Nemzetközi Erődharc Bajnokság kibeszélő

DeletedUser12211

Vendég

Koszi ezt a linket en is megkaptam, csak epp nem erre gondoltam.
a szabalyok szerint :

Támadó csapat megszerzi a zászlót +1
Támadó csapat legyőzi az összes védőt +2
Védő csapat megtartja az erődöt +2
Védő csapat veszít, a támadók megszerzik a zászlót 0
Támadó csapat veszít, úgy, hogy az erődharc az utolsó körig tart -1
Támadó csapat veszít, úgy, hogy az összes támadót legyőzik -1

az utolso 2 pont szerint olyanok is kellene legyenek akik - ponttal vannak.
Ertem en h fel van tuntetve h a nyertesek hany pontot kaptak, amit hianyolok egy csoport tablazat ahol fel van tuntetve az A, B, C, D csoport es h ki hogy all ...
 

DeletedUser16914

Vendég
DÖNTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ VB döntőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő !!!


Kivertük a németeket a TOP favoritokat !!!
 

DeletedUser2847

Vendég
Azért lehetne támadni ezt a kijelentést azzal, hogy a németek kiejtették maguk egy offal, de mi meg nem ejtettük ki magunk, úgyhogy teljes mértékben :p
 

DeletedUser17080

Vendég
Készüljetek, holnaptól megszűnnek a magyar West szerverek. :)
Cherrug, szerintem ti is kezdhettek egy másik játék után nézni... :D
Viccen kívül; gratula mindenkinek!
(most kell még egy picivel többet hozzátenni!)
 

Deleted User - 645708

Vendég
Azért azt tegyük hozzá, hogy Ulynak 5k+ ÉP-vel bónos kalandorként 1 kört kellett volna még kibírnia. Ha kibírja és a köv kört már nem (bár sztem 2 is ment volna simán) akkor minimum ugyanakkor vagy később lőnek ki minket mi őket. Tehát az dönt, hogy mi többen maradtunk életben (és kevesebben kezdtünk) mint ők. Mindenképp megvertük őket :)
 

DeletedUser16901

Vendég
Szép estét!

Aki esetleg nem tudná még, a bajnokság harcait folyamatosan közvetítjük kommentáros élőhangos (+ nyilván képi anyaggal fűszerezett) előadásmódban. Nem vagyunk profik se beszédtechnikában, sem erődharcban ám eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptunk főként.

Akit érdekel a Magyar VS (esélyesen Lengyel) döntő az tartson velünk ÉLŐBEN, hogy együtt követhessük nagy nagy figyelemmel a harcot! :)

Az adás általában a csata kezdetekor szokott élesedni, és a fejlécben kerül kiírásra az időpont.

Tehát akit érdekel az a következő linken tekintheti meg az első illetve később a második döntős adást, valamint az utolsó elődöntőt ami a holnapi Spanyol VS Lengyel harc lesz 22:00-kor!

http://www.twitch.tv/tuchiehun


U.I. a mai (tegnapi) elmaradt közvetítésért elnézéseteket kérem, sajnos nem mehet minden 100%-osan.

Tuchie
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15763

Vendég
Azért azt tegyük hozzá, hogy Ulynak 5k+ ÉP-vel bónos kalandorként 1 kört kellett volna még kibírnia. Ha kibírja és a köv kört már nem (bár sztem 2 is ment volna simán) akkor minimum ugyanakkor vagy később lőnek ki minket mi őket. Tehát az dönt, hogy mi többen maradtunk életben (és kevesebben kezdtünk) mint ők. Mindenképp megvertük őket :)

Körönként fogott a prém. Körönként 2k épet szedtek le, úgy h sanszos h kibírtam volna, de 1-et még tuti. De azért lincselés lesz ma a németeknél, az off miatt. :D
 

DeletedUser

Vendég
Persze,biztosan ki fog kapni a zászlózás miatt,de ha megnézi Westfortson a harcot,joggal mondhatja,hogy nem rajta múlt.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Hébe-hóba azért követtem az eseményeket, szeretnék így, az utolsó meccsetek előtt gratulálni mindenkinek, igazán kitettetek magatokért, meg se gondoltam volna, hogy a döntőig meneteltek :) Sok sikert a visszavágóra!
 

DeletedUser15526

Vendég
Köszönjük :)

17 induló nemzet közül kis csapatunk ezüstérmes. Egy kicsit pesszimistán álltam az egészhez, mert az itthoni törzsi ellentétek az elején ott is észrevehetőek voltak, de nagyon összetartó és hatékony csapattá forrtuk ki magunkat. Egy élmény volt ^^

Gratula minden résztvevőnek és különösen Pas-nak, aki tényleg egy szenzációs irányító, klónozni kellene :D
 
Fent