Kibeszélő Párbajos Speed

freedgess

Active Member
én így utólag azt mondom,hogy nem volt jó ötlet ez a speed,az elején még sokan voltak fent,de az utolsó 1 hétben 10en se voltak fent chaten,mert kb már meg is volt a sorrend,és nehéz volt előrébb lépni,meg aki nem sarlatán volt,annak nem érte meg rögöt költeni a pb motiváció növelésre,mert több rögöt költött volna rá,mint amit nyert volna a speeden..
gondolom decemberben megint lesz speed,szerintem jó lenne olyan speed,ahol lesz tp,pb,erődharc,teljesítmény,meg szakma sorrend,és akkor többen játszanának..
meg jó lenne nagyobb nyeremény,mondjuk az első helyezetteknek teljes gringó szett,mert akkor tényleg sokan regisztrálnának,és küzdenének a nyereményért,de gondolom ekkora nyeremény úgyse lesz..
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hát úgy látszik túl jók voltunk, nem jár nekünk süti :dastardly:


@Klar , Pedro pontozásáról kaphatnánk egy képet? :D
Szia! Bocsáss meg késői válaszomért, eszembe volt csak megfeledkeztem róla. A szerver már resetelve lett, így nem tudom megmutatni pontosan de a karakternek a szintjéhez képest több pontja volt. Azonban nem olyan szinten, hogy ne lehessen legyőzni. :pifpaf:
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Szia! Bocsáss meg késői válaszomért, eszembe volt csak megfeledkeztem róla. A szerver már resetelve lett, így nem tudom megmutatni pontosan de a karakternek a szintjéhez képest több pontja volt. Azonban nem olyan szinten, hogy ne lehessen legyőzni. :pifpaf:
Semmi baj, köszi az infót, akkor jól sejtettem :D
 
Fent