Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

csendes üvöltés az óceán mélyén ez, de

ha a régi avatarok esetleg pár napig egy évben rögért megvásárolhatóak lennének a kasztodnak megfelelően, szerintem maga a west is elég jól profitálna belőle.
jómagam rengeteget megadnék egyért, és sanszos, hogy nem én vagyok az egyedüli ezzel.

amúgymeg maga a kalandor kaszt is lehetne valamire használható a jövőben, az észtelen only ÉP tankoláson kívül, de ezt majd máskor sírom el
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Nem tartom rossz ötletnek. Viszont tekintve, hogy a régi avatar képeket egy ideje már extra jutalomként kezelik, és csak megkülönböztetett esetekben került kiosztásra, nem biztos hogy fair dolog lenne azokkal szemben, akik megnyerték. Bár kétségkívül jó bevételi forrás tudna lenni, amolyan talált pénz...
De ha már avatarok, akkor én mondjuk jó lehetőségnek látom az avatar-készítő további kibővítését is, esetleg még rögös, feláras részekkel is.
A változatosság gyönyörködtet. :D
 

Robert117

Legendary player (Retired)
300 rögért te is megvennéd
Hová is tettem a papírom? :(
:rolleyes:Pont azon van az ilyesmivel kapcsolatos összes válaszom...
getty_525041723_970647970450098_70024.jpg
 
Nem tartom rossz ötletnek. Viszont tekintve, hogy a régi avatar képeket egy ideje már extra jutalomként kezelik, és csak megkülönböztetett esetekben került kiosztásra, nem biztos hogy fair dolog lenne azokkal szemben, akik megnyerték. Bár kétségkívül jó bevételi forrás tudna lenni, amolyan talált pénz...
De ha már avatarok, akkor én mondjuk jó lehetőségnek látom az avatar-készítő további kibővítését is, esetleg még rögös, feláras részekkel is.
A változatosság gyönyörködtet. :D
Akkor hogy ne legyen unfair, regisztráció dátumához lehetne kötni őket, hogy azért újabb játékosok ne vehessék :P
 

Kasza1987

Veteran Member
Azért most nem nyitok új topikot, mert az ötlet megvan, csak egy kicsit bővíteni kellene.

1. Lezárt kaland osztok avatarját is meg lehessen venni, miután lezártad a kalandot.

2. Az cuccok megvannak, már csak egy színezni kelleni őket.
100 rögért mondjuk egy piros szint lehessen venni és avval csak balos fegyvereket lehet színezni.
másik 100 rögért lehet venni lila szint balos fegyverekre
van 10 tárgyat vehetünk magunkra mondjuk legyen 20 szín.
Egy karakter átszínezése 1000 rög, Különböző színekkel hogy minden szín meglegyen mindjárt 20000 rögbe kerül.
Legalább mindenki kedve szerint tudja színezni a cuccait.

3. térképen lovaglás közben ne csak barna paci látszódjon hanem lehessen venni egyszarvút, szamarat, zebrát, kutyát stb, ez akkor lenne jó ha látnánk más karakterek mozgását.

4. Város kinézet variállása, na itt már kb 2013 óta megvan a félkész terv de nem történt belőle semmi.
Az alap épületek megvannak, de a város tud rögért/kötvényért extra cuccot venni, hozzá, szalag, dekorációs elemeket. háttérbe fát bokrot stb.
Mondjuk más színű épületek, kicsit más kinézet stb.

5. Ezt részt megoldani, hogy más karakterek is lássák, és saját kedvünkre lehessen variálni,szivar, pisztoly, dinamit, stb

6. Vagy írok egy merészet, mondjuk nekem tetszik a natty bonapo ruha szett kinézete de értékei miatt már semmire se jó, és azt a ruha szett kinézetet szeretném átrakni a murrietta szettre. Neve értéke fejlesztése nem változna murriettának csak a kinézete. Persze néhány rögért cserébe.


Kb itt van 5,5 ötlet amivel könnyedén lehetne pénzt szerezni az innonak, és magát a játékot nem befolyásolja, de érdemi tartalom kerül játékba,
Lehet hozzá, kaland, eredmény, eventkor új színeket nyerni stb.
Városi kalandba, új épület kinézeteket nyerni stb.
Nem sok munka, pénz jön belőle, és magát a játékot nem fogja .......... (rontani), hogy extra erős szettet hozunk be 3 havonta


ui:
Utólag elgondolkozva lehet kellett volna nyitni hozzá egy ujjat
(az összes prémium kényelmi funkciót bevezetnék amit scriptek adnak, és ezt szabad avatar ruhatárat akkor már olcsóbban is lehetne adni a rögöt a bevétel úgy is nőne )
 
Utoljára szerkesztve:

Jon Snow

Member
Tehát azóta sem sikerült ezt a régi avatar dolgot kivitelezni ? Én is, és még sokan szeretnénk már végre legalább egy esélyt rá. Ha már 3as uniósom nem lehet, beérném egy régi avatarral is..
 

Deleted User - 779988

Vendég
Az elmúlt egy évben nagyon keményen dolgoztak a nagy frissítésen. Szerencsére, hamarosan láthatjuk ezt. Ki tudja. Lehet régi avatarok is bekerülnek a shopba. :wink:
 
Fent