Kibeszélő Párbajos Speed

deakcsaba

Well-Known Member
Köszönjük, hogy megosztottad velünk a véleményedet. Kérlek kulturáltabb formában tedd meg, a kommunikációs szabályaink a fórumon is érvényesek.

Az elmúlt évek versenyeinek az eredményei mind megtalálhatóak a fórumon, sosem rejtettük el, hogy ki(k) nyernek/tek a játékainkon. A kreatív játék esetében mindenki az egyéni véleménye alapján pontozott, pont úgy ahogyan te is megtetted ezt a gondolataid leírásával. Természetesen semmilyen összebeszélés nem történt. Ha előnyben részesítenénk játékos(oka)t, akkor valamilyen mintázat alakulna ki az eredményhirdetőben, hiszek ő(k) mindig szerepelnének benne.

A mostani párbaj szerver sokak számára ismerős lehet, a Geronimo-s "játékot" vettem alapul, amely nagyon sok játékosban szép emléket idéz fel, sokan szerették. Továbbá igyekeztem olyan versenyt kitalálni, amely még nem volt, kicsit elrugaszkodni a szokásos tapasztalat-mesterség-teljesítménypont háromszögtől. A GM karakterek pontozása és ruházata eltérő, így biztosítva a sokszínűséget és azt, hogy minden játékosnak legyenek olyan ellenfelei, amelyek gyengébbek vagy éppen erősebbek. Ha megosztanánk a pontozásunkat, akkor egyszerűen csak ellene kellene pontozni, és máris végeszakadna a mókának és taktikázásnak.

Sajnálom, ha azt gondolod, hogy bizonyos játékos(oka)t előnybe részesítünk vagy segítünk, azonban ez egyáltalán nem igaz. Biztos vagyok benne, hogy azon játékosok lepődnének meg a legjobban, akikről úgy gondolod hogy extra segítséget kapnak tőlünk. Ahogyan mi monitorozzuk/segítjük (a közösséget nem pedig egyéneket!) játékosainkat úgy a központ is eltárolja/figyeli a magyar The West Csapat tevékenységét. A regisztráció feltétele az ÁSzF elfogadása, a Csapatba való kerülésének pedig egy szerződés aláírása, amely többek között ezt is tartalmazza, a pártatlanságot. Ha ennek az ellenkezője lenne, akkor nem ezen emberek lennének a közösséget segítő pozícióban, lassan évek óta.
Csak az a gond, hogy ha kreatív egy játék és a The Westtel kell kapcsolatban legyen akkor miért is fogadtátok el felhasználni tv reklámok szereplőit? Mert az első helyezettek ezeket használták fel ami eltért a meghatározott feltételektől. Feladat az volt a The Westtel kapcsolatos legyen. A kávézó öreg úrnak semmi közze a játékhoz ahogy a két lánynak és fiúnak sincsen. Tehát Covbojokat kelett volna felhasználni.Tudom, hogy nekem van igazam ennyit erről..
 

krcsirke

el pollo diablo
Fiúnak azért több szerep jutott, MPI hangját is ő adta ;)

Ennyi erővel kezdem megsajnálni azt a pár emberkét, akinek folyton hasogat a feje, prosztata gonddal szenved, vagy netalán éppen rabszolgák egy távoli országban, mert láttam a tévében abban a sorozatban.

Tehát Covbojokat kelett volna felhasználni.Tudom, hogy nekem van igazam ennyit erről..

Szereted a cicákat és alá akarod írni a petíciómat? Ha igen, van egy játék reklám ami neked való lenne.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Feladat az volt a The Westtel kapcsolatos legyen. A kávézó öreg úrnak semmi közze a játékhoz ahogy a két lánynak és fiúnak sincsen. Tehát Covbojokat kelett volna felhasználni.Tudom, hogy nekem van igazam ennyit erről..

Nem, nem a West-tel kellett, h kapcsolatos legyen, hanem a szerkesztőkkel kapcsolatban.

"A feladat: Készíts rövid képregényt bármilyen technikával, rajz, Photoshop, mém, stb.
Téma: Mi járhat az újság szerkesztőinek fejében? Avagy mire gondolunk, miközben az újságcikkeket készítjük."

A szerkesztőket- vagy azok munkáját kellett valamilyen módon megalkotni, s a kiírás szerint közzétenni. Semmi cowboy, semmi vadnyugat.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Nem, nem a West-tel kellett, h kapcsolatos legyen, hanem a szerkesztőkkel kapcsolatban.

"A feladat: Készíts rövid képregényt bármilyen technikával, rajz, Photoshop, mém, stb.
Téma: Mi járhat az újság szerkesztőinek fejében? Avagy mire gondolunk, miközben az újságcikkeket készítjük."

A szerkesztőket- vagy azok munkáját kellett valamilyen módon megalkotni, s a kiírás szerint közzétenni. Semmi cowboy, semmi vadnyugat.
továbbá feltétel az ennél nagyobb színvonalú munka elkészítése:

1634356998133.png
 

Old Charlie

Active Member
Csak az a gond, hogy ha kreatív egy játék és a The Westtel kell kapcsolatban legyen akkor miért is fogadtátok el felhasználni tv reklámok szereplőit? Mert az első helyezettek ezeket használták fel ami eltért a meghatározott feltételektől. Feladat az volt a The Westtel kapcsolatos legyen. A kávézó öreg úrnak semmi közze a játékhoz ahogy a két lánynak és fiúnak sincsen. Tehát Covbojokat kelett volna felhasználni.Tudom, hogy nekem van igazam ennyit erről..
Kreatív játék, pont ezért nem szigorúan vadnyugati keretek között kellett maradni. A szerkesztőség volt a topic és az mindenkinek a munkáján szerepelt, beleértve a tiédet is. Szép napot :)
 

deakcsaba

Well-Known Member
továbbá feltétel az ennél nagyobb színvonalú munka elkészítése:

Kreatív játék, pont ezért nem szigorúan vadnyugati keretek között kellett maradni. A szerkesztőség volt a topic és az mindenkinek a munkáján szerepelt, beleértve a tiédet is. Szép napot :)
Aha persze mindent meg lehet magyarázni. Amúgy nem kértem a szerencse sütikét amúgy is cukor beteg vagyok.
És ezután nem veszek részt egy nyeremény játékban se mert nem fog érdekelni.
 
Fent