalmat, életkedvet, egzotikus állatokat, felfedezetlen világokat, csodaturmixot illetve a legfontosabbat, pénzt a west múzeum számára.

Melyik műtárgy lennél a fentebb említett "West Múzeumban"?
 
Fent