Párbajverseny UFC on El Dorado

Sziasztok, mivel El Doradon kicsit kezd eltűnni a közösségi élet, se erődharc versenyek, se párbaj versenyek nem jellemzik már a játékunkat, a kocsma is teljesen kihalt. Úgy gondoltam rendezek egy nagyon egyszerűen értelmezhető párbajversenyt, határozatlan ideig.

Mi a cél? Kiütni engem (Enzo di Rosettit) egyénileg.
Hogy legyen esély a kiütésemre, nem rezisztenciás pontozásom lesz és igyekszem nagyon kevés éppel játszani. 3470 Épem lesz, rezisztencia nélkül, így mindenkinek lesz esélye kiütni. Párbajszintem optimális, a lehető legtöbb játékos el tud érni jelenleg.

Szabályzat:
- Összebeszélt párbajokért nem jár jutalom. Pl: Ha négyen-öten csapódtok egyszerre és úgy kapok K.o.-t ne várj jutalmat.
- Bármilyen pontozással, fegyverrel + buffal támadhatsz. Erre nincs kikötés.

- FT-hez tartozó emberek automatikusan kizáródnak ebből versenyből is, egyszerűen azért mert tönkre akarták tenni El Doradot. Azok is akik elhagyták ezt a várost vagy támogatták őket. Háborús bűnökre nincs felmentésük.
- A jutalmat akkor kapsz, ha k.o.-ba raktál. Ép arányosan fogsz jutalmat kapni.
- Ép arányos jutalmazás azért lesz, mert egymás után többen is támadhattok, lesz olyan, hogy valaki egész épről ki tud ütni, de lesz olyan aki úgy fog kiütni, hogy már csak 200 Épem van. Ezért szükséges ez a fajta jutalmazási rendszer.

- Párbajos ruhában kell lennem, igyekszem 0-24 abban lenni.

Jutalmak:
3470 - 3300 ÉP = 100.000$
3299 - 2500 ÉP = 50.000$
2499 - 1500 ÉP = 25.000$
1499 - 1000 ÉP = 10.000$
999 - 500 ÉP = 5.000$
499 - 1 Ép = 1.000$


Sima nyerés után nem kapsz jutalmat, mindenképpen k.o.-t kell adnod, hogy megkapd a jutalmat. Minnél magasabb épről tudsz k.o.-ba rakni, annál magasabb pénznyereményt fogsz kapni. Ha nagy az érdeklődés lesz egy ranglista is. Akik ki tudnak ütni ide jegyzetelem majd fel a nevüket.


Legyen tied a dicsőség, legyél El Dorado legerősebb párbajosa!
Sok sikert mindenkinek!
fnOteam.png
 
Utoljára szerkesztve:
Fent