Poénos szóismétlés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12119

Vendég
Mi a sz@ros sz@r? Mi a sz@rért kell ilyen sz@ros sz@rokat idesz@rni ebbe a sz@rosan sz@ros topicba? Lesz@rom! Mi a sz@rért sz@rok ilyen sz@rokat ebbe a sz@ros topicba?
 

DeletedUser

Vendég
Mer ez sz@ros topic hogy a sz@rba vele hogy a ***** is tele van ezzel a sz@rral
 

DeletedUser

Vendég
Ne írjatok már ilyen sz@ros mondatokat!
Már tisztára sz@r lesz belőle!
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam rá, hogy a gondolatommal a gondolatodat összezavarom és ez sikerült a gondolatomnak, mert hülye vagy!
 

DeletedUser12119

Vendég
Mivel a káposzta káposztás, és el van káposztásodva, ezért kápoztamentesithetetlen. És mivel teli van a káposzta káposztás káposztalével ezért csak annyit mondhatok: KÁPOSZTA!
 

DeletedUser

Vendég
Egy barom nyitott egy baromságokkal teli baromi sz*r topikot! baromság az egész!!
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon igaz, én is igazat mondtam, azzal kapcsolatban, hogy igazat mondtam, most megint igazat mondtam, ezért vagyok én a leg igazmondóbb igazságos igaz ember, aki igaz barát is egyben, és megint igazat mondtam :D
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki hazudik azzal kapcsolatban, hogy hazudik. Ha nem hazudnának össze-vissza mindenfélét, kevesebb hazug ember lenne a hazugok listáján.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom,hogy tudod hogy tudod az összes gondolatomat mikor tudom hogy ezt nem szabadna és tudom hogy nem hagyod abba
 

DeletedUser

Vendég
szerintem ez rossz topic mert ez a topic az összes többi topicnál rosszabb topic
 

DeletedUser

Vendég
Egy követ követ egy követet követő követ, aki egy eldobott követ követö követet követ.Ám az a követ aki az eldobott követ követte eldobott egy másik követ és azt egy másik követ követte.
 

DeletedUser

Vendég
Egy követ követ egy követet követő követ, aki egy eldobott követ követö követet követ.Ám az a követ aki az eldobott követ követte eldobott egy másik követ és azt egy másik követ követte.

Szerintem ez nem is rossz! (^)


A bajuszosnak már akkora bajusza lett hogy csak bajuszosoknak lehet akkora bajusza. a bajuszosnál a bajuszát bajuszozták és így még bajuszosabb bajusza lett. :P
 

DeletedUser

Vendég
ez tiszta értelmetlen,nincs semmi értelme,és ha nincs értelme akkor senki se fogja érteni az értenivaló te értelmetlen!
 

DeletedUser13878

Vendég
ez tiszta értelmetlen,nincs semmi értelme,és ha nincs értelme akkor senki se fogja érteni az értenivaló te értelmetlen!

Ezzel egyetértek mégegyszer egyetértek mert ez a topic értelmetlen és én ezzel egyetértek!!!:P:P

Ki ne nyisd!

[SPOIL]NA MI VAN IDE ÍRVA???? :D :D [/SPOIL]
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent