Kibeszélő Oktoberfest 2020

Robert117

Legendary player (Retired)
Pedig már kezdtem elhinni, hogy meghaladtuk a "pásztor fa borja" korszakot, ahol helyesírási hibák, elírások tömkelege volt. Erre most úgy tűnik ismét nem sikerült valamit annak elnevezni, ami.
Az imént említett főoldalas elírás után látva ezt is a fórumon.... Nem tudom, mit gondoljak, meg se merem nézni, hogy vannak elnevezve a szettek darabjai.
Szerintem ezek azok a részletek, amelyeket ilyen új eseményeknél büszkén kellene a játékosok elé tárni, hogy lássa a közösség a készítők odafigyelését, és a játékosokkal való törődést: Itt a frissen elvégzett munka, ahol a legjobb tudásuk szerint próbálnak kedveskedni a játékosoknak, minden apró részletre odafigyelve az ő megelégedésüket szolgálva, játékélményüknek fokozása érdekében. A jól elvégzett feladat, amit végre most már bemutathatnak.

1600092397058.png
Erre ilyenekkel kell szembesülnünk, ami már játékosként is kínos, legalábbis számomra az. Aztán persze jönnek a kérdések: "De tényleg?", "Ez most komoly?", "Már megint?" "Még ez se sikerül?", "Mi lesz a nagyobb fejlesztésekkel?".

Nem az első ilyen hiba volt, ami nem ront persze a játékmeneten, de olyannyira kellemetlen, amikor várja az ember az újat, a jobbat, az innovációt, és azt látja, hogy jönnek ugyanazok a régi hibák újra. Persze emberek vagyunk, hibázhatunk. De ha már a közelmúltban többször is sikerült ugyanazt a hibát véteni, akkor már csak jobban oda kellene figyelni, hogy véletlenül se történjen meg újra. Most így ilyen összecsapottnak tűnik az egész, és ilyen apróságok odavágják a sok munkát, ami van mögötte.

Előre is elnézést kérek, ha valakit megsértettem, akinek ezzel dolga volt, de számomra ez bántó.
Bízom benne, hogy ezúttal sikerül a helyén kezelni a negatív kritikákat, és a jövőben már tényleg nem fognak előjönni ugyanezek az apró, kínos hibák.

De hogy pozitívumot is kiemeljek, a halász szett szerintem ötletes, és jól sikerült, a bónuszai is jól passzolnak hozzá.
Valamint végre eventen is debütál egy-egy tárgy nyitásának esélye.
Ezek remek dolgok, csak az előbb említettek miatt inkább keserűbb szájízzel tekintek az új eseményre.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 66688

Vendég
ha olyan bugossan fogják kirakni a rendes világokra mint ami a bétán megy szép kis műsor lesz belőle,kíváncsi lennék kapnak e azért körömre csapást hogy ezt megengedik, de legyünk pozitívak lehet 2 nap alatt kijavítják azokat a hibákat :D
 

Trawers

Well-Known Member
A pontozó lötyit öntsétek ki :(((((((( Erődharcokon este mindig elhangzik P.............................................Ny. Ez mától Sz...............égye....................N. KaszaTibi igazad volt, de utálom, ha ennyire tudsz valamit. Természetesen erre a arra van a legtöbb esély.
 
Utoljára szerkesztve:

Aston*

Well-Known Member
Kedves @Monó vagy @Syntex !

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e olyan képeket megosztani esetleg bétáról (mert én nem játszom ott), hogy a különböző áru (ingyenes-25-150-800) milyen %-os arányokat mutatnak, mert amit megosztottatok az csak az ingyenes, a másik 3-at is nagyon jó lenne előre látni, sokat segíteni!

Köszönöm, ha esetleg másnak van kedve segíteni és megtenné azt is megköszönném!

Üdv, Asti
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Kedves @Monó vagy @Syntex !

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e olyan képeket megosztani esetleg bétáról (mert én nem játszom ott), hogy a különböző áru (ingyenes-25-150-800) milyen %-os arányokat mutatnak, mert amit megosztottatok az csak az ingyenes, a másik 3-at is nagyon jó lenne előre látni, sokat segíteni!

Köszönöm, ha esetleg másnak van kedve segíteni és megtenné azt is megköszönném!

Üdv, Asti
nyer.png
 
Fent