Lovas kosárlabda játék kibeszélő

DeletedUser17463

Vendég
...

A fejlesztett ruha is egyenruha :)
Kérdés, megéri-e fejleszteni, mert néhány darabnak a többlet pontja nem játszik - kivéve a lovaglást szerintem...és a labdahurcoló és átvevő legyen onlány időben.

Másik kérdés: aki választott mesterséget, menetidő rövidítő, menetidő növelő, párbaj buffot használhat?

Remélhetőleg megoldják tényleg a labda ellenőrzést és azt is, hogy fegyverek ne legyenek senkinél.
 

DeletedUser17463

Vendég
Itt a labda, hol a labda?

Van időm figyelni a játékosokat - a térképen minimum 2 óra kell, hogy átérjen valaki, de néha 3 óra is...ha közben valahol beiktat egy pihenőt mégtöbb.
Kiindulópontnál nincs nála labda, térkép közepén sem, sőt a térkép másik oldalán (nem célvárosnál) sem, aztán hiphop, előkerül a labda :O
...de akkor már hotelben fekszik :)

Ezzel nem célzok semmire, csak leírtam amit látok... :D
 

DeletedUser17463

Vendég
Elvileg adminok látják utólag is, hogy mikor mi volt a felszerelés.

Köszönöm a gyors választ!
Így már megnyugodtam...

Mégegy kérdés: mesterség buffot lehet használni közben?
- utazó táska
- amulett
- abrakostarisznya
stb.
 

DeletedUser15763

Vendég
Egyébként péntek este bierrel körbe néztünk, h is nézhet ki a labda, skylinenál láttunk egy labdát, nem mezbe rohant átadni a társának, hanem egyéb ruhába, aztán felhúzta a mezt, és a labdát eltüntette...
Szóval kissé gázos így a játék...
Nah meg MA olyan ütött be engemet, akinek nem kellett volna... hisz nem ők az ellenfeleink felosztás szerint.... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17483

Vendég
Egyébként péntek este bierrel körbe néztünk, h is nézhet ki a labda, skylinenál láttunk egy labdát, nem mezbe rohant átadni másnak, hanem egyéb ruhába, aztán felhúzta a mezt, és a labdát eltüntette...
Szóval kissé gázos így a játék...
Nah meg MA olyan ütött be engemet, akinek nem kellett volna... hisz nem ők az ellenfeleink felosztás szerint.... :D

ellenfelek felosztás szerint ? mindenki támad mindenkit, ha jól tudom, engem 3 féle városból támadtak már (egyszer meg valaki borotvát használt....)
 

DeletedUser15763

Vendég
ellenfelek felosztás szerint ? mindenki támad mindenkit, ha jól tudom, engem 3 féle városból támadtak már (egyszer meg valaki borotvát használt....)

Igaz félre olvastam most, célvárosokkal kevertem össze. :)
Lényegen nem változtat továbbra sincs labdánk. :)
 

DeletedUser17483

Vendég
Persze, h írtam...
Válaszul, Dan annyit írt, h biztos jeleztük-e... de labdát akkor sem adott.
Sztem mi feladjuk lassan, elment 2 nap, és nincs labda.

annyit válaszolt, hogy biztos jeleztétek-e ? de ha nem jeleztétek, akkor hogy válaszolt ? :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Annak kell kérnie aki viszi elsőnek a labdát szerintem
Szóval lehet az a baj, hogy más kérte neked

Nem.
Mind1, h ki kéri, most írt dan, h nem vette észre, h kértük...
Most kaptuk meg, de sztem már hiába 2 nap minusz.
 

deluigi

Well-Known Member
Az a 2 nap minusz nem olyan veszelyes, Grant.
Meg senki sincs elhuzva, nagyon keves a golba vitt labda.
Ra kell huzni es jo helyezes lehet belole...
 
Fent