Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

*SZÁMOS*

Member
Mesterség versenyben is lehetetlen kiszűrni a segítő karikat,akik potom pénzért szerzik az alapanyagot, mi lenne ha MPI verseny lenne,ahol köztudottan érvényes a friendly fire...az adminok meg gondolom nem fognak visszajátszani minden gyanús mpi-t és szankcionálni a gyanús eseteket és akkor se biztos hogy "segítő", lehet csak kipróbálta a funkciót és sose játszott még :)
Örülnék én is egy mpi versenynek tisztességes feltételekkel, de mivel ésszerűen nem lenne releváns így nem támogatom az ötletet :)
 

*SZÁMOS*

Member
Támogatnék azonban egy piac és banki utalás nélküli speedet hasonló beállításokkal mint a nemzetközi. Értem itt azt, hogy eventmentes legyen,tehát csak bolti cuccok (konföderációs stb nélkül is). Újra értelmet nyernének a boltok és lehetne okoskodni a ruhavariálásokkal. Jópár éve nem néztem rá mit is tudnak ezen mezei ruhadarabok. :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Mesterség versenyben is lehetetlen kiszűrni a segítő karikat,akik potom pénzért szerzik az alapanyagot, mi lenne ha MPI verseny lenne,ahol köztudottan érvényes a friendly fire...az adminok meg gondolom nem fognak visszajátszani minden gyanús mpi-t és szankcionálni a gyanús eseteket és akkor se biztos hogy "segítő", lehet csak kipróbálta a funkciót és sose játszott még :)
Örülnék én is egy mpi versenynek tisztességes feltételekkel, de mivel ésszerűen nem lenne releváns így nem támogatom az ötletet :)
Kábé minden versenyt el lehetne törölni, mert nem lehet kizárni, hogy random emberek segítsék a versenyzőt! :)
Ugyanakkor életszerűtlen, hogy valakit azért fizetnek, hogy fejlődjön nagyra, és sebezze le a társait. Azért gyapotszedésre elég a 20-as szint is ;)
Szóval szerintem az MPI verseny kis odafigyeléssel jól sülhet el.
 
Fent