Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

Jon Snow

Member
A régi avatarok egyelőre nem válnak megvásárolhatóvá az egyediségük és különlegességük miatt, azonban szeretném figyelmedbe ajánlani a hamarosan induló Speed szerverünket, ahol meg lehet szerezni.
Sajnos olyan helyzetben vagyok most, hogy időm nincs speedre, de talán lenne elég pénzem hogy a shopból megvegyem rögért :P
 

Doraja

Member
Bocsi, hogy előhozom ezt a régi topicot, de én arra gondoltam mi lenne ha az utazó cirkuszhoz hasonlóan jönne valami, ami régi avatar-t ajánl, nehéz, időkorlátos kalandsorért cserébe, ami változó, hogy ne tudjunk előre készülni hozzá. Vagy a cirkuszos Ook majom is, ha már ott van, előhozakodhatna egy ilyen kalandsorral. Kérhetnének fényes neves tárgyakat, mint Ulysses Grant felöltője és társai, kicsit a piacot is fellendítené és kérhetne a tucat tárgyakból is, amiből néhány játékosnak 40 db van. Kérhetne régi szettdarabokat, amiknek az ég világon már semmi értelmük nincs és a bajszosnak adjuk, de aki megtartotta jól jár. Kérjen bármit, ha nem tudod megcsinálni majd élsz vele egy következő alkalommal. Ez így szerintem fair lenne azokkal szemben is, akik nyerték, nekik már nem kell dolgozni, azokkal szemben is, akik nem váltottak anno, nekik se kell dolgozni és a régi játékosoknak több esélyük lenne, mint a kezdőknek. Olyan nyereményjáték, ami régi avatárt ad hányszor van egy évben? 1-szer és 1 ember nyerheti meg?
+ fair lenne azokkal szemben is, akik nem akarnak pénzt kiadni több száz rögért, hogy megvegyék. Megszerezni viszont király lenne sikerélménnyel.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent