Kibeszélő Mesterség mini esemény & NPC Kereskedő

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
nagyon kis mojo, nagy mojo, lóherék.
egy kis vörös folyadék. stb.
Vagy olyan lesz, mint a napi kaland, hogy minden nap mást lehet beváltani? Az ötlet tetszik, bár a mojoért kapott dolgok ugyanúgy kukák sztem, de a kötvényért, értelmes buffokért való csere szerintem remek előrelépés volt. (Pl. kókusz termékezésre nagyon jó, mate tea és lecsó hallal meg szintén bármikor jól jöhet.)

Szóval a kérdésem csak annyi lenne, hogy ez a 8 lesz, vagy váltakoznak, mert van még bőven kacat :P (szerencsenövelő, tp növelő, pénz növelő, terméknövelő pl, amikből csak a $-t lehet a másik 3-ra cserélni :D )

Köszi.
Old
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
nagyon kis mojo, nagy mojo, lóherék.
egy kis vörös folyadék. stb.
Vagy olyan lesz, mint a napi kaland, hogy minden nap mást lehet beváltani? Az ötlet tetszik, bár a mojoért kapott dolgok ugyanúgy kukák sztem, de a kötvényért, értelmes buffokért való csere szerintem remek előrelépés volt. (Pl. kókusz termékezésre nagyon jó, mate tea és lecsó hallal meg szintén bármikor jól jöhet.)

Szóval a kérdésem csak annyi lenne, hogy ez a 8 lesz, vagy váltakoznak, mert van még bőven kacat :p (szerencsenövelő, tp növelő, pénz növelő, terméknövelő pl, amikből csak a $-t lehet a másik 3-ra cserélni :D )

Köszi.
Old
Ezek a cserék állandó jellegűek, mindig a játékosok rendelkezésére állnak. Egyelőre ez a nyolc lett beleimplementálva a játékba, de ha bármilyen javaslatod van/bárkinek akkor ezt továbbítjuk a fejlesztők felé, hogy remélhetőleg megvalósításra kerüljön. :)
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Köszönjük, hogy ilyen hamar felkerült a súgóba az új kalandleírás, igazából egyre jobban tetszik a hivatalos wiki, szerintem elég jó a többi nemzetéhez képest, esetleg lehet észrevételeket, ötleteket továbbítani vele kapcsolatban valamilyen felületen?
Azt vettem észre, hogy az egyik torta sütéséhez kávé is kell, amit az up shopból lehet venni, persze biztos sok mindenkinek van feleslegben pár darab, de nem tűnik túl kifizetődőnek egy olyan eseményen, ahol kötvényt lehetne szerezni... (a termékek pedig kissé megint túltoltnak tűnnek, így megint elmehet az ember egész napja h 3-4 torta legyártásához beszerezzen mindent)
Ha funkcionálisan nem is a legjobb, ötletnek amúgy tetszik ez a kraftolós dolog, hátha jövőre átdolgozzák kicsit.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönjük, hogy ilyen hamar felkerült a súgóba az új kalandleírás, igazából egyre jobban tetszik a hivatalos wiki, szerintem elég jó a többi nemzetéhez képest, esetleg lehet észrevételeket, ötleteket továbbítani vele kapcsolatban valamilyen felületen?
Azt vettem észre, hogy az egyik torta sütéséhez kávé is kell, amit az up shopból lehet venni, persze biztos sok mindenkinek van feleslegben pár darab, de nem tűnik túl kifizetődőnek egy olyan eseményen, ahol kötvényt lehetne szerezni... (a termékek pedig kissé megint túltoltnak tűnnek, így megint elmehet az ember egész napja h 3-4 torta legyártásához beszerezzen mindent)
Ha funkcionálisan nem is a legjobb, ötletnek amúgy tetszik ez a kraftolós dolog, hátha jövőre átdolgozzák kicsit.
Köszönjük az észrevételedet, a wiki szerkesztőinknek jár a dicséret, kitartóan munkálkodnak azon, hogy naprakészebb legyen a wiki oldalunk. Természetesen lehet észrevételeket/ötleteket továbbítani vele kapcsolatban, kérlek ezt a Support felületen keresztül tedd meg.
 

Trawers

Well-Known Member
Mindig jön 1 "új" világ, új szettek, valamik, de mindig az az érzésem, hogy láttam már, csináltam már, vettem már. NEM engedtek minket fejlődni a játékban, szándékosan hagytok toporogni minket. Nem érzem, hogy fejlődik a karim (mind1 mit veszek hozzá, vagy hogy mennyi világon játszok).
 

Paolino

Member
A Mesterség mini esemény-ben számomra az a gond, hogy 1-1 torta legyártásába befektetett munka és pénz valahogy nincs arányban a torták pár %-os energia és motiváció növelésével és a későbbi 900$+5 db kötvény értékkel. Adva van a Fa habverő, Vaj, Citrus kivonat, Sütőforma, amiból csak az egyik gyártható le, a többit a piacon kell megvenni sok pénzért, ezek után kifarmolunk egy csomó alapanyagot a tortákhoz és kapunk 1-2 db, pár %-os bónuszt, a tortáért meg 900$+5 db kötvényt. Az ötletet zseniálisnak tartom, de -legalábbis számomra- nem éri meg megszerezni a tortákat.
 

DeletedUser17063

Vendég
A Mesterség mini esemény-ben számomra az a gond, hogy 1-1 torta legyártásába befektetett munka és pénz valahogy nincs arányban a torták pár %-os energia és motiváció növelésével és a későbbi 900$+5 db kötvény értékkel. Adva van a Fa habverő, Vaj, Citrus kivonat, Sütőforma, amiból csak az egyik gyártható le, a többit a piacon kell megvenni sok pénzért, ezek után kifarmolunk egy csomó alapanyagot a tortákhoz és kapunk 1-2 db, pár %-os bónuszt, a tortáért meg 900$+5 db kötvényt. Az ötletet zseniálisnak tartom, de -legalábbis számomra- nem éri meg megszerezni a tortákat.


Szerintem is kicsit kevés az 5 köti mint jutalom, de ez is egy módja a pénz kötvénnyé alakításra :D
 
Fent