Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

DeletedUser17845

Vendég
Tulajdonképpen annyira nem, hogy ha kihívsz valakit párbajra akkor az elküld a jó édes .....-ba, hogy hogyan merészelted ezt megtenni, és ez igaz 10/7 alkalommal. :)
Mindazonáltal nem fog átpontozni a buta delikvens, mert ahhoz 2 agysejtnél többet kell mozgósítani rá, bár megértem mert ez jó sok embernél biológiailag lehetetlen küldetés.
#MiraclesofTheWest
 

Achilleus1999

Well-Known Member
Tulajdonképpen annyira nem, hogy ha kihívsz valakit párbajra akkor az elküld a jó édes .....-ba, hogy hogyan merészelted ezt megtenni, és ez igaz 10/7 alkalommal. :)
Lehet, hogy nem csak templom építőket és termékszedőket kellene támadnod :)

Mindazonáltal nem fog átpontozni a buta delikvens, mert ahhoz 2 agysejtnél többet kell mozgósítani rá, bár megértem mert ez jó sok embernél biológiailag lehetetlen küldetés.
#MiraclesofTheWest
Az a hibás aki nem párbalyon van!4!44! Erős párbajos lyó, "2 agysejtű" többi játékos rósz! T.T #angolbóliszsenivagyok
 

DeletedUser17845

Vendég
Az a hibás aki nem párbalyon van!4!44! Erős párbajos lyó, "2 agysejtű" többi játékos rósz! T.T #angolbóliszsenivagyok

Tudod öcsike, habár az egész hóbelebanc nem igazán tud már meghatni, még mindig lelki megnyugvással tölt el, hogy annyira de annyira szúrom a kis szemedet. Szívesen segítenék életpálya kezelésben, (mert én olyan nagy iNteLlekTuáL mÉrN9k vagyok, hogy hűha) mivel látom annyira az agyadra mentem már, hogy kezdesz kisiklani.

Az a hibás aki nem párbalyon van!4!44!

Erre a megnyilvánulásodra pedig csak egy képet hagynék itt, hogy tanuljon tőled a pór mint én, hogy hogyan kell egy párbajos támadást "m3gTorOlN1" öcsi módra, és tökéletesen tükrözi amit fentebb leírtam.
letöltés.png

Peace, and love és gratula a 4. helyhez, köszi, hogy megkíméltél. :)
u.i.: apunak mondd meg, hogy gyorsabban kellene feldarálni floridát, mivel csak egy szerver maradhat és az v1, mert az a legendák játszótere
 

Riley Freeman

Active Member
Ismét, az előttem szólok válasza átolvasása nélkül írok!
Kasza1987, értem a te álláspontodat, én nagyon örülök, hogy egy magyar játékos által ajánlott ötletek bekerültek, viszont azt nem kellene elfelejteni, hogy itt 15-20 (kb.) ország játszik a Westtel, nem biztos, hogy csak te gondoltál az adott dologra.
Másrészből, ugyan úgy tartom azt, amit mondtam, ez nem viszi előre a jelenlegi közösséget.
Az utóbbi napokban szerencsére (és sajnos) nem volt netem, TV-re szorultam évek után, és látástól vakulásig nyomják az Inno által fejlesztett játékok reklámjait (Forge of Empires, Elvenar, és Greopolist láttam). Lehet, hogy azzal a befektetéssel sokkal több játékos jönne.

Ez egy nagyon összetett játék, muszáj "szakosodni" valamire, másképp elveszel az "átlagban", lenne keletje. Én látom a relevanciát az e-sportban is, de a mostani frissítések akkor is a jelenlegi játékosoknak készültek, nem a bevonzásról szólnak.
 

Kasza1987

Veteran Member
Ismét, az előttem szólok válasza átolvasása nélkül írok!
Kasza1987, értem a te álláspontodat, én nagyon örülök, hogy egy magyar játékos által ajánlott ötletek bekerültek, viszont azt nem kellene elfelejteni, hogy itt 15-20 (kb.) ország játszik a Westtel, nem biztos, hogy csak te gondoltál az adott dologra.
Másrészből, ugyan úgy tartom azt, amit mondtam, ez nem viszi előre a jelenlegi közösséget.
Az utóbbi napokban szerencsére (és sajnos) nem volt netem, TV-re szorultam évek után, és látástól vakulásig nyomják az Inno által fejlesztett játékok reklámjait (Forge of Empires, Elvenar, és Greopolist láttam). Lehet, hogy azzal a befektetéssel sokkal több játékos jönne.

Ez egy nagyon összetett játék, muszáj "szakosodni" valamire, másképp elveszel az "átlagban", lenne keletje. Én látom a relevanciát az e-sportban is, de a mostani frissítések akkor is a jelenlegi játékosoknak készültek, nem a bevonzásról szólnak.

