Archivált Licitlépcső

  • Témaindító DeletedUser16140
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A licit barátoknak dolog azért nem ártana, mivel nem egy olyan szemét játékos van, aki ellopja a cuccot a haverunk elől, ami olykor-olykor idegesítő lehet :)

De licittel? Most a haverodnak odaakarsz adni valamit és vártok minimum egy napot hogy a licit lejárjon ? Ha odaakarsz valamit adni egy barátodnak és nem akarod hogy valami ork ellopja akkor lépjél be a városába/ö lépjen be a városodba és városi piacon intézzétek ;)
 

DeletedUser15808

Vendég
De licittel? Most a haverodnak odaakarsz adni valamit és vártok minimum egy napot hogy a licit lejárjon ? Ha odaakarsz valamit adni egy barátodnak és nem akarod hogy valami ork ellopja akkor lépjél be a városába/ö lépjen be a városodba és városi piacon intézzétek ;)

Gondolkozz! először is nem feltétlenül licitre teszem ki az illetőnek, hanem azonnali megvásárlásra; másodszor pedig miért kell 2 órát sz*rozni azzal, hogy kilépjen a jelenlegiből és átjöjjön hozzánk arra a pár másodpercre?
 

DeletedUser

Vendég
Magyarul zárt aukcióra gondolt. Aki kap meghívót az vásárolhat, aki nem az meg csorgathatja a nyálát. :D
 

DeletedUser

Vendég
Amiről én beszéltem, annak semmi köze ahhoz amit linkeltél. :)
 

DeletedUser16140

Vendég
Kicsit kezdett offolodni a téma, a barátoknak felrakás az alapvetően nem az én fejemből pattant ki, hanem más ötlete volt. Igen nincs túl sok értelme ez tény, de amolyan mellékes funkcióként ez is bekerülhetne, de alapvetően nem fontos szerintem.
 

DeletedUser16101

Vendég
Végre egy jó ötlet de a Support ezt is lesz*rja... Minek van egyáltalán ötletelős topic?
 

DeletedUser16140

Vendég
Nos én is nézelődtem ,hogy amik szavazásra jutottak és továbbítva is lettek inno-nak nem lett belőlük kb semmi. Szerintem a Fórumon az Ötletek részt át kéne nevezni:Remények amik hátha 1-szer megvalósulnak
 

DeletedUser

Vendég
Ja,ez valahogy feledésbe merült,pedig kitűnő ötlet!
Szavazást kéne tartani...:whistle:
 

DeletedUser12080

Vendég
Az ötlet jó sok támogatást elért de felesleges szavaztatásra bocsájtani ,mert ha csoda folytán az itteni support ki is hirdetné a szavazást és siker lenne a németek kb el sem olvasnák ezért tartom feleslegesnek.
 

Cherrug

Well-Known Member
Tervben volt egy új piac, aminek ez is a része, ezért nincsen róla szavazás. Hogy ezt mikor valósítják meg (és hogy egyáltalán megvalósítják-e), az nem rajtunk múlik.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent