Kocsma

Pedro José Donoso

Veteran Member
Nálunk is elérhető lesz, de várhatóan csak a következő hét folyamán :)
Szomorú.
Már megint nem sikerül időben éles szerókra átemelni valamit.
Ahogyan a július 4.-i Függetlenség napi event is általában július 6. után kezdődik,úgy a foci EB idején egy focis event is majd a kontinens torna kezdése után napokkal kerül be.
Gondolom sok a munka ,kasztrework,plussz új kalandok,stb.. :)
 

Kruikov

Az Admirális
Látom nem csak velem hanem a helyesírási szótárral is harcban állsz. De nyugi Csabesz , ez csak egy játék ;)


Mármint ez itt akkor nem becézés? Mondjuk Pedro is utalt már rá hogy nem jó a memóriád, de nem gondoltam, hogy ilyen nagy a baj. :(
Nem vagyok nagy nyelvész de a -ka/-ke kicsinyítő képző többnyire becéző értelmet ad egy szónak...
Még jó, hogy akkor vele együt küzdesz. :D

Ebben az első válaszodban legalább 3 helyesírási hibát is vétettél. A többire már nem is nagyon szentelek energiát.

Jó küzdelmet kívánok a továbbiakban! :D
Nem vagyok nagy nyelvész

Valóban nem. :D
 

kisrigi

Active Member
Nem volna rossz, ha a különböző eventes versenyeket (pl. tűzijátéktárolós mostani) úgy időzítenétek, hogy ne az event közepe legyen a nyeremények kisorsolásának határideje. A mostaninak például a határideje: 2023.07.13. 23:59, ami azt jelenti, hogy durván másfél hétnyi mennyiséggel kevesebbre vagyunk jogosultak. Jöhetnek most azok a kommentek, hogy én még a nyereményjátéknak sem tudok örülni, csak számomra ennek így egy kicsit adok is meg nem is feelingje van.

A nyereményjáték érjen véget az event kezdetéig, így a nyereményeket mindenki fullosan ki tudja használni. Főleg ha egy tárolóról beszélünk, ami eventes valutát generál.
 

kisrigi

Active Member
Nem volna rossz, ha a különböző eventes versenyeket (pl. tűzijátéktárolós mostani) úgy időzítenétek, hogy ne az event közepe legyen a nyeremények kisorsolásának határideje. A mostaninak például a határideje: 2023.07.13. 23:59, ami azt jelenti, hogy durván másfél hétnyi mennyiséggel kevesebbre vagyunk jogosultak. Jöhetnek most azok a kommentek, hogy én még a nyereményjátéknak sem tudok örülni, csak számomra ennek így egy kicsit adok is meg nem is feelingje van.

A nyereményjáték érjen véget az event kezdetéig, így a nyereményeket mindenki fullosan ki tudja használni. Főleg ha egy tárolóról beszélünk, ami eventes valutát generál.
Első mondatban az "eventes versenyeket" helyett "eventes nyereményjátékokat" szerettem volna írni, csak béna vagyok és nem tudom szerkeszteni az eredeti üzenetet.
 
Fent