Postman Perry NPC telegramjai

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
grafluckner.jpg

Kedves Játékosok,

Postman Perry a The West legújabb NPC-je! A TW Times megszűnése után, nem találta a helyét a prérin. Ismét lehetőséget kapott arra, hogy a játékosokat újra segíteni tudja! Mostantól időről-időre híreket és véleményeket olvashattok tőle telegram formájában az aktuális eseményekről, frissítésekről vagy kiárusításokról.

Egy adott témáról a gondolataitokat vagy visszajelzéseiteket ezen kibeszélőbe várjuk.

Üdvözlettel,
A The West Csapata
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Én kérdeztem tőle miért nincs rajta ruha, azt mondta postásként nincs egyszerű dolga a háziasított prérifarkasokkal szemben, aztán a ruhát leszaggatták róla..de muszáj kézbesítenie a leveleket. Mondjuk nem minden ruhát a házi kedvencek szaggattak le róla, van amit Perry barátunk ott hagyott egy-két hálószobában... csak a férjek meg ne tudják!! ( @.XelioX. én megnézném a @zsofika.b -val közös hálótokat !! )
 

bananfa123

Member
Nagyon jó ötlet volt szerintem ez az új NPC, köszönjük szépen!
Nekem kifejezetten tetszett ez a rendszerezett, könnyen olvasható leírás a legjobb rögös/nem rögös szettekről (még akkor is ha a nagy részével tisztában voltam, jó így egyben látni) az újaknak pedig biztosan nagy segítség!
 
Fent