Nyári fotó verseny (képek)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17845

Vendég
Sziasztok!
Én egy sajttal-sonkával töltött rántott csirkemellel, mellé pedig tejfölös hagymás burgonyasalátával indulnék :). A desszerttel gondjaim adódtak, szóval azt később tudom feltölteni, ha sikerül elkészíteni... :D:D
Sajnos nem tudom úgy feltölteni valamiért a képet mint a többiek, remélem megfelel így is. :(

http://prntscr.com/kmrmkr <--- Az említett étel :)
kmrmkr
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Na, talán most, már elegen vagyunk és nem hosszabbítunk többet :D!

...Bár, még csak töltsétek fel a hétvégi falatozásokról a képeiteket, mert tudjátok:

A support részlege bármit megtehet :D :P

Bármikor hosszabbíthat, hisz tudjuk: A Játék Szabályait Csak Ő Írhatja........ ;)

Gyerünk, húzzunk bele van, kinek van, még helye a bendőjébe?

Hamarosan letelik az idő, mert röp :D ül és a szerda rögvest itt terem :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Na, talán most, már elegen vagyunk és nem hosszabbítunk többet :D!
...Bár, még csak töltsétek fel a hétvégi falatozásokról a képeiteket, mert tudjátok:
A support részlege bármit megtehet :D :p
Bármikor hosszabbíthat, hisz tudjuk: A Játék Szabályait Csak Ő Írhatja........ ;)
Gyerünk, húzzunk bele van, kinek van, még helye a bendőjébe?
Hamarosan letelik az idő, mert röp :D ül és a szerda rögvest itt terem :)

Sajnálom, hogy így látod! A hosszabbítás azért történt, mert a kevés résztvevő miatt úgy gondoltuk biztosítunk
még lehetőséget azoknak akik esetleg a nyári szabadságuk miatt az első kiírt időszakban nem értek rá.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
No-no-no para!!! Én, mint korábban is látható volt a hosszabbítás párti vagyok :D

Csak kissé furán adtam ki a véleményem :p

Hiszen legyen, már mindenkinek elegendő ideje :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Trawers játékos társunknak belépési gondjai vannak ide a fórumra, supportra elküldött képeit ide bemásolom, hogy
amíg a problémája meg nem oldódik, a játékba részt tudjon venni.

Szóval Trawers képei :)

Kókuszgolyó_the_west másolata.jpg Narancs_szelet_desszert.jpg Rakott_krumpli_Főétel_2018_08_28.JPG Rakott+krumpli.JPG
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent