Archivált NAGY vältozäs

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17465

Vendég
Egyre kevesebben jätszäk a westet?, es a letszäm hiäny miatt ez csak rosszabb lesz ? es ez minden orszagban igy van? IGEN na de

Mi lenne ha, ezt a rohamossan csökkenö letszamot össze olvasztanänk, EGY SZERVEREN jätszana több orszag, termeszetessen mindenki beällitanä maganak a nyelvet.
Akkor nem csak a 14-es megye pirosodna a värosoktol, hanem a többi is :)
A pärbajosoknak nem kellene a munkäsokbol fejlödnie, az erödharcok fullosak lennenek, a piacon is olcsobb lenne valoszinüleg minden :D

A nyelvi elteresek miatt gond lenne az erödharcok iränyitasäval ?
szerintem nem, mivel valoszinüleg egy pl. magyar jätekos nem fog belepni egy olyan värosba ahol lätja, hogy nem magyarok vannak. es a Magyar värosok több mint valoszinü, hogy egy nagy magyar szövestsegben lesznek, fökent mert mar ismerjük egymast. es ez igy lenne mas orszagnal is szerintem.
es mivel mondujk, egy Magyar szövi megtamad egy erödöt es legye csak 99 magyar az erödnel akkor is annak adsz rangot akit ismersz es aki ker, legyen ott akar 20.000 orosz :D

Egyepkent is a nyelvi elteresek miatt lenne igazän vad nyugati stilus :)
A rögözök is, lehet kicsit többet fektetnenek a jätekba, nehogy män a "Nemet" elöbb elerje a 150-et :D
es ez megerne az inno nak is, veszteni nem vesztene vele, gondolom en :)

Szerintem sokkal pörgösseb lenne, es ezt ha eszre veszik akkor egyre többen jätszanänak.

Köszönöm, hogy elolvastad :)
 

DeletedUser17465

Vendég
de az is eleg lenne, ha csak össze szednenk magunkat a sok Magyar szerverröl es mar meg is lennenk.
Mint amikor Arizona elindult, akkor nem csoda, hogy többen voltak mert nem birtak a vilag1-en kivül mashova regizni.
ha jol emlekszek
 

Kenneth G

Kroki-fan
Eddig ez a legkidolgozatlanabb ötlet. És elég sok volt már.
Azért nem minden országban van így a rohamos csökkenés, persze aki okosabb nálam, az úgy is megmondja.

[/Mi lenne ha, ezt a rohamossan csökkenö letszamot össze olvasztanänk, EGY SZERVEREN jätszana több orszag, termeszetessen mindenki beällitanä maganak a nyelvet.

Ez most is így van, úgy hívják Béta, csak annyi a különbség, hogy a használt nyelv az angol. Egyébként is, 1-2 millió játékost hogy fogsz tudni betömöríteni egy szerverbe?

A pärbajosoknak nem kellene a munkäsokbol fejlödnie, az erödharcok fullosak lennenek, a piacon is olcsobb lenne valoszinüleg minden :D

A munkásverő párbajosokhoz semmi köze, szimplán empátia. A piac nem hinném, hogy függne ettől, de valószínűsíthetem, hogy drágábbak is lesznek a dolgok a kereslet iránt.

Egyepkent is a nyelvi elteresek miatt lenne igazän vad nyugati stilus

Elég élvezetes lenne piaci csereberét intézni egy svéddel vagy egy dánnal.

A rögözök is, lehet kicsit többet fektetnenek a jätekba, nehogy män a "Nemet" elöbb elerje a 150-et :D

Béta, és nemzetközi fizetésektől függ, ki, hogy fejlődik.

Szerintem sokkal pörgösseb lenne, es ezt ha eszre veszik akkor egyre többen jätszanänak.

Nem játszanék olyan szerveren, ahol nincs esélyem.
 

DeletedUser17478

Vendég
Nem is kell ide olyan *NAGY* változás szerintem, elég lenne csak pár apró és példának erejéért 1 válasz a kérdésemre...

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/továbbított-ötletek-javaslatok.2984/ :oops:

Tisztelt Support... Hogy haladnak ezen javaslatoknak az ügyei? :)

Várom a szíves választ:
Krisztoph
Ezeket a javaslatokat Dan továbbította, visszajelzés nincs hogy várható-e megvalósulni az ötletekből bármi is. Én nem rég kérdeztem rá, hogy van-e valami éves ütemterv az év közbeni újításokról/fejlesztésekről. Hivatalosan nincs, minden egyes új játékról/játék elemről csak a bevezetése előtt közvetlen értesülünk.
 

DeletedUser16878

Vendég
Szerintetek ez működne? :D Most is gondok vannak a szerverekkel, mi lenne ha naponta 5-7 erődharc lenne egyszerre? :D :D :D
 

DeletedUser17465

Vendég
Köszönöm a välaszokat :) Azok alapjän amit irtatok tenyleg semmi ertelme nem lenne az ötletemnek :D
de lesznek meg ilyen hülyesegek amik kijönnek az agyambol :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent