2022 Oktoberfest nyereményjáték

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

dallard

New Member
Szervusztok!

Az esetleges nyereményt NEVADAra kérném :)

A kérdésem illetve indítványom: Lesz-e olyan ,,bug,, ami az előző eventnél folyamatos volt, avagy tudjátok-e javítani, hogy a 2 nappal későbbre kiírt AWES harcok ne duplázzák meg újra az előtte lévő napra történt kihívást, és indokolatlan kárt okozzanak, és ne kelljen külön visszaigényelni?

Üdv.: dal
 

gameR29

Veterán
Üdv!

Világ: V1

Ötlet/Javaslat a jelenleg folyó eseményt illetően: Elsősegély készlet, Zsákmány, Hihetetlen láda áthelyezése a "Ritka" névre hallgató kategóriából a "Rendkívüli" kategóriába. Újra pontozós lötyi eltávolítása a 48k-s ("Nagyon ritka") kategóriából.

gameR29
 

bafit

Member
  • Világ: V1
  • Javaslat: Én az oktoberfest event szimbólumát, a perecet cserélném egy korsó sörre, azaz a design-on változtatnék. Szerintem az oktoberfest-ről elsőként mindenkinek a sör jut eszébe és csak másodlagos a bajor perec vagy a sült kolbász. Ugyanígy a teljesen értelmetlenül hangzó perec tároló helyett pedig lehetne egy sörcsap, ami ugye a perec tárolóhoz hasonlóan meghatározott időszakonként adná a korsó sört.
 
Világ: Kentucky
Javaslatom: A sok értéktelen kacatot nem kellene eröltetni jutalomként (se eventekkor, se az utazó vásárnál), nem ösztönöz senkit.
Másik javaslat, hogy az MPI-t kellene kicsit jobban díjazni (akár kötvénnyel, akár a veterán pontért megszerezhető tárgyak körének értékesebbé tételével), mert így sajnos senki nem mpi-zik.
 

Dór férfi

Active Member
Így sokkal többet keresnek. (Akinek van rá lehetősége, hogy rögöt vegyen, és megtetszik neki az event annyira, hogy beruházzon, kis túlzással szinte mindegy, hogy mennyibe kerül a rög, akkor is meg fogja venni. Összességében többet buknának az ilyenkor lecsökkentett vételárakon, mint amennyit az akcióval megnyert vásárlókon keresnének.)
Nem értek veled egyet!
Egy ilyen akció keretein belül a kevésbé prémes (vagy egyáltalán nem prémes) játékosok is kedvet kaphatnának arra, hogy rögöt vegyenek (főleg egy jó eventnél, ami sokakat érdekel) és akár a végső győzelemért menjenek. Jelenleg pedig csak ugyanaz a szűk réteg száll versenybe (ha egyáltalán megteszi). De a való életben is megfigyelhetsz hasonló példákat...
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Nem értek veled egyet!
Egy ilyen akció keretein belül a kevésbé prémes (vagy egyáltalán nem prémes) játékosok is kedvet kaphatnának arra, hogy rögöt vegyenek (főleg egy jó eventnél, ami sokakat érdekel) és akár a végső győzelemért menjenek. Jelenleg pedig csak ugyanaz a szűk réteg száll versenybe (ha egyáltalán megteszi). De a való életben is megfigyelhetsz hasonló példákat...
Részben egyetértek az érveiddel, de ha a bevételi oldalt nézzük, akkor a közgazdaságtan az Inno jelenlegi gazdálkodási formáját igazolja vissza.
Ha valamihez értenek, az a pénzharácsolás. Nem hittem volna, hogy őket fogom dicsérni mostanában, főleg mert vannak azért szerintem erősen kérdőjeles húzásaik vállalati szinten. De a rög-értékesítési módszereikre nagyon-nagyon odafigyelnek, és látjuk, hogy remekül működik. (Mivel ha nem így lenne, például gyorsabban zárnák a világokat is.)
 

