Új ötlet Nevada függetlenségi event

Special One

Member
Tisztelt Innogames!

Nem tudom mennyire lehetséges ez, de lassan jön a függetlenség napi event mint minden évben, és ez az első értelmes szetteket is meghozza minden új szerverre független hogy maga a szett jó jó e egyáltalán,

A kérésem az lenne lehet sokan nem osztják a véleményem, de mi lenne ha ez az event az új szerveren nem indulna el? Függetlenség után úgyis csak az oktoberfest lesz, addig a bolti ruhákat és szetteket használná mindenki. Tudom ez pénz kiesés a játék fejlesztőknek de talán tovább lenne érdekes a játék minthogy egy új szerver egyből olyan erősségű ruhákkal mint egy régi több éves szerver.

Majd osztom a véleményem tg Ben hogy reagáljanak rá,

Köszi szépen, szép napot
 

krcsirke

el pollo diablo
Maga az elgondolás lehet jó és lehet látni mögötte érveket, de szerintem a kis közösséget leszámítva, a beregisztrálok egy része csak a cserék miatt történt. Nem tudom milyen arányban vannak ők, de szerintem tőlük nem sok támogatás várható.
Egyébként speciel örülnék egy olyan szervernek ami abból a célból indulna, hogy a shop üres szettekben (kivéve a kalandhoz létfontosságú elemek lennének bent), nem lenne rajta sale és tombolák (év végi karácsonyi vásár sem), mint egy végleges szerver, mert eddig az ehhez hasonlóak mindig pár hónapot futottak csak.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tisztelt Innogames!

Nem tudom mennyire lehetséges ez, de lassan jön a függetlenség napi event mint minden évben, és ez az első értelmes szetteket is meghozza minden új szerverre független hogy maga a szett jó jó e egyáltalán,

A kérésem az lenne lehet sokan nem osztják a véleményem, de mi lenne ha ez az event az új szerveren nem indulna el? Függetlenség után úgyis csak az oktoberfest lesz, addig a bolti ruhákat és szetteket használná mindenki. Tudom ez pénz kiesés a játék fejlesztőknek de talán tovább lenne érdekes a játék minthogy egy új szerver egyből olyan erősségű ruhákkal mint egy régi több éves szerver.

Majd osztom a véleményem tg Ben hogy reagáljanak rá,

Köszi szépen, szép napot
Szia! Sajnos az ilyen kéréseknek nem tudok eleget tenni (azon kívül, hogy javasolom), viszont lesz most a napokban egy júniusi kiárusítás, az nem lesz a szerveren.
 
Fent