Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje

DeletedUser17478

Vendég
Lehet nem lehetséges, mégis megkérdeném...

<<< Az itteni avatarképemet kérhetem a játék után esetleges győzelem esetén :)?

Vagy kifejezetten régi avatarképek jöhetnek csak számításba?

Valamint, ha kedves játékostársam, már nem játszik mit tudok tenni? mert valószínű Lucy12, már nincs az "élők" sorában, legalábbis itt a westen tuti nincsen...
Sajnos csak a mi rendszerünkben futó avatar képekre van lehetőségünk.
Bízom benne, hogy találsz párt magadnak, nem is lenne igazi ha épp pont Te kimaradnál ebből a játékból. :)
 

LDuck

Veteran Member
Itt kell jelentkezni?
Terméket a pár egymásnak átadhat, vagy az is tilos?
Kitenni piacra terméket szabad? hátha valaki leveszi alapon :rolleyes::D:p
 

DeletedUser17843

Vendég
Itt kell jelentkezni?
Terméket a pár egymásnak átadhat, vagy az is tilos?
Kitenni piacra terméket szabad? hátha valaki leveszi alapon :rolleyes::D:p
Kedves LDuck!

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/mr-mrs-regisztráció.3242/ - itt tudsz jelentkezni a párod felhasználónevével együtt a játékra.

Terméket adhat át a pár két tagja egymásnak, sőt másik páros tagjainak is, de ahogy a leírásban is szerepel:
"Fontos! Nem tudhatod, hogy a következő héten mire, milyen felszerelésre lesz szükséged! Pénz? termék? Kraft? Párbaj? Erődharc? Vigyázz a készleteidre, lehet éppen az kell amit elhasználtál, eladtál."


Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

LDuck

Veteran Member
Terméket adhat át a pár két tagja egymásnak, sőt másik páros tagjainak is, de ahogy a leírásban is szerepel:

Részlet a gyik-ból:

Mit tilos piacról vásárolni:
  • mindent ami a Termék kategóriába esik.
Ha mégis vásárolok Terméket, vagy pénzzel kereskedek, mire számíthatok?
  • Mivel a játék lényege, hogy a párosok saját erejükből, közös együttműködéssel, külső segítség nélkül végezzék el a feladatokat, ezért ez azonnali kizárást vonhat maga után.
Ezt akkor így nem egészen értem :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Részlet a gyik-ból:

Mit tilos piacról vásárolni:
  • mindent ami a Termék kategóriába esik.
Ha mégis vásárolok Terméket, vagy pénzzel kereskedek, mire számíthatok?
  • Mivel a játék lényege, hogy a párosok saját erejükből, közös együttműködéssel, külső segítség nélkül végezzék el a feladatokat, ezért ez azonnali kizárást vonhat maga után.
Ezt akkor így nem egészen értem :)
A kettő idézet amit kiemeltél mind vásárlásról szól, az eladásról nem :p Természetesen az eladó párosnak sem éri meg másokat segíteni :) (Vagy tőrbe csalni :D )
 

LDuck

Veteran Member
Najó, akkor mégegyszer, mert nekem a válaszod Lucifer és a gyik ellentmond egymásnak.
Szabad vagy nem szabad idegennek terméket piacon keresztül eladni? (nem segítésként ingyen, hanem rendesen megkérve az árát)
 

DeletedUser17478

Vendég
Najó, akkor mégegyszer, mert nekem a válaszod Lucifer és a gyik ellentmond egymásnak.
Szabad vagy nem szabad idegennek terméket piacon keresztül eladni? (nem segítésként ingyen, hanem rendesen megkérve az árát)
Nem szabad! Minden termék csak kettőtök munkája által kerülhet hozzátok, és idegen játékosokat nem támogathattok termékkel. A kiírást pontosítjuk :)
 

DeletedUser8504

Vendég
Hali. 1 IP-ről vagyunk, így a fokozott multiszűrés potenciális célpontjai lehetünk. Milyen módszer van rá, hogy hitelesen igazolni tudjam magunkat, a kizárás elkerülése érdekében?
 

DeletedUser17478

Vendég
Hali. 1 IP-ről vagyunk, így a fokozott multiszűrés potenciális célpontjai lehetünk. Milyen módszer van rá, hogy hitelesen igazolni tudjam magunkat, a kizárás elkerülése érdekében?
Mindenkit fokozottabban fogunk ellenőrízni :) Nem kell tomo tartanotok semmitől, csak úgy játszatok ott is ahogy a játékban. Most is látjuk hogy nálatok - ahogy egyébént sokaknál így van - az egy IP több valós játékost takar. Remélem találkozunk veletek a játékban :)
 
Fent