misi99

Active Member
Világ: V1
Javaslat: Acélkazetta, zsák,mány, elsősegélydoboz kikerülése a nyereményekből. Nagyon ritka kategóriában Az újrakezdés itala, és az 1000 kötis levél áttétele a Ritka kategóriába. Aki összegyűjt nehezen, több nap alatt 48k perecet, vagy 800 rögöt elkölt (ami nem kevés, a rögös kiárusításnál is olcsóbbak a fegyverek), legalább ebben a kategóriában biztosan eventes darabot kapjon.
 

keagen666

Member
Világ: Nevada

Javaslatom:
Jutalmakat variálnám át, hogy szinte egyik kategóriában se legyen olyan,amit ha nyit valaki, rossz érzéssel tölti el, hiszen mégiscsak "jutalom"
Mondjuk acélkazetta meg egyedi értékes kazetta,elsősegély készlet lehetne az 1500asban, prémium és fényes prémium kazetta a 9000esben.
48ezresbe még el tudnék képzelni korábbi eventek teljes szettjeit vagy fegyverládáit.
Ráadásként az MPI annyi perecet adjon legalább, ahány veteránpontot.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Részben egyetértek az érveiddel, de ha a bevételi oldalt nézzük, akkor a közgazdaságtan az Inno jelenlegi gazdálkodási formáját igazolja vissza.
Ha valamihez értenek, az a pénzharácsolás. Nem hittem volna, hogy őket fogom dicsérni mostanában, főleg mert vannak azért szerintem erősen kérdőjeles húzásaik vállalati szinten. De a rög-értékesítési módszereikre nagyon-nagyon odafigyelnek, és látjuk, hogy remekül működik. (Mivel ha nem így lenne, például gyorsabban zárnák a világokat is.)
Ez olyan balatoni lángosos kérdéskör. 5 lángoson akarod behozni a szezon bevételét, vagy olcsón eladsz többet. Szerintem mérsékeltebb árakkal több költekezést generálhatnának. Ráadásul a lángossal ellentétben itt nem nő a költséged, ha többet adsz el. 8-)
 

Tekergő

Member
Világ: Kentucky
Javaslat: A szakma is vegyen részt az eseményeken. Olyan kalandokat szeretnék az események ideje alatt, ahol a mesterség során legyártott tárgyakat le lehetne adni és cserébe pereceket kapnánk. A gyártásért is jó lenne pereceket kapni. A szakmában rejlő lehetőségek nincsenek kellően kihasználva.
 

Hunor.ck

Member
Sziasztok.
Világ: V1
Ha rajtam múlna mindenképp megreformálnám valamilyen szinten a jutalmakat. Azt érzem több motivációt adna nekem (ha magamból indulok ki) és talán mindenkinek, ha a jutalmak között nem lennének felesleges dolgok. Felesleges alatt azokat a tárgyakat értem, amiket eventen kívül is, egy főleg aktív játékos számára könnyedén, kis erőfeszítés árán ellehet érni. Pl.: acélkazetta, újrakezdés itala, elsősegély készlet, vasveretes kazetta.
Konkrétan.: A felsorolt dolgok mindegyikét gyakoriba tenném és pl az újrakezdés italának a gyakoriak között 1%-ot adnék. A nagyon ritkába csak eventes kapcsolatos ruhák lennének. A ritkába mehetne az 1000 kötvény. Sokkal több motivációm lenne 48k perecet gyűjteni és azokat nyitni. Ha ezt nem lehetne bevezetni, inkább lenne egy 5. szín még drágábban, de akkor az garantáltan nagyon ritka terméket adna. Pl.: 5. lehetsőség 200k perec. vagy 1500 rög és csak a 3 új szett valamelyikét lehetne nyitni.
Szó min szó, sok lehetőség van, a lényeg, hogy ráférne a játékosokra több motiváció, hogy a drága ládát gyakrabban nyissuk. Garantált jutalmak több motivációt adnak a perecgyűjtésre, így a játékra is.

Amúgy sok jó más ötlet is volt feljebb. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Kruikov

Az Admirális
Világ: Louisiana

Javaslat: a globális nyeremény (jelen esetben a türkiz fegyverszett) erődharcbúnuszai, erődharc szektorbónusza és a fegyverek sebzése is lehetne magasabb, hogy erődharcon és mpi-n is kiemelkedően jók legyenek.

Ezzel értékesebbek lesznek, növelheti az értük való versenyt, ezáltal a cég bevételét is.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent