Orgrimmar városa

DeletedUser

Vendég
Nem értem miért nem a lakót húzzák, így nem jutunk sehová. :(

na végre valami városi vezető...
tudnál küldeni meghívót?építő vagyok, és ma fejlődtem 3 szintet, minden pontom építésen.
és van nálam több mint 1000$....
 

DeletedUser9747

Vendég
Nálam is van egy feles 1000-res!Én is jönnék kb 3 óra mulva!
 

DeletedUser

Vendég
aki pénzt betenni jönne ma, az írjon, szinte állandóan online vagyok estig
 

DeletedUser

Vendég
Lakó ház mikor lesz pontossan?

nem tudom, talán 3-4 óra, ha minden igaz.

kellene a Te és piraka0100 játékon belüli neve. lehet hogy írtatok rám már, de azt sem tudom hol a fejem. reggel óta kb 50-60 pm-et kaptam, és némekyik elég fárasztó :D
 

DeletedUser5834

Vendég
Átmentem egy másik városba vendégmunkásnak, amíg nincs hely. Ugye nem baj?

...
Lám Noszi is elment máshova inkább.
...

Ha lenne esélyem arra, hogy újra felvegyetek, akkor szóljatok és kilépek. (Nekik is azt mondtam, hogy vendégmunkás leszek...)

Ha esetleg úgy álltok hozzá, hogy csalódtatok bennem, akkor sajnálom. Ha emiatt nem akartok felvenni megértem.

Sajnos nem jött le nekem egészen pontosan, hogy hogyan is értetted ezt, ezért nem is vagyok benne biztos, hogy jól reagálok...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9747

Vendég
nem tudom, talán 3-4 óra, ha minden igaz.

kellene a Te és piraka0100 játékon belüli neve. lehet hogy írtatok rám már, de azt sem tudom hol a fejem. reggel óta kb 50-60 pm-et kaptam, és némekyik elég fárasztó :D

U.A. a nevem mindenhol:)Vagyis a the west-en mindenhol:rolleyes:;)Kivéve a bétán..!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
én csatlakoznék ez a nevem ott is

max javasolni tudlak, és majd zseni dönt. Én nem döntök ilyen ügyben, max ha lesz hely;beveszem a várólista köv. 5 tagját.

Nem tudja valaki, mikor telik meg a postaláda, mert akkor nem törlök :D
 

DeletedUser9747

Vendég
Ki az az 5köv?:rolleyes:
Bár zseni bácsi azt mondta ma már maradhatok:)
 

DeletedUser9747

Vendég
Ott vagyok a városnál ha lesz hely jöhet a meghívó:):rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
elmentek a meghívók, Kétezer küldj egy pm-et játékon belül, mert nem tudom milyen néven vagy)
 

DeletedUser

Vendég
Akik idejártak munkást verni, azok meg se próbáljanak vásárlási meghívót kérni, mert úgysem kapnak.:D
 
Fent