Kibeszélő Oktoberfest 2021

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Megéri összeszedni a rengeteg nyersanyagot a lámpásra, mézprésre a Szállítmány Németországból küldetésre szerintetek?
A kalandsor végén a ládikó, amit kapsz, eventen használható pereceket és egy mézeskalács szívet tartalmaz. Mivel alig kell hozzá termék, és 1-1 lámpás illetve mézprés,( azért annyira rengeteg nyersanyag nem kell hozzá ) én úgy gondolom, megéri. :up:
 

Special One

Member
Tisztelt adminok!

Remélem ezen az oktoberfest en egy MPI kaland során a győztesek nem csak 10-20-30-40-50 pereceket kapnak, mert akkor az megint lég gyenge volna. Ha ismét a limitek 7 pont után 50 100-150-200-250 lenne mint volt régen, Erről tudtok valamit ? választ előre is köszönöm.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tisztelt adminok!

Remélem ezen az oktoberfest en egy MPI kaland során a győztesek nem csak 10-20-30-40-50 pereceket kapnak, mert akkor az megint lég gyenge volna. Ha ismét a limitek 7 pont után 50 100-150-200-250 lenne mint volt régen, Erről tudtok valamit ? választ előre is köszönöm.
Szia! Ahogyan a legtöbb minden, sajnos ez sem tőlünk függ. A régi rendszer (amelyet jól összefoglaltál) nem lesz érvényben, 50 event valuta jár érte a meccsért cserébe. A javaslatot már jeleztem (amelyet személy szerint én is maximálisan támogatok), ezt most ismételten megteszem, bár ha változna is az valószínűleg majd csak a Halottak napi eseménynél lép érvénybe.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Olyan kevés jó dolog van a játékban. Szerintem az eventek ilyenek.

Én örömmel várom az újabb eventeket.
 

t.p.p.

A megmondó ember
Az miért van, hogy balosoknál az adja a legkevesebb dmget ami haszbálható erődre ( Carl), jobbosoknál pedig az amelyik használható pbre ( Thomas) ? A carl jobbos amit senki nem fog használni pbre, még türhető dmget ad, balosoknál pedig a Alfred ad jó dmget , amit szintén nem fognak erődre használni :D
 

Deleted User - 779988

Vendég
Az miért van, hogy balosoknál az adja a legkevesebb dmget ami haszbálható erődre ( Carl), jobbosoknál pedig az amelyik használható pbre ( Thomas) ? A carl jobbos amit senki nem fog használni pbre, még türhető dmget ad, balosoknál pedig a Alfred ad jó dmget , amit szintén nem fognak erődre használni :D
Dmg>érték vagy dmg<érték
Kinek mi kell. A fejlesztők megadják a lehetőséget a választásra.
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv. Valentin napi event alatt/után volt egy kiárusítás amelyen meg lehetett venni kötvényért az ingyenes régi valentin napi szetteket.
Lesz valami hasonló a régi ingyenes oktoberfestes szettekel is?
 
Fent