Piac - Keresem

DeletedUser12826

Vendég
térkép 3.ik darabját mennyiért lehet eladni és mit lehet kapni ha kigyüjtöd az összeset a választ elöre is köszi
 

DeletedUser11468

Vendég
Calamity jane Töltényövét veszek 35-40 ezer dollárért!Keress Ved Elek néven és írj TG-t:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14268

Vendég
Sziasztok Kedves Játékosok! :)

Én egy All Swergen Sasövét venném meg, meg azt a Fehér Rakottszoknyaféleséget (ez új ruha) Baráti Áron venném meg! :D
A Szoknyát 7000-8000$ körűl, az övet meg 10000$-20000$-ért :)
Jövőhétre remélhetőleg, má lesz ennyi $-om! :D
 

DeletedUser10995

Vendég
Pumabundát cserélek cigerettára, vagy vennék cigerettát. Írj TG -t és megbeszéljük az árat.
 

DeletedUser14582

Vendég
Barna Indiánnadrág

Baráti áron vennék Barna Indiánnadrágot.A baráti árat 7000-8000$ közt gondoltam :) Ha valaki ennyiért eladná, Arizonán ugyanezen a néven megtalál.
 

DeletedUser14268

Vendég
Nagyon nagyon szeretnék venni egy Fájdalomcsillapító recept kitanulást, Max 1200$-ért! :)

Centurion02 vagyok, és aki elviszi nekem Tel - e - Elekbe, annak 1500$-rt adok érte! :laugh::laugh::)

Írj telegrammot ha mehet az üzlet, és én visszaírok, hogy kell-e vagy sem, mert lehet, hogy addigra lesz! :)
 

DeletedUser14638

Vendég
Elegáns vászoncipőt vennék! Kayfődje-n vagyok! A játékban írj ha van eladó!
Nevem: Tikan
 

DeletedUser

Vendég
Szögek-et Aranyport veszek nagy mennyiségben!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
Szögek-et Aranyport veszek nagy menny!:)

hát aranyport nehezen lehet kapni és ha belerakod márványba akkor minden elismerésem :D más meg szenved vele a kalandokhoz xD

én bétán azt a részt acélgyártással ugrom át, olcsóbb ha nem is dob annyit
bár a szegecsek is jók csak rengeteg szeg kell
 

DeletedUser

Vendég
Hali minden kedves fórumozónak:)

Vennék korlátlan mennyiségben Orvosi táskát,Mézeskalácsot,Sült babot,Medvecukrot,Füstszűrős cigit,Rágódohányt,Gyümölcslikőr,Rózsavíz stb...

Akinek bármelyik van és nem kell neki, írjon telegramot árat megbeszéljük:)

Ui: ugyanez a nevem:)
 

DeletedUser14582

Vendég
Barna kabát Arizona-n

Már jó ideje szeretnék egy Barna kabátot vásárolni, de piacon nem látok soha és a kereskedő se dobta még ki egyszer se.Ezért döntöttem úgy, hogy itt is szerencsét próbálok.

Tehát ha van valakinek és nincs rá szüksége baráti áron megvenném tőle.Arizonán is ez a nevem Tg-ben lebeszéljük.
 
Fent