[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8504

Vendég
jól látom erődharc kategóriában van egy betöltetlen hely?
"legmagasabb sebzés - nem párbajhős karakterrel"
a többi sorban ahol kell, ott van a katona - párbajhős...
 

DeletedUser9014

Vendég
Táskát linkelj,ezt így nem fogják elfogadni.

Amúgy szép,gratulálok :)

köszönöm

nem szeretném mutogatni :)
szerintem egy admin meg tudja nézni, ha ez a fotó nem elég bizonyíték
de szerintem elég

azt viszont tényleg nem tudom, hogy ez jó lesz-e valamire, mert a párbajjelentések már nincsenek meg, korábbi volt, a rekordokat meg csak nemrég kezdtem nézegetni
a statisztika viszont megőrzi ezeket is

a legtöbb elfogott körözött, a legnagyobb egyszeri és összesen fejpénz is rekord

http://prntscr.com/4b4129
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem muszáj megmutasd, nem elég ha egy admin megnézi. Gondolom tudod miért.
Gratulálok.
 

DeletedUser

Vendég
Első oldal,rekord beküldésének feltétele a táskához vonatkozóan:

-a hátizsák értékeinek ellenőrzéséhez elfogadunk TWdb-importot

Vagyis ez szükséges.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Szerintem muszáj megmutasd, nem elég ha egy admin megnézi. Gondolom tudod miért.
Gratulálok.

na jó, amúgy ez is egy ilyen totál értelmetlen rekord lett, mint a legnagyobb besöpört fejpénz, hiszen ez is arról szól, hogy ki vesz a boltból több drága (és mondjuk valamennyire eladható, ha mondjuk kell egy másik rekordhoz :D ) ruhát, meg ki fűzi be a komát, hogy dobjon át mindent - illetve kinek van több (jelen esetben játékbeli) pénze... nem akarom én elvenni senki kenyerét, csak ebből a rekordból is ez lesz, mint a fejpénzesből.

Természetesen mindenkinek gratulálok és csak locsogok összevissza.
 

DeletedUser9014

Vendég
Első oldal,rekord beküldésének feltétele a táskához vonatkozóan:

-a hátizsák értékeinek ellenőrzéséhez elfogadunk TWdb-importot

Vagyis ez szükséges.

olvastam én is, de ezt én nem szükséges, hanem elégséges feltételnek értelmeztem
vagyis nincs kizárva, hogy mást is elfogadnak
(ha nincs igazam, akkor rossz a megfogalmazás, és így kellett volna írni: a hátizsák értékeinek ellenőrzéséhez TW.db-importot fogadunk el... csak a szórend a különbség, jelentésben viszont teljesen más)
 

DeletedUser9014

Vendég
na jó, amúgy ez is egy ilyen totál értelmetlen rekord lett, mint a legnagyobb besöpört fejpénz, hiszen ez is arról szól, hogy ki vesz a boltból több drága (és mondjuk valamennyire eladható, ha mondjuk kell egy másik rekordhoz :D ) ruhát, meg ki fűzi be a komát, hogy dobjon át mindent - illetve kinek van több (jelen esetben játékbeli) pénze... nem akarom én elvenni senki kenyerét, csak ebből a rekordból is ez lesz, mint a fejpénzesből.

Természetesen mindenkinek gratulálok és csak locsogok összevissza.

sok mindenben igazad van a táskával kapcsolatban
először úgy indult, hogy mindent szeretnék összeszedni, ami létezik a játékban, aztán, amikor kiderült, hogy mennyire közel vagyok a rekordhoz, ráhajtottam, pénzem volt/van, és vásárolok mindent

a fejpénzes rekordom (ami nem rekord, csak a legmagasabb valószínűleg a magyar szervereken) viszont nem csinált, valaki törölt v4-en, előtte eladott mindent, és rátette valakire fejpénznek... én ébredtem először :shootout: , és az enyém lett
akkor még nem volt pénzcsere, talán még piac sem
 

DeletedUser

Vendég
Egy ilyen printet sajnos bárki hamisíthat, no félre ne értsd, egy percig se kérdőjelezem meg a teljesítményed, csak sok a csaló.
Egyébként jól írták előttem, csak úgy fogadják el, ha belinkeled a tatyód, úgy a hiteles. Nem mellesleg minden rekord nyilvános, és látja mindenki. :) Biztos szép tatyó, én megértem miért nem szeretnéd mutogatni, de ha rekordot szeretnél, ezt kell tenned.
 

DeletedUser16101

Vendég
3IN5WJ1.png


Kb egy percembe került megcsinálni. :)

Félre ne értsd! Senki nem azt mondja,hogy nem valós a rekord csak tw-db-s link nélkül nem hiszem,hogy fel fogják írni.Bár ha már itt tartunk a tw-dbs táskát is lehet hamisítani. De gondolom a supp leelenőrzi mielőtt valaki bejelenti a rekordot.
 

DeletedUser9014

Vendég
3IN5WJ1.png


Kb egy percembe került megcsinálni. :)

Félre ne értsd! Senki nem azt mondja,hogy nem valós a rekord csak tw-db-s link nélkül nem hiszem,hogy fel fogják írni.Bár ha már itt tartunk a tw-dbs táskát is lehet hamisítani. De gondolom a supp leelenőrzi mielőtt valaki bejelenti a rekordot.

ha így is úgy is ellenőrzik, mert a tw-db-s táskát is lehet hamisítani, akkor miért is nem elég fotó?

jó lenne, ha egy admin nyilatkozna erről, most már megvárom, nem sürgős a dolog :)
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
Sziasztok!

Elég régóta nem változott az erődharcokon való átlagsebzés rekord, most viszont nem is kicsivel döntöttem meg.

Világ: V1
Név: bobbbbb
Érték: 2138 :cool:

Offként elég meglepő volt ezt látni a jelentésben, főleg, hogy nem 1 hanem 11 találatból jött össze. :D

Jelentés profilomon.
[/SPOIL]

Adminokat eltaláltad? Mert akkor nem hiszem, hogy érvényes.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent