Archivált Nemzetközi Erődharc Verseny Javaslat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17086

Vendég
Olvasva a DaN és Kanyim hozzászólását úgy érzem ha az angolokon múlik akkor ez esetben nem lesz.
DaN mi lenne, ha felajánlanátok a megszervezését, mondjuk a tavalyi győztes lengyelekkel? Én egy éve erre várok és erre cuccolom a karimat is...
 

DeletedUser15763

Vendég
Miután, Dan, és Kanyim írt, sokat gondolkoztam a lehetőségeken, de van némi a bökkenő. A gond az egésszel, hogy kellene 1 fejlesztő (gondolom én), aki belenyúlhat a rendszerbe, és betáplálná az adatokat. Ez azt jelenti, hogy nemzetenként 150 karakter 450 különböző szettkombinációt eredményezz. Gondolom ehhez nincs kedvük isten igazán az angoloknak/németeknek (adatok betáplálásához), nem pedig a levezényléshez, mert az a legegyszerűbb dolog az egészbe, akár 1-1 nemzet adminjai is képesek lennének rá, mint a fociban van EB/VB különböző országok rendezik.
 

DeletedUser16878

Vendég
Sziasztok!
Támogatom az ötletet, közben lenne egy-két javaslatom:

Sup felé:
- beszéltem már velük ezzel kapcsolatban és az angolok miatt nem lett idén, mert túl sok volt nekik
- nem lehetne, hogy a létrehozandó külön nemzetközi szerverre mindegyik ország sup tagjainak is legyen jogosultsága? Így mindenkinek csak a saját ország versenyzőit kéne átmásolnia

Versenyzők felé:
- el kéne kerülni az előző nevezés bundázását --> értem én, hogy a barát az barát, de mikor a 10 szinttel kisebb ugyanolyan kasztú játékos befért, én meg nem az azért furcsa, mikor itt nem számítanak a plussz képességpontok
- aki piros lett és egyáltalán nem harcolt vagy hébe-hóba, azt nem kéne behívni, adjunk lehetőséget másoknak is bekerülni, akik minden harcon onok tudnának lenni
 

DeletedUser16140

Vendég
A tavalyiról sajnálatos módon lemaradtam, így szeretnék egy ilyenben én is részt venni. Mára már eléggé ,,kifejlesztett" a karakterem hogy ne történjen így. Támogatom :)
 

DeletedUser17437

Vendég
Támogatom az ötletet,ha én nem is kerülök be, de nagyon jó volna szurkolni a magyar csapatnak!
 

Kenneth G

Kroki-fan
Egy MPI-versenynek jobban örülnék, már csak azért is, mert még nem volt ilyen.
Egy bizonyos kört így is megmozgat, mint az erődharc verseny.
Nem az ötlet ellen vagyok, de nekem mindegy, hogy megvalósul-e.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent