Kibeszélő Legyen teljes a húsvéti szetted kiárusítás

Fürge Füge

New Member
Valaki azt eltudná magyarázni, hogy miért jó, hogy a Perry Owens szett erődharc támadás és védekezést ad? Hiszen úgy sem mész ebben erődharcra. Se élet nincsen a szettben, se irányítás vagy csapdaállítás/rejtőzés. Szóval miért olyan jó a szett csak a sima bónuszai miatt?
 

krcsirke

el pollo diablo
MPI-re nem lövés kéne, ha már a bal kezes fegyveremet használom? Illetve, nem is tudtam, hogy az erődharc bónusz megy MPI-re.

Wikit idézve:

Azok a tárgyak (például aranypuska, lásd jobbra), buffok, vagy szettek, melyek támadási erődharcbónuszt adnak, erősítik a célzási esélyed, valamint növelik az okozott sérülés mértékét.

Azok a tárgyak, buffok, vagy szettek, melyek védekező erődharcbónuszt adnak, megemelik az életerődet. Negatívuma, hogy csökkenti az elsődleges bónuszok által adott találati és kitérési esélyeidet, azonban ad egy kevés kitérési esélyt.

A szektorbónuszok itt nem érvényesek!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nézegetem ezeket a lovakat-nyergeket...azt irja,egy gyűjtőkártyát tartalmaz...elég drága gyűjtőkártyák :)

3247 bővítmény megtekintése
A tárgyak elérhetőek a Shopban, viszont -ötletem sincs hogyan vagy miért- egy ilyen üzenet is megjelenik a két állatszettnél. Természetesen nem tartalmaznak gyűjtőkártyát. :D
Szia! Az egyik előző válaszomban írtam erről, picit helytelen leírással került be a boltba.
 
Fent