Lovas kosárlabda játék kibeszélő

DeletedUser17463

Vendég
Lovaspóló

A Westen belül én sem igazán értem a játék lényegét.
1. A játék külön világon fog zajlani június 9 és július 10 között.
- de, a regisztráció és idulás már most csúszásban van :)

Honnét lehet majd tudni, melyik csapat viszi a labdát?

...ha az eredeti játékot veszem alapul, értem a stratégiát, de valahogy West környezetbe nem tudom elképzelni :O

"Játéktaktika
Egy csapat mind a 4 játékosának megvan a maga előre meghatározott taktikai feladata. Az egyes játékos a fő összekötő elem csapata az ellenfél kapuja között. Ő határozza meg csapata tempóját, és gyorsaságát. Ő tartja bent a labdát a játékban, és próbálja az oldalvonalaktól a kapu elé, vagy legalábbis a pálya közepébe lőni. Ő fogja az ellenfél négyes számú játékosát. A kettes számú játékos az összeköttetés az egyes számú és a hármas számú játékos között. Ő fogja az ellenfél hármas számú játékosát, aki az általában az ellenfél legerősebb játékosa. Ő adja a saját egyes számú játékosának az előkészítéseket. Ő veszi át a játék helyzetétől függően alkalmanként rövid időre csereként az egyes számú játékos pozícióját. A hármas számú játékos az irányító. Ő szabja meg a játék képét a csapattagok stratégikus bevetésével. Ő irányítja a támadást, és a védekezést egy láthatatlan "vonal" mögött, ahol a saját négyes számú játékosával ténykedik. Ő fogja az ellenfél kettes számú játékosát. A négyes számú játékos fogja az ellenfél egyes számú játékosát. Ő csak akkor üti el a labdát, ha biztos, hogy el is találja azt. Ellenkező esetben azonnal taktikát vált, és megpróbálja lelovagolni az ellenfél játékosát. Minden játékos-pozíció úgy kapcsolódik a másikhoz, mint a láncszemek; egymásra építkeznek. Ebből kifolyólag azok a tulajdonságok, amelyek megszabják egy póló játékos kvalitásait a következők: fizikum, reakciós képességek, lovaglási képességek, és mindenekelőtt csapatszellem. Egy optimális csapat teljesítménye a 4 csapattag teljesítményeinek összességével jöhet létre. Felszerelés"

Azért kipróbálnám! :)
 

DeletedUser16937

Vendég
Nem értem hogy az ellenfél honnan fogja tudni hogy mikor kinél van a labda vagy hogy mikor melyik városba megy vagy nem tudom...nem nagyon értem de már én is játszanék vele
 

DeletedUser17463

Vendég
Regisztráció

1. Tehát, mint BlackSabbath már regisztárlva vagyok a fórumon, de az új játékhoz regisztrálhatok DeepPurple néven is?

2. Regisztrációkor létrhozok egy csapatnevet, de honnét írjak bele másik 3 személyt?
- mivel azt sem tudom, ki akar játszani és ki fog beregisztrálni? :O

"Minden játékos külön regisztrál a fórum megadott részében (Játékos regisztráció!).
A téma címe a játékos neve kell legyen, amivel az eseményen részt vesz, és zárójelben a csapatnév. Példa: DaN (Sörivók)
A hozzászólásban ismét meg kell adja a játékos nevét, a világot, ahova a jutalmat kéri, a csapata nevét és a csapat minden tagjának a nevét."
 

DeletedUser16267

Vendég
Ha valamelyik csapatba kell még ember, itt vagyok, írjatok :D
 

DeletedUser2847

Vendég
1. Tehát, mint BlackSabbath már regisztárlva vagyok a fórumon, de az új játékhoz regisztrálhatok DeepPurple néven is?

