Továbbítva Párbajszint Rework

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Lassan eltelt megint fél év és a "csökkentős tárgy" sehol..... Eldon, 420as párbajszintel nem sok mindent tudsz csinálni a melózáson kivül :D
Nagyon nincs igazad. Olvasd kérlek el a frissítési csomagokat, kedden érkezik egy kaland, amivel kipróbálhatod az új párbajszint csökkentő tárgyat. Hamarosan a boltban is elérhető lesz, csak még várjuk a visszajelzésetek az árral kapcsolatosan.
 

t.p.p.

A megmondó ember
WOOOOOWWWW *-*

Új kaland
A kocsmában új kaland vár rád. Most Waupee arra kér, hogy próbáld ki a sámán új keverékét.
Ebből honnan kellett volna tudnom, hogy csökkentős tárgy lesz? :D

/Közbe kaptam infót, hogy én vagyok lemaradva/
 
Utoljára szerkesztve:

Robert117

Legendary player (Retired)
A játékosok egyre inkább úgy gondolják, hogy a fejlesztők nem gondolják komolyan a párbajszint problémát. Sok párbajosnak nincs kedve mindig új világon karaktereket kezdeni azért ,hogy legyen ellenfele. Ezért inkább abbahagyják a játékot, mert elhagyva érzik magukat az emberek.

Probléma: https://prnt.sc/lovqt8
Kép származási helye: El Dorado, eléggé aktív világ.
Párbajszint 376 amikor a kép készült. 376 párbajszintről kb. 269 egészen 450-es ellenfél kihívható. Órákig két ellenfél volt csak kihívható, majd órákig csak egy.

Jelenleg ott tart a kedvenc vadnyugati játékunk ,hogy a nagy párbajszint nem dicsőség már hanem a lehető legnagyobb hátrány a játékban. Bünteti a játék azokat akik aktívan játszanak.
Fontos lenne ,ha egy vadnyugatos játékban a vadnyugat lényegét meg tudjuk élni, a párbajt. Ha a párbaj többé ilyen módon üzemel, akkor nincs a játéknak értelme. Abbahagyjuk, ahogy rengetegen abbahagyták akik feljutottak 450 szintre.

Gyors megoldás: 450 Helyett maximális párbajszint a 300 legyen.
Így nem érjük el a munkásokat, de 200 szint felett már úgy is csak párbajosok vannak. Így a párbajosok egymást fixen elérik.

A játékosok nem szeretnének évekig várni még erre az apró javításra, gyors és hatásos megoldást szeretnénk, mert így nem tudunk érdemben játszani.


Mi lövöldözni jöttünk a vadnyugatra nem kapálni. :)
Köszönöm.

Ez már 2018-ban így ki lett mondva és le lett írva? :blink:

Azóta évek teltek el, és a fejlesztők nem léptek semmit. :annoyed: Gyalázatos, hogy idáig süllyedt a játék!:mad:
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ha ez 4 éves írás akkor nem kéne lezárni? :D
Vagy így jobban néz ki h továbbítva? :roll:
Igazából le is lehetne zárni, de attól függetlenül még releváns maradna, mivel a jelenlegi rendszeren bőven lenne mit csiszolni. Ettől függetlenül bizonyos időközönként jelzem a megfelelő embernek, hogy a kaszt, párbaj stb változtatás továbbra is releváns lenne.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Igazából le is lehetne zárni, de attól függetlenül még releváns maradna, mivel a jelenlegi rendszeren bőven lenne mit csiszolni. Ettől függetlenül bizonyos időközönként jelzem a megfelelő embernek, hogy a kaszt, párbaj stb változtatás továbbra is releváns lenne.
Lesz majd biztos, csak először érjünk a végére a jelenlegi projektnek.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ha jol sejtem a like gombot nem a west fejlesztők fejlesztették le. Máskülönben jó kis fekete háttere lenne az egésznek. Mondjuk az szomorú, hogy lassan már jelenteni sincs mit ...
 
Ha jol sejtem a like gombot nem a west fejlesztők fejlesztették le. Máskülönben jó kis fekete háttere lenne az egésznek. Mondjuk az szomorú, hogy lassan már jelenteni sincs mit ...
ha like gombnál a fórumra gondolsz akkor az xenforo fórumokon elvileg alapból benne van, de egyébként lehetne hozzá adni több reakció emojit is, aminek én örülnék, sőt dislikeot is lehetne hozzáadni ezen a fórumfelületen
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
ha like gombnál a fórumra gondolsz akkor az xenforo fórumokon elvileg alapból benne van, de egyébként lehetne hozzá adni több reakció emojit is, aminek én örülnék, sőt dislikeot is lehetne hozzáadni ezen a fórumfelületen
javasoltam már, hogy bővüljön :D

1659343855086.png

Na meg a színes név is jó lenne... ha már a háttér ama csodálatos színekben pompázik ::: )))
 
Fent