Kibeszélő Májusi kiárusítás

DeletedUser17063

Vendég
A Hawaii ládákban minek az a sok felesleges kacat????Nem lenne jobb csak mint a Helyettesben a felszerelés????

hát a felesleg miatt drágább, de össze adva kedvezőbben jössz ki belőle! mármint amiket ad patkó, energia, folyékony élet stb,, azt ha rögért vennéd meg, akkor ugyan ott vagy! Viszont senki nem veszi meg rögért őket, inkább kötvényből kellene m,egszerezhetőnek lenni. Viszont 4k+ kötvénye egyszerre senkinek se lenne-vagyis de, mert ott lapul a táskában pár ezer kötvény levél, de nem váltják be -.
Nekem egyedüli kedvencem az arany lószett első bekerülése volt, amikor karácsonyi event után elköltött kötvények mellett berakták 2 órára az akkori andaluzian lovat és mellé az arany nyerget kötvényért. Igaz, akkor 2 embert próbáltam meggyőzni, hogy használja fel a táskában lapuló kötvényeket, de egyik se ment bele...
 

DeletedUser17653

Vendég
meg is értem, egyből rekord találat :D csak mi lesz a nem rögösökkel? te 3x annyit találsz vagy 4x annyit mint, aki alap játékkal játszik? :D
Event bónuszos alap dropnál most 6.9x többet találok, ha szigonyozást nézünk, ezüst melónál már 7.3x :) kb ez a kombináció a termékszedők menyországa lenne, rövid időn belül tonna termék. S kb csak az a 3 fő lesz a környékemen, akik majd megnyerik az eventet speeden, mert gringó nélkül ezt lehetetlen összehozni.
 
Fent