• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Rekordok bejelentő

-George Custer-

Active Member

Simple

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fent ez is már.
Voltak olyan kategóriák, ahol nem volt beküldés, ezeket töröltem, hogy átláthatóbb legyen. A fejpénzes is törölve lett akkor, visszaírom.

Visszaírva.

Utoljára szerkesztve:

Simi37

Member
Legtöbb megszerzett északi államok zászló (statisztikás):
1093
Simi37
Florida

Legtöbb teljesített kaland magyar szervereken
Legtöbb teljesített kaland V1 világon

1962
Simi37
V1

Utoljára szerkesztve:
Játékos neve: Alpine Wan
Világ: Florida
Kategória legmagasabb begyűjtött fejpénz
Rekord értéke: 3.318.182 $
A rekord a statisztikámba megtalálható.
"Szabályzat:
  • A játék szabályait mindenki maradéktalanul tartsa be, ne próbáljon meg a minél jobb eredmény érdekében párbajt lebeszélni, és egyéb trükköket kitalálni, mivel az akár végleges kizáráshoz is vezethet!"

letöltés.png
Mivan máshogy nem megy a rekord döntés alp? :)

Kenneth G

Well-Known Member
"Szabályzat:
  • A játék szabályait mindenki maradéktalanul tartsa be, ne próbáljon meg a minél jobb eredmény érdekében párbajt lebeszélni, és egyéb trükköket kitalálni, mivel az akár végleges kizáráshoz is vezethet!"

1900 bővítmény megtekintése
Mivan máshogy nem megy a rekord döntés alp? :)
ÉS azt hogy bizonyítod be, hogy nem másra rakta ki? (nem védem, csak kérdezem)
Ui: mondjuk admin tudja ellenőrizni a jelentéseket, bár attól még megkérhetem pár haveromat, hogy rakjanak egy adott ellenfélre pénzt

ÉS azt hogy bizonyítod be, hogy nem másra rakta ki? (nem védem, csak kérdezem)
Ui: mondjuk admin tudja ellenőrizni a jelentéseket, bár attól még megkérhetem pár haveromat, hogy rakjanak egy adott ellenfélre pénzt
Ezért ennyire naivak ne legyünk.
Persze lehet trükközni sokféleképpen de ez csak azt a személyt minősíti aki ezzel visszaél. :)
Majd az adminok eldöntik hogy felkerül e a listára vagy nem én csupán szerettem volna megosztani az észrevételeimet.

Kenneth G

Well-Known Member
Ezért ennyire naivak ne legyünk.
Persze, mint mondtam, nem védem, és valószínűleg az az eset történt, amit te mondtál. Egyébként a szabályzat nem tiltja a magas fejpénzt, már pedig az idézeted az arra vonatkozik.
Olyan rekordok kellenek, amivel nem lehet könnyen visszaélni. (a táskával pl. eléggé nehezen lehet)

Persze, mint mondtam, nem védem, és valószínűleg az az eset történt, amit te mondtál. Egyébként a szabályzat nem tiltja a magas fejpénzt, már pedig az idézeted az arra vonatkozik.
Olyan rekordok kellenek, amivel nem lehet könnyen visszaélni. (a táskával pl. eléggé nehezen lehet)
Az elöbb leírtakból az jött le hogy védeni probáltad, ezért reagáltam így.

Az idézetem kiemelt része véleményem szerint ilyen esetekre vonatkozik: "egyéb trükkök"

és igen van egy pár könnyen manipulálható rekord föleg a párbaj részen, viszont ez csak egy szimpla lista nem jár érte semmilyen előny így még szánalmasabb aki trükközve próbál felkerülni.

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Játékos neve: Alpine Wan
Világ: Florida
Kategória legmagasabb begyűjtött fejpénz
Rekord értéke: 3.318.182 $
A rekord a statisztikámba megtalálható.
Sajnálom, de visszautasítjuk a kérelmet, ez a rekord nem kerül feljegyezésre. A témát lezártnak tekintem, kérlek ne offoljuk tovább a topicot.

Hamarosan újra fogjuk dolgozni a rekordok topicot. Kérlek ha javaslatotok lenne ezzel kapcsolatosan ide írjátok.