Nyári fotó verseny (képek)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Az kikötés, hogy éttermi ételeket és desszerteket nem lehet fotóra vinni vagy határeset és így, még megengedett?

Nem túl egyértelmű a játék kiírásában a megfogalmazás. :)

"Természetesen saját képet kérünk"

E szerint értettem. Mert attól, még lehet saját kép, ha nem is én sütöm. :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Az kikötés, hogy éttermi ételeket és desszerteket nem lehet fotóra vinni vagy határeset és így, még megengedett?

Nem túl egyértelmű a játék kiírásában a megfogalmazás. :)

"Természetesen saját képet kérünk"

E szerint értettem. Mert attól, még lehet saját kép, ha nem is én sütöm. :)
Elnézést ha nem egyértelműen írtam ki, saját kép alatt olyan ételeket és desszerteket értettem, amit otthon, baráti társaságban, családban készítetek el :) (Javítom a kiírást) :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Elnézést ha nem egyértelműen írtam ki, saját kép alatt olyan ételeket és desszerteket értettem, amit otthon, baráti társaságban, családban készítetek el :) (Javítom a kiírást) :)


bocs, ha kissé kötekedtem volna, nem annak szántam, csak jobbnak láttam tisztázni, mert ismerek én is pár amarra hajazó játékost, aki képes lett volna a fentebb írtakra, itt most nem magamat értettem ezen játékosok alatt. De van pár troll típusú játékos.

Köszönöm, hamarosan jelentkezem! :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ha megengeditek, két főétellel és két desszerttel neveznék . ( Hosszú hétvége családi körben :) )
A klasszikus főétel, de mi szeretjük : Rántott csirke , petrezselymes burgonyával és káposztasalátával :

39500059_1850934991654096_5294399528579891200_n.jpg
 

DeletedUser17605

Vendég
Remélem nem gond, hogy ide írom...

Tudom, hogy bármit lehetne ide fényképezni, de én úgy gondolom, hogy azért ide mégiscsak valami különlegesebbet szán az ember, amivel általában foglalkozni is kell. De viszont érdekes jutalom nincs... Pár rögért felesleges belevágni. Persze ez csak az én véleményem, és nem szeretnék ezzel senkit megbántani.

Ja és persze a legfontosabbat hagytam le... Miért nem valami játékhoz kapcsolódó dologban csináltok versenyeket?
És ha most valaki azt mondja, hogy ez a játékhoz kapcsolódik a helyettes séf szett miatt, ahhoz csak egy kérdésem van: A wright testvérek szettnél volt repülőgép építő verseny?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Remélem nem gond, hogy ide írom...

Tudom, hogy bármit lehetne ide fényképezni, de én úgy gondolom, hogy azért ide mégiscsak valami különlegesebbet szán az ember, amivel általában foglalkozni is kell. De viszont érdekes jutalom nincs... Pár rögért felesleges belevágni. Persze ez csak az én véleményem, és nem szeretnék ezzel senkit megbántani.


Az a pár rög Gerry másnak például kéthetes vagy akár 3 havi karakterbónt is jelenthet...

Nem mindenki olyan gazdag, mint "egyesek!!!" :D

Én kifejezetten örülök ezeknek a játékoknak, és eddig szerencsére mindegyikben vagy 99%-ban jelen voltam, függetlenül attól, hogy nyerek vagy sem, mert tudom, hogy a részvétel és a szórakozás a lényeg, mivel ez egy JÁTÉK ............ :)

Remélem nem bántottam meg senki.. :P
 

DeletedUser17605

Vendég
Az a pár rög Gerry másnak például kéthetes vagy akár 3 havi karakterbónt is jelenthet...

Nem mindenki olyan gazdag, mint "egyesek!!!" :D

Én kifejezetten örülök ezeknek a játékoknak, és eddig szerencsére mindegyikben vagy 99%-ban jelen voltam, függetlenül attól, hogy nyerek vagy sem, mert tudom, hogy a részvétel és a szórakozás a lényeg, mivel ez egy JÁTÉK ............ :)

Remélem nem bántottam meg senki.. :p

Ez is egy vélemény, én csak rávilágítottam, hogy a verseny vége előtt egy nappal miért csak két nevező van... És miért kellett meghosszabbítani egy héttel. :D na hogy musti megjött már három :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Majd, ha nem mer miattatok trollok miatt senki közzétenni semmit... na akkor örüljetek...

ja, de, már talán el is értétek a célotok...

még meglátjuk, van az embereknek egy hete... :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent