Kocsma

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Kedves Cowboyok és Cowgirlök!

Hamarosan kezdődik az új világ, ahova szeretettel várunk mindenkit! Tervezel várost alapítani? Már tudod is, hogy kik lesznek az első tagok vagy éppen toborozni szeretnél? Ha igen, akkor itt a tökéletes lehetőség! Használd a fórumunk topicját és keress társakat! :)

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:mexican:
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Nem lenne egyszerűbb összevonni pár világot ? hogy legyen még 2-3 v1 szintű világ ahol normális 70-80as létszámú erődharcok vannak.
Minek kell elmenni Z-ig világonként 200 playerrel...? legyen inkább összesen 3-4 világ de népes és aktív.
Mert ott németbe ez az akarata azoknak a felsőbb rendű döntéshozóknak akik nem is játszanak ezzel a játékkal. Csupán adatokat látnak a bevételről. Lényegében mi is tehetünk róla, hogy minden évben megnyílik, mert mindig van pár ember aki a profitot megadja nekik az új világokon. De ha nem menne rá senki, akkor nem lenne meg az újabb bevételük, és talán valamit ott fent is észrevennének, hogy nagyon nem jó... és talán meghallgatnák a helyi játékosok/ CMek vélemenyét...
 

Kruikov

Az Admirális
Nem lenne egyszerűbb összevonni pár világot ? hogy legyen még 2-3 v1 szintű világ ahol normális 70-80as létszámú erődharcok vannak.
Minek kell elmenni Z-ig világonként 200 playerrel...? legyen inkább összesen 3-4 világ de népes és aktív.
Szerintem meg kell hagyni azt a lehetőséget, hogy aki újonnan érkezik, az ne egyből egy olyan világba csöppenjen bele, ahol tetemes hátránnyal indul a 150-es szintű, sokkal több játékbeli anyagi lehetőséggel, meg akár 5-10 éves tapasztalattal rendelkező játékosokkal szemben.
Zajlik párhuzamosan a világok összevonása is a költözési lehetőségek megnyitásával, csak talán lassabban, mint sokan szeretnék. De értem, mit akarsz mondani, és van benne logika.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Szerintem meg kell hagyni azt a lehetőséget, hogy aki újonnan érkezik, az ne egyből egy olyan világba csöppenjen bele, ahol tetemes hátránnyal indul a 150-es szintű, sokkal több játékbeli anyagi lehetőséggel, meg akár 5-10 éves tapasztalattal rendelkező játékosokkal szemben.
Zajlik párhuzamosan a világok összevonása is a költözési lehetőségek megnyitásával, csak talán lassabban, mint sokan szeretnék. De értem, mit akarsz mondani, és van benne logika.
Nem feltétlen hátrány. Csatlakozik egy jobb városhoz, szövihez és segítséget kap. Levetett régi szetteket stb.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szerintem meg kell hagyni azt a lehetőséget, hogy aki újonnan érkezik, az ne egyből egy olyan világba csöppenjen bele, ahol tetemes hátránnyal indul a 150-es szintű, sokkal több játékbeli anyagi lehetőséggel, meg akár 5-10 éves tapasztalattal rendelkező játékosokkal szemben.
Zajlik párhuzamosan a világok összevonása is a költözési lehetőségek megnyitásával, csak talán lassabban, mint sokan szeretnék. De értem, mit akarsz mondani, és van benne logika.


Hát nézd.
Ez a nagyobb világokon (V1, Eldo, Florida) úgy működik, ahogy én láttam, hogyha kicsit is kompetens a játékos (vagy éppen szól, hogy heló, fejlődni szeretnék) , kap a feneke alá annyi segítséget, hogy pikk pakk 130-140 körülire felugrik.
Onnantól kezdve pedig akármelyik PvP szegmensben versenyképes lehet, mivel amint megérik erre, a szintje alapján, jellemző módon cuccokkal is ki van segítve.

Ezért is ajánlom a régi szerókat mindenkinek.
Többnyire összeszokottak a csapatok, segítenek is, 99%-ban rendes, segítőkész játékosok.
Szerintem ennél több nem kell :).
Ha pedig a pontok miatt van a cidri, a cuccok annyi pontot adnak, hogy igazából ez elenyésző.
Harcok szempontjából nem az fog dönteni, hogy van-e plusz 2k éped, vagy 100 irányításod, párbajnál pedig ezek a pontok csakis a high-end kategóriában számítanak. (bár az RNG miatt gyakran ott sem)

Viszont annál mindenképpen jobb deal, mint évente kezdeni egy új karaktert, mert időközben kidöglött a világ a szétfullozott, rögözött, pénzelt karakter alól.
Ha nincs ellenfél, haver, cimbora, minek játszani? :)
 

Winnetuu

Active Member
Szerintem meg kell hagyni azt a lehetőséget, hogy aki újonnan érkezik, az ne egyből egy olyan világba csöppenjen bele, ahol tetemes hátránnyal indul a 150-es szintű, sokkal több játékbeli anyagi lehetőséggel, meg akár 5-10 éves tapasztalattal rendelkező játékosokkal szemben.
Ezt könnyen meg lehet oldani , egyetlen világot csak kezdőknek tartanak fent akiknek 120-as szint elérése után át kell költözniük az általuk választott összevont világra.
 
Fent