Továbbítva Piac-projekt (Előző ötlet helyzete)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Robert117

Legendary player (Retired)
Az eredetileg Szapeti-projekt néven elhíresült, Piac-projektre átnevezett ötletemmel kapcsolatban érdeklődnék.
Erről van szó:

A téma nagyon sok játékost megmozgatott, és eléggé egyértelmű a játékostársadalom álláspontja a piaci lopások ügyében.
Ha minden igaz, Klar elkezdett foglalkozni a dologgal, de egész eddig semmi fejleményről nem hallottunk.

Mivel az eredeti ötlet témája zárolva lett, itt szeretném megkérdezni, hogy milyen fejlemények vannak így kerek 1 hónap eltelte után?

Mint az ötlet beadója kifejezetten várom az előrelépést, és szerintem a többi játékost is érdekelné.

ui.: Egyébként pont ma szapeti32 újabb lopása jutott el hozzám. (Igaz, hogy az ötlet nem csak róla szól, sőt... De negatív értelemben világokon átívelő híre miatt emblematikus figurája az ügynek.)
 

senki600

Egy vasútbarát
64 = sok :DDDDDDDDDDDDDDDD
meg aki nem szavazott, egyébként rengetegen utálják a lopást, és mindenki kerülné inkább lehetőségei szerint, így a leírt dolgok, hogy mit kell lépni, azt meg kell valósítani, mert így a piacolás is elhalhat hosszú távon, ha hagyjuk "legalizálni" a lopást

egyébként a 64 elég sok, egy hét alatt nem látok annyi tagot, pedig a 24 órából legalább 10-et itt ülök a fórum előtt
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Az eredetileg Szapeti-projekt néven elhíresült, Piac-projektre átnevezett ötletemmel kapcsolatban érdeklődnék.
Erről van szó:

A téma nagyon sok játékost megmozgatott, és eléggé egyértelmű a játékostársadalom álláspontja a piaci lopások ügyében.
Ha minden igaz, Klar elkezdett foglalkozni a dologgal, de egész eddig semmi fejleményről nem hallottunk.

Mivel az eredeti ötlet témája zárolva lett, itt szeretném megkérdezni, hogy milyen fejlemények vannak így kerek 1 hónap eltelte után?

Mint az ötlet beadója kifejezetten várom az előrelépést, és szerintem a többi játékost is érdekelné.

ui.: Egyébként pont ma szapeti32 újabb lopása jutott el hozzám. (Igaz, hogy az ötlet nem csak róla szól, sőt... De negatív értelemben világokon átívelő híre miatt emblematikus figurája az ügynek.)
A játékosok kifejezték az igényüket egy ilyen piaci opció létrehozására a múltban is, de amikor létrehoztad ezen szavazást, akkor én ismételten továbbítottam és beszéltem erről a munkatársaimmal. Ezzel is kifejezve a magyar játékosok szándékát, hogy komolyan gondolják és szeretnék az ilyen szűrő játékba implementálását. Amennyiben lesznek erről fejlemények és bekerül a játékba, arról természetesen fogok nyújtani tájékoztatást.

Más játékosoknak az ügyének a kibeszélése továbbra sem engedélyezett, bármennyire is foglalkoztatja a játékosokat. Emiatt a topicot zárolom és kérlek ne hivatkozz a játékos nevével erre az ötletedre.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent