Mi lennél ha...

Robert117

Legendary player (Retired)
Csakis olimpiai sportkommentár. Végre pár nyári sport lételemét az olimpián megérteném.

Mi lennél ha Marson élnél?
Megválaszolom, mert egy pillanattal előbb írtál, mint én :D Marslakó, de már a West-en amúgy is az vagyok :)

A kérdés maradjon:
Mi lennél, ha meghívnának az EB döntőjére?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
sir lakó

Mi lennél, ha bunkerba kényszerülnél egy esetleges atomcsapás végett?
 

senki600

Egy vasútbarát
Az unott portás.
Mi lennél ha, illetve mit választanál, ha Pesten laksz tanidőbe, és Pesten vagy Dombóváron kell tanulnod? (igaz történet alapján, kiegészítésként, hogy a kisebb településen van ismerős, a nagyobba nincs, egyébként ugyanazt kell tanulni
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha tanidő, akkor diák, szóval diákmunkás. Pénztári meló, csomagolás vagy büfés állásra mennék, főleg utóbbiba valami fagyis pultnál, lehetőleg strandon. Kihasználnám a helyzet adta lehetőségeket... Többi már csak körítés, lényeg, közelben legyen ahol lakom és szobatárs nélkül. Természetesen Pest-Pest kombóval.

Mi lennél ha vállalkoznál?
 

senki600

Egy vasútbarát
Létezik olyan mv, aki vállalkozó.
Nem erre gondoltam az előző kérdésnél de ok, de egy friss: MI lennél ha a balcsin lenne üzleted, de csak mindent annyiért adhatsz, mint a legolcsóbb boltokba? (pl: fél literes víz 150, coca 300, lángos alapanyagok kb 500 (sajtos-telfölöshöz, de ebből sok kijön) stb)
 

krcsirke

el pollo diablo
Egy héten belül egy becsődölt üzlet tulajdonos ha csak onnan tudnám beszerezni. Ha tudnék közvetlen gyártóktól (tehát nincs bolt a láncszemben) akkor viszont sikeres üzletvezető. Azért remélem sajtoknál választhatok normálisat a lángosra. mert lapkasajtért vagy növényi sajtért magamnak öntenék betoncsizmát mielőtt a nép tenné meg.

Mi lennél ha hajó lennél?
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Űrhajó, és eljutnék olyan helyekre, ahova másik még nem.

Mi lennél, ha Szicíliában lenne egy nyaralód?
 

senki600

Egy vasútbarát
Csirkének: csak is normális alapanyagra gondoltam a készételnél.
Kérdésnek: pizzafaló
Mi lennél ha Villanymozdony lennél az IC822-őn? (Bp-Kvár)
 
Fent