Párbajszint Rework

Kategória: 'Javaslatok', témanyitó: Enzo di Rosetti, téma nyitása: 2. Dec 2018.

Oldal megosztása

1. Enzo di Rosetti

Enzo di Rosetti Active Member

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    A játékosok egyre inkább úgy gondolják, hogy a fejlesztők nem gondolják komolyan a párbajszint problémát. Sok párbajosnak nincs kedve mindig új világon karaktereket kezdeni azért ,hogy legyen ellenfele. Ezért inkább abbahagyják a játékot, mert elhagyva érzik magukat az emberek.

Probléma: https://prnt.sc/lovqt8
    Kép származási helye: El Dorado, eléggé aktív világ.
    Párbajszint 376 amikor a kép készült. 376 párbajszintről kb. 269 egészen 450-es ellenfél kihívható. Órákig két ellenfél volt csak kihívható, majd órákig csak egy.

Jelenleg ott tart a kedvenc vadnyugati játékunk ,hogy a nagy párbajszint nem dicsőség már hanem a lehető legnagyobb hátrány a játékban. Bünteti a játék azokat akik aktívan játszanak.
    Fontos lenne ,ha egy vadnyugatos játékban a vadnyugat lényegét meg tudjuk élni, a párbajt. Ha a párbaj többé ilyen módon üzemel, akkor nincs a játéknak értelme. Abbahagyjuk, ahogy rengetegen abbahagyták akik feljutottak 450 szintre.

Gyors megoldás: 450 Helyett maximális párbajszint a 300 legyen.
    Így nem érjük el a munkásokat, de 200 szint felett már úgy is csak párbajosok vannak. Így a párbajosok egymást fixen elérik.

A játékosok nem szeretnének évekig várni még erre az apró javításra, gyors és hatásos megoldást szeretnénk, mert így nem tudunk érdemben játszani.

Mi lövöldözni jöttünk a vadnyugatra nem kapálni. :)
    Köszönöm.

2. Syrossian

Syrossian Member

Üzenetek:
    19
    Kapott kedvelések:
    32
    Támogatom! Lehet elgondolkoznék rajta hogy megéri párbajos karaktert indítani (nem kaszt, beállítottság szerint :) ), bár én úgy variálnék a számokkal hogy aki eléri a 150-es szintet(=150-es párbajszint), azt már a lehető legmagasabb párbajszintű játékos is elérje. 150-es szinten azért már kiüthetnek 3 naponta legrosszabb esetben. :)

3. .RandomHero.

.RandomHero. Member

Üzenetek:
    16
    Kapott kedvelések:
    31
    végre 1 értelmes iromány :D

4. Adam.d666

Adam.d666 New Member

Üzenetek:
    9
    Kapott kedvelések:
    13
    Én a párbajszint eltörlésére voksolnék és a játékosok szintje alapján lehetne kihívni xy mértékben fel és lefele (pl. egy 100. szintű játékos párbajozhatna 80-120 szintű játékosokkal)! :) Ez a mostani rendszer határozottan rossz!

5. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Ötleteket, negatív/pozitív véleményeket feltétlen írjatok ide. Indítsunk el valamit végre ez ügyben, vagy akár más ügyben. Mert sosem lesznek változások ,ha nem szólalunk fel.

6. Krisztoph Snow

Krisztoph Snow Active Member The West Csapat TW Times

Üzenetek:
    589
    Kapott kedvelések:
    249
    Támogatom az ötletet!!! :)

.Üvegtigris. kedveli.
  7. krcsirke

krcsirke Well-Known Member

Üzenetek:
    1.820
    Kapott kedvelések:
    910
    Ha nincs legalább 300as párbajszint, akkor a tp szempontból nem lenne vonzó a párbaj, aki meg nem a tpért párbajozott, az eddig is 10% motin tolta. Maga a 300as párbajszint még elég hogy a templomhoz képest vonzó legyen a párbaj tp szempontból.

Ha viszont nem akarnak variálni a párbajszintes dolgon, akkor a párbajszintcsökkentő Yagé főzethez ne kelljen 450-es párbajszint, hanem mondjuk 300-as. Elméletben ezt könnyebb megoldani és aki akarna 450es maradni, annak továbbra is ott a lehetőség.

8. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    A párbajosokat akiket ismerek egyikük sem a tapasztalat miatt párbajozik, hanem mert élvezik.

A Yagéra nem is gondoltam, de szerintem ez elég jó ötlet amit mondasz.

9. Adam.d666

Adam.d666 New Member

Üzenetek:
    9
    Kapott kedvelések:
    13
    Személy szerint én sem a TP-ért megyek, de még csak nem is 10%-os motiváción. Egyszerűen 1-2-3 hét melózás után kedvet kapok hozzá és 1-2 napon keresztül a 100 energiapontomat elverve harcolgatok magamnak a néhány kihívható ellenféllel, akik épp nem erődöznek/alszanak. :D Engem az elején néhány szemtelen párbaj"hős" és a pénz motivált (pénzt pedig magasabb pb szinten már nem nagyon lehet farmolni senkitől).

10. t.p.p.

t.p.p. New Member

Üzenetek:
    8
    Kapott kedvelések:
    8
    Maximálisan támogatom az ötletet , mert 400+os párbaj szinttel nagyon unalmas lett a játék számomra, mert én csak a párbaj miatt játszom .

11. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Beszéltem több világon emberekkel, nem volt olyan akinek ne lenne problémája ezzel a párbajszint rendszerrel. Iowán már 260 körül nincs kit kihívni, szóval súlyosabb a probléma mint gondoltam.

Legtöbb ötlet az volt ,hogy csökkentség globálisan a maximális elérhető párbajszintet. Gyorsítsák a párbajszint zuhanásán sokkal-sokkal jobban. + Nagyon sokan a Yagén változtatnának még. (Yagén változtatni a legkönnyebb jelenleg.)

Továbbítva lesz ez a javaslat a megfelelő emberekhez? Jót tenne már egy gyors megoldás a TW Közösségének, nem tudunk örökké várni valami érdemi fejlesztésre ez ügyben.

t.p.p. és Krisztoph Snow kedveli.
  12. *SZÁMOS*

*SZÁMOS* Well-Known Member

Üzenetek:
    256
    Kapott kedvelések:
    304
    Én Iowán 269es pb szinttel az egész szerón jó ha 6-8 játékost elérek/elérnék,amennyiben mindenki kint lenne(nem aludna vagy nem lenne épp ko-ban. Sokszor előfordul hogy 1 vagy 1 sincs aki támadható :(
    Szóval az újabb világokon szerintem a 300as is sok.
    Én javasolnám a sokkal de sokkal gyorsabb pb szint csökkenést,vagy drágább Yagé,de lehessen akárhanyas szinttől használni,így levihető lenne sok pénzért a pb szint akár 150re is. (Természetesen max addig amekkora szintű vagy)
    Így a kisebb pb-sek is jobban fejlődnének ha egyszer-egyszer elkapnak 1 nagyhalat, meg persze több lenne az ellenfél is, izgibb a játék ;)

Mindenesetre támogatok bármi ilyennemű ötletet :)

13. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Úgy látom senkit nem érdekel a játékosok akarata.

Krisztoph Snow kedveli.
  14. Krisztoph Snow

Krisztoph Snow Active Member The West Csapat TW Times

Üzenetek:
    589
    Kapott kedvelések:
    249

szomorú vége lesz eme méltán népszerű játéknak.................

(ebből is látszik)

15. Old Mustáros Kéz

Old Mustáros Kéz Active Member

Üzenetek:
    177
    Kapott kedvelések:
    232

mert nem oldják meg azonnal a problémát? :D
    Minap írta azt hiszem csirke, hogy a németek is agyalnak rajta.. Nem megy minden azonnal ;)

16. Centurion02

Centurion02 Member

Üzenetek:
    477
    Kapott kedvelések:
    18
    Már közel 5 hónapja lett ez az ötlet megírva. Hol van a várt változtatás? Nekem úgy tűnik nem foglalkozik a játék fejlesztője a játékosok véleményével, különben már változott volna a párbajszint. Július eleje óta erődharcos pontozásom van, mert nem lehet párbajozni úgy mint fél évtizeddel ezelőtt, eleget vártunk már. A párbaj már azzal ellett rontva, hogy csökken annak a párbajszintje akit sokszor legyőznek és nyerni nem nyer. Aki sokat akar párbajozni, annak el kell előtte veszítenie 1000 párbajt, hogy lecsökkenjen odáig a párbajszintje, hogy legyen elég kihívható ellenfél, ez teljes mértékben kitolás az aktív játékosokkal.
    A Vadnyugatnak elsősorban a párbajról kellene szólnia, nem arról hogy egész nap megy a 1 órás munkabeállítás vagy templomépítés, mert nincs kihívható ellenfél azon a 5-6 emberen kívül akit még ellehet érni, majd aztán jön a panaszlevél, hogy miért hívom ki egy nap 3-4-szer is, aztán elege lesz és törli magát, és csupán 1 olyan óra a 24 órából amikor kb 150 ember összegyűl és erődözik egyet. Aztán ismét kihalt 23 órán keresztül a játék.

17. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    2 hónap alatt 12-t csökkent a pb. szintem. Célom legalább a 200-as lenne, várhatok még 180 szintcsökkenést. Ki lehet számolni ,hogy az úgy mennyi idő lesz. Kb. 2 év és párbajozhatok újra. :D

Krisztoph Snow kedveli.
  18. -George Custer-

-George Custer- Member

Üzenetek:
    23
    Kapott kedvelések:
    36
    Akkor hajrá. Pontozz full ellenállásra, veresd el magad azzal, aki csak szembe jön, és láss csodát, 2 nap alatt 60 szintet csökkentesz, ha elég kitartó vagy.
    Ezek után tudom, rontja a ranglistán lévő statisztikádat. Pfuhh... nagy cucc, legalább tudod még élvezni kicsit a játékot. :)

Krisztoph Snow kedveli.
  19. Enzo di Rosetti

Üzenetek:
    107
    Kapott kedvelések:
    189
    Ez lehetne így is ,ha lenne nálam nagyobb párbajszintű a világon. 2 van. Múltkor 80 vesztett párbajból csökkent 1 pb szint.

Krisztoph Snow kedveli.
  20. Kenneth G

Kenneth G Well-Known Member

Üzenetek:
    642
    Kapott kedvelések:
    545
    Akkor meg told napi 24 órán keresztül.

Krisztoph Snow kedveli.