Mit tennél ha .....?

krcsirke

el pollo diablo
Valamilyen kenőcsöt használnék ideiglenes megoldásra, sportkrémet jó párszor használtam mikor sportoltam.

Mit tennél ha megcsúszna eléggé az időbeosztásod?
 

senki600

Egy vasútbarát
Amíg nem kell menni sehova, addig jó, ha kell, vagy sok a teendő, akkor valamit átpakolnék ami nem fontos
Mit tennél ha kezdenél kimerülni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Általában egy hosszú alvást iktatnék be, illetve ha idő engedné akkor csak azzal foglalkoznék ami nem okozz fáradtságot illetve kikapcsolódnék tőle.

Mit tennél ha kilincs a kezedben maradna?
 

senki600

Egy vasútbarát
visszateszem, és ha kiesik másnál, nem tudják rám fogni
mit tennél ha kirúgják a magyartanárod, de akit kapsz helyette (mindegy hogy ismered-e vagy sem, de nem a feles ég-e) tényleg komolyan fogja gondolni a tanítást és meg fogsz bukni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Imádkoznék, hogy mégse őt kapjam, ha nem jön össze, akkor max tanulás.

Mit tennél ha egy hétig ehetetlen lenne a menza?
 

senki600

Egy vasútbarát
Koplalok, vagy büféből és egyéb boltokból megélnék, csütörtökön meg úgyis otthonról eszem, így hoznék onnan kaját péntek nappalra
Mit tennél ha olyan helyen dolgoznál, ami kint van a város legszélén, megközelíteni simán meglehet (gyalog a belvárosból is 40 perc), és teljesem egyedül vagy egy bódébe 12 órán át, a társaságod a vonat érkezése előtti értekezés?
 

Jane Foxx

Active Member
Én dolgoztam kocsmában pár hónapig, sokszor egyedül voltam. Jöttek is az emberek estefelé, volt aki csak beszélgetni jött. Ha nem jött senki, akkor dartsoztam és vittem könyvet olvasni. Mondjuk én könyvmoly vagyok. A helyedben olvasnék ami tetszik és beszélgetnék.
Te mit tennél, ha a szomszédod felújít napközben, a másik pedig éjszaka zajos?
 

senki600

Egy vasútbarát
Koliba vagyok, hozzaszoktam a zajhoz, de ha túlságosan zavarna otthon, akkor addig kiköltözök valahova, úgyis van 20km-es körzetembe hely, ahol van egy pótágy, vagy több.
Mit tennél ha este kötelező (választott, de menni kötelező) sportod van, de 2 ember azt akarja hogy menjél ki velük, de úgy is azt akarják, hogy menj be nekik a dohányboltba, mert 40 éves szatírnak nézel ki? (Hogy honnan a szatír? Tanár is mondta ezt rám, de én a legegyszerűbb ruhákat használom, több se kell)
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha rendes a 2 tag, miért ne, legalább addig is telne az idő, persze ha nem venném komolyan azt a sportot, természetesen. Aztán ha véletlen bent meg 16-nak néznek, akkor bukta van :dastardly:

Mit tennél ha nincs mit nézni a tévében, de mással nem tudod elfoglalni magad?
 

senki600

Egy vasútbarát
Alszok, amúgy meg mindig lehet máat csinálni, legeslegrosszabb esetbe könyvolvasáa, amit utálok
Mit tennél ha jövő héten pénteken lenne 0. Óra (fizika/matek gyakorlás), de te bejárós akarsz lenni, és nem szerernél 6.45-kor bent lenni a suliba?
 

krcsirke

el pollo diablo
Fix késne amivel közlekednék ilyen időben, ha meg nem, akkor pechemre végigülném.

Mit tennél ha húsgombócot lecserélnék növényi gombócra?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha túl éves vagyok és nem okádék akkor betrmelem, de alapból húsevő vagyok
Mit tennél ha hazafelére nem tudod mivel, és kivel menj haza?
 

krcsirke

el pollo diablo
Eléggé para helyzet lenne, tömegközlekedést preferálnám, ha végkép nem tudnék sehogy se hazajutni, mert senki se jönne értem, simán besétálnék a legközelebbi rendőrőrsre legalább melegedni most télen.

Mit tennél ha felfedeznél egy kincsesládát, de gyanítanád, hogy csapda lenne?
 

senki600

Egy vasútbarát
körbenézném alaposan, ha meg nagyon nem hiszek magamba, keresek egy balekot, ha csapda, így járt, ha nem az, akkor kap vmit belőle
szerintem kicsit félreértelmezted a kérdésem, bár lehet én tettem fel rosszul, így a kérdésem módosítással marad:
Mit tettél volna ha hazafelére nem tudtad volna, hogy melyik vonattal (13:59, 14:57, 15:56) és kivel (osztálytárs vagy legjobb barát, akire úgy fel tudsz nézni, mint nagyon közeli családtag) mentél volna haza?
 

krcsirke

el pollo diablo
Így másabb sokkal :D Nem terveztem volna arra a napra semmit, bár ha tudnám, úgy intézném a dolgaimat, hogy a legjobb baráttal menjek haza, még ha későn is.

Mit tennél ha bocsánatot kellene kérned, de nem akarsz?
 

senki600

Egy vasútbarát
Volt ilyen, de utána ráébredtem, hogy ott én voltam a rossz arc, így megtettem, szóval ha tudom hogy vétettem, de nem látom be akkor, akkor nem kérek, de később úgyis pótolnám
Mit tennél ha hétfőn megkapnád a napi baszogatásadagod a helyettesített magyaron, angolon, ebédkor és fizikán, ebben a sorrendben?
 

krcsirke

el pollo diablo
Rumos tea két csészével, bár meggylikőrrel jobb. Komolyra véve, nem az alkohol tartalom miatt, csak valamivel jutalmaznám magam ha túlélném azt a napot, bár azért valamit tennék az ügyben, hogy ne legyen ennyire pokoli nap a hétfőm.

Mit tennél ha lenne egy kisebb megtakarításod?
 

senki600

Egy vasútbarát
Megtakarítás mindig van, de soha nem azt költöm el, hanem a kp-t, amit havonta szedek össze, de általában utazni szoktam, ahogy remélhetőleg márciusban is.
Mit tennél ha érzed hogy vmi nem.megy jó irányba?
 

krcsirke

el pollo diablo
Átgondolnám a helyzetet, ha mégis így lenne akkor megnézném tudok-e rajta változtatni, ha nem, kihozni a legtöbbet.

Mit tennél ha szabad kezet kapnál munkád során?
 

senki600

Egy vasútbarát
Jó kérdés, a vasút meg a suli túl fix, bár el lehet lógni mindegyikben egy keveset, főleg suliban bejárósként.
Mit tennél ha tudod, hogy a tanárod szándékosan húzza le az átlagot és buktatásra megy?
 
Fent