Igazából jelenleg egy 2 perces videóról beszélhetünk, szóval még bármi lehet, Nem tudjuk, hogy lesz. Örülünk, hogy lesz valami, Én már régen túl vagyok ezen, hogy kinek az ötlete. Sok fórumot nézek át, és be kell valljam nálunk a legjobban áttekinthető és rendezett a fórum.
(bár máshol a ötletelésnél, oda írva hogy elutasítva vagy elküldve )
Sehol máshol nem láttam ilyen megvalósítást ebben formában, bár lehet teljesen más ötlet alapján dolgoznak. Visszatérünk rá, hogyha ténylegesen volt közöm hozzám. Addig meg kéretik elfelejteni engem.
Ebben egyetértünk, de hátha lesz egy videó amit nyomni fognak, és lesz új játékos. Mpi óta nem történt semmi érdemi változás (kivéve a receptek)
West a maga stílusában egyedi, sajnos sok évnyi nem foglalkozunk vele a cég részéről megtette az eredményét.

Ui: Ha mégis az én alap ötlet alapján kerülnek be a dolgok, az nem csak nekem köszönhető hanem akik még írtak munkát, hozzászólóknak akik észrevételeikkel javították, és a magyar west admin csapatnak, hogy lefordították és elküldték.
Erődharc és kaszt változtatás első tervezetéhez semmi közöm,
 

Fanthomas

Active Member
végre lesz valami frissités bááááááááár valahogy ez nem az igazi szerintem. egy kis újrapofozás is jól jött volna, több kalandsor amit pl hetekig kellene csinálni (és nem olyan hogy fele arról szól hogy másik mesterektől kelljen venni több 10ezerért..:), több event pl ami lehetne ne barátokkal csak anélkül. pl én nem npcek meg szerintem sokan igy azért egy háztól nem dobom el magam hogy lesz valami új.... ettől még nem lesz olyan fél játékidőt ott tölteném..
tök jó hogy vannak eventek meg új szettek de ez a 3-4 új szett ekkor sem volt valami jó, hisz lehet valamelyiket meg se lehet szerezni vagy csak 1-2 ruhát belőle. ezeket is lehetne kalandokhoz kötni pl. én mondjuk végigdolgoztatnám az embert hogy megszerezzek bármit is.

picit az a baj hogy nagyon rég volt már bármi új itt, és ugyanaz a monoton dolgok. és akik nem hagyták abba azok azért mert már régóta itt van. nem lesz vonzóbb ettől szerintem picit nagyobbat kellene dobni hogy az legyen. meglátjuk mi lesz belőle majd meg múködjön és ne legyen tele hibával.
 

DeletedUser17653

Vendég
Egyébkén kedves Syntex, tudsz arról valami "közelebbi" információt, hogy pontosan , (k.b.) mikor is hull le az a bizonyos lepel ? :)
Gyorsabb leszek. Mivel még béta fázisban sincs a dolog, de egy erős alpha verziót képvisel az egész koncepció (magyarul egy olyan szerveren van még, amihez földi halandók nem jutnak hozzá, de még információkat sem adhatnak ki onnan), ezért hónapok. Talán szeptember/október, viszont szerintem ezt még odafent sem tudhatják pontosan. Figyelni kell béta fórumot ( https://forum.beta.the-west.net ) és ott hamar ki fog derülni mikor mit akarnak tesztelni, hogyan teszik be, miképp teszik be.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kasza1987

Veteran Member
Igazából miután kb félig lehet lesz vagy 3/4-ben, (nagyon remélem) mert már lassan két hónapja próbálják összehozni a képletet, remélem nem az hátráltatja őket, hogy valaki folyton hozzá ír. Mindegy, most is lehet ötletet írni, hátha valami átcsúszik még rostán, mert igazából nem lehet tudni mi lesz és lehet csak egy kis kezdő ötlet kell neki, több szem többet lát alapon.
 

Szakadtgatya

Active Member
Gyorsabb leszek. Mivel még béta fázisban sincs a dolog, de egy erős alpha verziót képvisel az egész koncepció (magyarul egy olyan szerveren van még, amihez földi halandók nem jutnak hozzá, de még információkat sem adhatnak ki onnan), ezért hónapok. Talán szeptember/október, viszont szerintem ezt még odafent sem tudhatják pontosan. Figyelni kell béta fórumot ( https://forum.beta.the-west.net ) és ott hamar ki fog derülni mikor mit akarnak tesztelni, hogyan teszik be, miképp teszik be.
Köszi az infót ;)
 
Fent