Retro játék a speeden - kibeszélő téma

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves Macaron!

Nem ide tartozik, de akkor húsvétra is közeleg egy játék a tolladból? :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Kedves Játékosok!

Ma véget ért egy játék, köszönjük hogy velünk tartottak :) Ahogy láttuk élvezettel játszottatok s ezzel el is értük azt, amiért szerveztük.

Gratulálunk mindenkinek, s lássuk a nyerteseket:
Tapasztalati rangsor verseny:
1 deluigi
2 Vaimo
3 James Delaney
4 Yukina-
5 Nynaeve

Párbaj verseny:
1 *SZÁMOS*
2 Angry Man
3 -Webi-
4 Csarter01
5 Kappabot

A TOP 50 aki egy Fantát kap:
deluigi
Vaimo
James Delaney
Yukina-
Nynaeve
kek23
mijaaamanóóó
Bidu
-Webi-
csjoco
undoki
Old Mustáros Kéz
Gazda.
Puha Toll
S.T.A.L.K.E.R.95
Kara Musztafa
E-40
bmarika
Csucsu79
Matyiődoktornő
Kölyök0
HungaryDan
*SZÁMOS*
bizarro.
Szorgos Bob1
Nodyar
Monamondra
-mili-
komikso
faragolaszlo63
kocka74
Wikings
Raymond a Sheriff
*Wyatt Earp*
*SkyBlu*
Black.Cat
Xandro
esztobarnabas
Estván
Csarter01
zimány
walking death
Equipslot
Coyote71
Joey Carter
Csipán
Rulez89
Nawi
tothand
szakacs1

A nyereményeteket arra a karakteretekre és világra osztjuk ki ahova kéritek, kérünk benneteket, hogy vagy itt vagy az support felületen jelezzétek a játékos nevet és világot ahova kéritek.

Reméljük hamarosan találkozunk egy újabb játékban :)

a The West Csapata
 

DeletedUser13044

Vendég
Nyílt levél az összes speedes párbajosnak!

Kedves Top5-ben szereplő párbajosok!

Megkérek mindenkit , hogy ne hozzám jöjjetek nyavajogni , hogy kinek adtam párbaj tp-t és kinek nem. 2 napig egészen biztosan városban voltam, megvolt mindenkinek a lehetősége ingyen tp-hez jutni. Voltak akik külön megkerestek és öklöztünk, voltak akik többször kiütöttek meló közben. Neveket nem írok mindenki tudja ki(k)ről van szó. Nem csak egy ember kapott "ingyen tp-t" nem kell aggódni. De mint látom, így utolsó éjjel mindegyikőtök felhúzatta magát valaki mással. Tehát a top5-ben lévő párbajosok hagyják abba nyavajgást és örüljenek egyáltalán, hogy kapnak nyereményt.

A tp listán sokkal nagyobb verseny volt, sokkal nagyobb befektetés volt rögben, időben, mindenben. Mi is elkezdhetnénk siránkozni, hogy a párbajosok az általatok említetett " csalással " ugyan azt a nyereményt kapják mint mit. De nem tesszük, élvezzük a nyereményt és örülünk hogy a magyar support csapat ilyen élvezhető eventet hozott össze, tegyétek ti is ezt!

Köszi,

James Delaney.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Azt a tollat többen fogjuk :) húsvétra inno "lep" meg minket egy jó kis eventtel :rolleyes:


Nem eventre gondolok, az tudom, hogy holnap indul, hanem event mellett párhuzamosan, ami szokott lenni időszakosan.... :) Vagy azok a játékok szeptembertől indulnak újra?
 

DeletedUser

Vendég
Hunsky4ever névre kérném Hawaii-n az Angry Man nyereményét. Köszönöm. Én nagyon élveztem ezt a retró szervert, valóban a tp ranglistára felkerülni jóval nehezebb mint a pb-re, bár az utóbbiért is meg kellett dolgozni. Remélem lesz még ilyen szerver akár hosszabban is. Még egyszer bocsi mindenkitől aki nem párbajos és "bántottam". Szép Napot!!!
 

deluigi

Well-Known Member
Hunsky4ever névre kérném Hawaii-n az Angry Man nyereményét. Köszönöm. Én nagyon élveztem ezt a retró szervert, valóban a tp ranglistára felkerülni jóval nehezebb mint a pb-re, bár az utóbbiért is meg kellett dolgozni. Remélem lesz még ilyen szerver akár hosszabban is. Még egyszer bocsi mindenkitől aki nem párbajos és "bántottam". Szép Napot!!!

huni, ird le, melyik fegyot valasztanad, ugy tudom, ami be van irva, jutalomnak, az nem jo, a masikat kerned...

vaimo eseten is igaz, lehet valasztani :)
 

DeletedUser

Vendég
huni, ird le, melyik fegyot valasztanad, ugy tudom, ami be van irva, jutalomnak, az nem jo, a masikat kerned...

vaimo eseten is igaz, lehet valasztani :)

A Howdah piszolya jó lesz :D de ha a 4 tárgy helyet csak Geronimo borsszoró revolverét kapom is megelégszem :D
Amugy mikorra várhatoak a nyeremények?
 

DeletedUser17478

Vendég
A nyeremények kiosztásra kerültek, azok akik nem jelezték - a fantások közül - hova kérik még megtehetik és megkapják. :)
 
Fent