Orgrimmar városa

DeletedUser

Vendég
Zseni ha van még hely egy irányítós/erődharcos katonának, aki ha beindul,pénzt is visz a házhoz..... :D
 

DeletedUser

Vendég
énis szeretnék jelentkezni a városba..kalandor leszek de az erodharcokra fokok koncentrálni:)a SK1 serverekrol sok tapasztalatom van
 

DeletedUser

Vendég
pozitívum, hogy a kereskedőből egyelőre mindenki meg tudja szerezni az alapvető cuccokat
 

zseni

Active Member
a korlátozás miatt nem tudok 1 körlevelet küldeni... valamit megpróbálok kitalálni hogy mindenkit elérjek minimum levélben. főleg az építőket :)
 

DeletedUser11698

Vendég
zseni
Petyboy
beastmaster
Chris17
kebajo
sanca012
fendre
cowboy28
ronaldoo
thomas14
hortencsaszi
Gyury lee
roli4ever
piraka0100
black jack13
winettu987
Snake/külső/
Lacx/külső/
rayaa
norby01
DragNoN/külső/
arvai.istvan
szilard25
Noszi
ketezerforint
miniyeti
a cicus
gibb6n
Sheran
sexi15

akkor első körben ennyi, remélem nem hagytam ki senkit :D ha mégis az kérem jelezze, előre is köszönöm :)

Én is szeretnék jelentkezni, de én Párbajhős leszek. :)
 

DeletedUser

Vendég
a korlátozás miatt nem tudok 1 körlevelet küldeni... valamit megpróbálok kitalálni hogy mindenkit elérjek minimum levélben. főleg az építőket :)

Szerintem az építőket értesítsd, mi meg majd sűrűn kattintgatunk a Rangsor/város-ra, és egyszer csak ott lesz :D
 

zseni

Active Member
az is jó ötlet h mindenki ír nekem 1 levelet, és akkor úgy tudok mindenkivel beszélgetni, mert én már nem tudok senkinek levelet írni :D a válaszban pedig adok skype elérhetőséget
 

zseni

Active Member
ha minden jól megy, éjszaka kiszseni elkezd alapot ásni, délelőttre meg már állni fog a város :D
 
Fent