Retro játék a speeden - kibeszélő téma

DeletedUser17463

Vendég
2.0 elötti verziókat kitörölték már a kukából is.

Más, engem az érdekelne, hogy a most induló speed szerveren majd létrehozott karakterek, mennek-e majd tovább az utána következő speed-es eseményre (erődharcos), vagy majd akkor ismét nulláról kell indítani a karaktereket? :cool:
Mert ugyebár az innó éles világról átvitt karaktert nem engedélyez a speeden, de esetleg a majd létrehozott ottani karakterek ne vesznének el és továbblépnének a következő eseményre.

Nem hinném, hogy kitörölték volna a régi verziókat.
De, meg kellene kérdezni őket. :)

Volt a KH egyik születésnapján olyan, ahol 1-2 naponta változott a kinézet (falukép), a kezdeti verzióktól kezdve.
Ezért gondolom, hogy a West-nél is megvan a régi... ha mégsem, tévedtem :O
 

Rák16-V2

Active Member
Sziasztok!
Valaki tudna küldeni egy linket hol érem el a speed szervert? Mert ha nincs link hogy próbálja ki az ember?
.....................................................
 

DeletedUser17478

Vendég
Kedves Játékosok!

A húsvéti event korai érkezése sajnos a jelenleg speeden futó játékba bezavar. Úgy hirdettük meg, hogy ez event mentes játék lesz, s az elmúlt évek gyakorlata alapján számoltuk ki az időpontot. Viszont most a húsvéti eventet a szokásosnál sokkal korábban kapjuk, erről sajnos a játék kihirdetésekor nem volt infónk.

Arra a meglátásra jutottunk - a több rosszból a kevésbé rosszat választva talán - hogy a speeden futó játékot egy héttel előbb

2017. április 2. 18:00. órakor lezárjuk.

A kellemetlenségért elnézéseteket kérjük, reméljük így is többen lesztek olyanok akik élvezték az ottani játékot.

a The West Csapata
 

DeletedUser10206

Vendég
Sziasztok!

Várható még ilyen magyar kezdeményezés? Nekem nagyon bejött ez a fajta játék. Kicsit kár a rövidítésért, de Inno az erősebb kutya és tudni, hogy az erősebb kutya .... :D

Köszönet a Staffnak!
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok!

Várható még ilyen magyar kezdeményezés? Nekem nagyon bejött ez a fajta játék. Kicsit kár a rövidítésért, de Inno az erősebb kutya és tudni, hogy az erősebb kutya .... :D

Köszönet a Staffnak!

Örülünk, hogy tetszett... sokan pozitív visszajelzést adtatok s láttuk hogy volt egy csapat akik élvezték az ottani játékot. Biztosan kitalálunk még hasonló játékokat :)
 
Fent