2. Regisztrációkor létrhozok egy csapatnevet, de honnét írjak bele másik 3 személyt?
- mivel azt sem tudom, ki akar játszani és ki fog beregisztrálni? :O

"Minden játékos külön regisztrál a fórum megadott részében (Játékos regisztráció!).
A téma címe a játékos neve kell legyen, amivel az eseményen részt vesz, és zárójelben a csapatnév. Példa: DaN (Sörivók)
A hozzászólásban ismét meg kell adja a játékos nevét, a világot, ahova a jutalmat kéri, a csapata nevét és a csapat minden tagjának a nevét."

Bár nem tudom biztosra, de szerintem célszerű azzal a játékosoddal belépni, amire az esetleges nyereményed kéred... Nem mondom hogy ez szükséges, de jobb félni...

A másik kérdésedre, nekem úgy jött le, hogy minden játékosnak kell saját témát csinálni, és minden játékosnak a jelentkezésnél kell mondani, hogy melyik csapatba is akar lenni, persze célszerű előre megbeszélni hogy ki kivel van, meg egyeztetni egy csapatnevet :unsure:

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy az időbeosztás hogy fog kinézni? Tudom hogy nagy valószínűséggel lesz 3 nap amikor nem leszek elérhető, s ebben az esetben nem is akarok jelentkezni semelyik csapathoz, hogy rontsam az esélyük, ha véletlen pont abban az időszakban folyik a játék. De nyílván akkor én addig amíg nem kapjuk meg hogy mikor lesz a futkorászás, addig nem tudok csapatot se keresni, hameg ráadásul a jelentkezési határidő után... :whistle:
 

DeletedUser12053

Vendég
Én is jelentkezek egy csapatba ha kellene még ember vagy alakul valami csapat.
 

DeletedUser17463

Vendég
Kérdés újra!

Lenne egy új kérdésem, ha valaki válaszolna rá!
Mi van akkor, ha elvileg összejön egy csapat 5 személlyel, de abból, csak 3 regisztrlbe?
...és akkor mi van, ha a beregisztrált csapat tagjaiból, a játékban 2-3 inaktív lesz?
 

DeletedUser17463

Vendég
...

Ha jól tudom, menetidőfelezés használata nem lesz engedélyezve.
A másik kérdésed jó - de szerintem a 72 órás védelem sem lesz aktív...
 

DeletedUser17483

Vendég
szép napot
a felszereléses képfeltöltés hogy kell? be kell illeszteni egy képet, vagy egy lightshot-os link is elég?
és amúgy tw-db linkkel nem lenne egyszerűbb? o_O
 

DeletedUser17053

Vendég
A meccseket ki állítja majd össze? Erről tud valaki valamit?
 

DeletedUser16267

Vendég
Sajnos a prémium funkciókkal mérgezték meg a játékot, jó, hogy nem lehet menetidőt rövidíteni, de sajnos az fejlődik gyorsan aki vásárolt menet közben egy kis rögöt. Azért sok sikert mindenkinek.
 

DeletedUser16715

Vendég
"Minden játékos ezután a csapata által választott színű ruhát be kell szerezze..."

Ezzel kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy az elegáns ruhadarabokat is bele lehet érteni? (Akár a neveseket is... :rolleyes: )
Tehát minden kötelező ruhából beszerzem az elegánsat, illetve a csapatom minden tagja.
 

DeletedUser14420

Vendég
Sziasztok,

érdekes lesz ez a játék, de pár dolog nagyon nem tiszta (nem azért, mert nőből vagyok :P):
- a labdát bármilyen ruhában vihetem, vagy az arab ló+a választott színű szett a kötelező öltözék?
- fejlesztett ruhát lehet-e viselni?
- amikor már a labda is a játékba kerül, akkor minden csapat támadja azt az egyet, akinél van, vagy párokban lesznek majd a csapatok, vagy minden csapat kap egy labdát, és azt hurcolhatja amíg jól esik neki?
- és a játék lényege annyi, hogy ha meglátok egy ellenfelet labdával a kezében, akkor gyorsan essek neki, és lesz ami lesz?

Egyelőre azt hiszem ennyi kérdés merült fel, de biztos jövök még :whistle:
 
Fent