Rémtörténetek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
az ember 50 éve vesztette el 2 lányá azóta minden hűvös éjszakán visszatér mindig más városkába és elvisz 2 leányt.Nagyon meglepődtem hisz még sosem hallottam ilyesmiről.

Majd holnap continue...most nincs kedvem:D
 

DeletedUser

Vendég
de hogy veszthette 2 lányát 50 éve ha 40 éves a pasas:whistle::laugh::laugh::laugh:
 

DeletedUser

Vendég
Nah ma halottam egy haveromtól egy történetet.Ez lenne az: A sátánt úgy lehet megidézni ha a konyhádban éjfélkor kimondod háromszor hogy sátán és akkor ott lesz és megöli azt aki megidézte.De ha nem nézel rá akkor túléled.Akik amúgy is meghaltak azokat elküldi a tulvilágra.Az a hír járja hogy jelenleg Budapesten tartozkodik.És az egyik Facebookos megpróbálta és az eredmény az hogy a sátán kinyirta őt.Vajon ez csak egy kitalált történet vagy valóság?nem tudhatjuk.

Az utolsó két mondatot csak a drámáért írtam ki a többit a haverom mesélte.
 

DeletedUser

Vendég
Nah ma halottam egy haveromtól egy történetet.Ez lenne az: A sátánt úgy lehet megidézni ha a konyhádban éjfélkor kimondod háromszor hogy sátán és akkor ott lesz és megöli azt aki megidézte.De ha nem nézel rá akkor túléled.Akik amúgy is meghaltak azokat elküldi a tulvilágra.Az a hír járja hogy jelenleg Budapesten tartozkodik.És az egyik Facebookos megpróbálta és az eredmény az hogy a sátán kinyirta őt.Vajon ez csak egy kitalált történet vagy valóság?nem tudhatjuk.

Az utolsó két mondatot csak a drámáért írtam ki a többit a haverom mesélte.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Vendég
Én azt hallottam hogy Hitler szelleme itt van Magyarországon és aki azt mondja hogy:náci akkor megjelenik Hitler és puff!Aki nem hiszi dobjon kést egy szamárra:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent