Orgrimmar városa

zseni

Active Member
v9-en is felépítjük Orgrimmar városát, ha lesz építő :D ezért is szeretnénk ha lenne pár jelentkező egy jó csapatba :rolleyes:

szóval várunk mindenkit, ha nem vagy építő akkor is:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Zseni!

Én ott építő leszek v1-en Saint Louis Carson alapítója vagyok, most regisztráltam v1-re az indításkor, én szívesen lennék ott építő ha van még hely:D
 

DeletedUser

Vendég
:)(Az üzeneted túl rövid. Kérjük írjál többet az üzenetbe, legalább 10 karaktert.):D
 

DeletedUser

Vendég
A városba itt kell jelentkezni?? Mert én jelentkeznék Kézügyességes kalandor leszek
 

DeletedUser

Vendég
v9-en is felépítjük Orgrimmar városát, ha lesz építő :D ezért is szeretnénk ha lenne pár jelentkező egy jó csapatba :rolleyes:

szóval várunk mindenkit, ha nem vagy építő akkor is:)

Lövéses katona leszek, de még nem vagyok biztos abban, hogy hol. Végső esetre írj fel... arvai.istvan névvel
 

DeletedUser10995

Vendég
v9-en is felépítjük Orgrimmar városát, ha lesz építő :D ezért is szeretnénk ha lenne pár jelentkező egy jó csapatba :rolleyes:

szóval várunk mindenkit, ha nem vagy építő akkor is:)

Noob hordás, csak az ally :) .
 

DeletedUser11333

Vendég
zseni.én jelentkezek a városba de lehet (sőt biztos:D) hogy katona leszek
 

DeletedUser9747

Vendég
Zseni lehet,hogy én is jövök(70%) bár még fogalmam sincs mi leszek:D
 

DeletedUser9173

Vendég
zseni
full erődharcos leszek egy jó barátommal együtt.
Nagyon aktívak vagyunk:)
 

zseni

Active Member
zsírrrr, én szívesen látok bárkit :D az építők is összegyűltek hála Istennek, szóval most már jöhet katona, párbajos, erődharcos vagy akármilyen karakter
 

DeletedUser

Vendég
Ha mégis reggelek, akkor vállalom a harangszállítást a majdani erődbe;):D.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Külsős tagnak beírhatol, ha akarsz, mert már van városom :-)
Amúgy harangot szívesen szállítok én is :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Külsős tagnak beírhatol, ha akarsz, mert már van városom :-)
Amúgy harangot szívesen szállítok én is :)

Változott a felállásom, irokéz katona leszek, ütős. Akkor is tudok majd harangot vinni, mert úgylátom kell ütőerő is a gőhajó irányitásához. De nem fogok tudni olyan hamar vinni harangot... De fa lesz egy csomó :) :D
 
Fent