Melyik szerver ?

DeletedUser17722

Vendég
Sziasztok ha én most szeretném elkezdeni a játékot melyik szerveren lenne érdemes belekezdjek ? Melyik a legaktívabb vagy melyiken tudnék könnyen boldogulni ? És tudtok olyan forumot vagy linket ahol van valami hogy hogyan fejlesszem a karakterem ? Mire érdemes pakolni és hogy ?
 

Kenneth G

Kroki-fan
Legaktívabb: Florida, v1, El Dorado ebben a sorrendben.
Építésre érdemes pakolni, az ad sok tp-t és pénzt.
15 másodpercessel érdemes nyomni, mert azzal tudsz hamar fejlődni.
Később (120-130 szint) akár templomozhatsz is. (bár sztem a 15 mp jobban megéri)
Időnként, ha van időd, érdemes teából és rágódohányból bevásárolnod. (a tea 20 % energiát ad, a rágódohány 25 % munkamotit, így még gyorsabban tudsz fejlődni) Eközben harcolhatsz is, mert az is ad valamennyi tp-t.
Ha építésre vagy pontozva, alapból építős ruhákat végy, később amikor lesz pénzed vagy jön be újabb eventes szett, ami tp-t ad, abból érdemes bevásárolni.
Hogy milyen kasztot akarsz, az a te döntésed, ugyanígy van a mesterséggel is.
 

DeletedUser17665

Vendég
Ajánlott olvasmány: https://wiki.the-west.hu/wiki/Munka

15mp-t bármely melót jelentheti, ami a térképen megtalálható, kivétel a városépítésnél. Ott 15-30p illetve 1h a választható lehetőség, de sok TP elérhető velük. Ajánlott 130. szinttől felfele a templomépítés. Alatta 15mp-t érdemes erőltetni, főleg ezüst-arany munkákat. 75% motivációig érdemes tolnod a 15mp-t (utána másik melót keresni), és TP-s szettekben. Építési pontok esetén, cél a kaszinóépítése. Előtte gőzhajó, vagy ranchépítés, vagy udvarház stb érdemes csinálnod, ami építési pontokra épül fel. Mellette érdemes csinálnod a kalandokat is, mivel 120ig tökéletesen tudsz velük is fejlődni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kenneth G

Kroki-fan
Azért azzal kiegészíteném, ha esetleg mégse templomot építenél, akkor a középső megyében levő építős melókat érdemes végezni.
 

DeletedUser

Vendég
Ahogyan a 15 sechez is.. Rengeteg odafigyelést, pénzt és tudást igényel, szerintem... Ismerd meg a játékot, a legalapvetőbb dolgokat, idővel belejössz. Utána a párbaj, erőd, stb.
 

DeletedUser17722

Vendég
és ha munkából tárgyat akarok akkor is jobbak ezek a 15 mp vagy 10 perc vagy akkor 1 óra ?
 

DeletedUser17722

Vendég
és mi az hogy jó táska ? mennyi item lehet nálam ?
 

DeletedUser

Vendég
Terméket szerezni jobb az 1 óra, 20-as szint elérése után. Tárgyat pedig 15 seccel többet kapsz, mint 1 óra alatt, de ahhoz olyan munka kell, meg energia- és motitöltők..
Bármennyiből lehet bármennyi nálad. Pl. 23432 fűrész, 23 Wyatt Colt, amit eltudsz képzelni. Persze semmi sincs ingyen. :)
 
Fent