Rekordok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser9014

Vendég
Még ez a topik megvan?

Frissítettem, archiváltam andor rekordját, ha tudja bizonyítani, ő lesz továbbiakban a rekordos.
Sziasztok! Nem értek egyet a frissítéssel, archiválással. Ha egyszer ilyen értékű zsákom volt, az most is rekord, hiába adtam el a cuccokat és ittam el a pénzt, vagy költöztem másik világba. Ha valaki elért egy rekordot párbaj- vagy erődsebzésben, aztán a következő harcban kevesebbet ér el, attól még az előző számít rekordnak, és nem törlitek a régit.
 

DeletedUser9014

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Pachee

Well-Known Member
Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni a legnagyobb találat kategóriára, nem párbajhős karakterrel. Igaz, megvan pár hónapos, azóta csak 1160-1170 jött, de ezzel jelentkeznék:http://prnt.sc/a8q3zi
Pachee-V1
 

DeletedUser

Vendég
Igazolhatóan valóban a Tied lesz a legszebb,én már nem fogom megtalálni az 1200 felettimet sajnos. :/
De grat hozzá,szép lövés!
 

Pachee

Well-Known Member
Sziasztok!

Szeretnék még egy rekordot bejelenteni, és bár nem sokkal, de sikerült egy olyan rekordot megdönteni, ami egy csodálatos eredmény Petix-től, ráadásul ő támadáson lőtt ekkorát, nekem védésen sikerült kicsit túlszárnyalnom.
http://prnt.sc/dakka5
Legnagyobb összsebzés nem párbajhős karakterrel-36063 (munkás)
Pachee,V1
 

DeletedUser14678

Vendég
Üdv!

Szeretnék frissíteni 2db rekordot.

1. Legnagyobb építési pontú város: 5ß Soldiers Town, Colorado, 4837935

2. Legtöbb TP templomépítéssel: Deanie OBanion, Colorado, 5016 TP

Jelentés a profilomon.

Köszönöm!
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Sziasztok!

hofitomi
V1
legtöbb megnyert párbaj
11162

(ha van legtöbb ima,és legtöbb templom építés akkor egy ilyen is elfér egy vadnyugati játékban :D )
 

DeletedUser17532

Vendég
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy van olyan rekord amivel a " Bankba helyezett legmagasabb összeg" eredménnyel lehet bekerülni. Szerintem nem sok embernek sikerült elérnie például a 100 millió dollárt,de V1-en biztos vagyok benne.
Várom válaszotokat és ha lehetséges természetesen van róla képem is,de a statisztikámban is megtekinthető!

Előre is Köszönöm!

Szép napot. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Dobrotka floridán: 123 millióval rendelkezik a statjában. De valóban... tényleg lehetne ilyen rekord is! :)
 

DeletedUser14678

Vendég
Sziasztok!

hofitomi
V1
legtöbb megnyert párbaj
11162

(ha van legtöbb ima,és legtöbb templom építés akkor egy ilyen is elfér egy vadnyugati játékban :D )

Jogos, meg akkor lehetne mindjárt legtöbb megnyert erődharc is:

Deanie OBanion
Florida
2035
 

Kanyim

Veteran Member
Bankba helyezett legmagasabb összeg rekordot én nem támogatom. Nagy és gazdag karakterem van, több ilyen ismerőssel is rendelkezem. Semmibe sem kerülne kölcsönkérni a pénzüket és bementeni egybe valami hatalmas összeget. (aztán nekik a bementési díjjal megnövel összegeiket visszaadni)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ha arra célzol, hogy adót kell fizetni bankunknak a bementéskor, akkor v1 kivételével az összes világon röggel is be lehet tenni a pénzt. Nagy összeg esetében is csupán 10 rögbe kerül. És igen: Lehet, hogy ki lehetne ez esetben játszani ezt a rekordot, de legalább, akkor kis élet is költözne ezzel együtt a fórum ennek a részébe is, hiszen, ha volna ilyen rekord egymást érnék a rekordmódosítások és Kenneth drágának több munkája is lenne a fórumtémával. Végül valaki megunná és megállna a rekord egy iszonyat magas pl. kylejames féle helyen... De megérné, mert látná a többség, hogy igen, neki sikerült, lehet kiskapuval, de volt benne annyi energia, hogy nem volt lusta, hogy megcsinálta........... Persze ez igaz arra is, aki önerőből lett gazdagabb, mint az átlag és ez a rekord elsődlegesen sokkal inkább nekik kedvezne, mintsem a kiskapusoknak...
 

Kanyim

Veteran Member
Én természetesen rögből menteném be, de most akiktől kölcsönkértem az én jakizásomra a pénzüket, tőlük nem várhatom el hogy amikor visszaadom nekik akkor ők is ellőjenek 10 rögöt. Tehát a bementési költségüket én fizetem...

Flori kezdetén amikor a többségnek még csak néhány misije volt, nekem meg kb 15.. megcsináltam és kölcsönkértem több ismimtől és bementettem egy akkor röhejesen nagy 40 misis összeget poénnak :D Azóta eltelt több év, mindenkinek több pénze lett... a becsületes, saját pénzükkel nevező embereknek semmi sanszuk nem lenne, az számítana hogy kinek van több pénzes barátja... (200-300-t összelehet így simán kalapozni egy jelentés erejéig)
 

DeletedUser9014

Vendég
Bejelentenék egy rekordot.

andor44
Florida
Maximális szint a banditák levadászásában: 252
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Michelisz

Active Member
Sziasztok!

Szerintem megdöntöttem egy rekordot.
Párbajok kategória:
- legnagyobb zsákmány: Michelisz, Dakota, 2 559 125$

Jelentés a profilomon.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent